Jump to content
BulForum.com

Skype-ползвате ли го?


alchemy

Recommended Posts

Незнам драйвъри ли какво ми трябва, но немога да говоря със никой по Скайп и ми исписва Разговорът е оперативно шифрован ... някой ако знае защо е този проблем, и ми обясни как да го оправя ще съм му благодарен.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Защо при най-новия скайп(този с видеото..)не мога да връщам предишна реплика с UP-butona..само ми се маркира съобщението но не мога да го изпратя?

Link to comment
Share on other sites

Защо при най-новия скайп(този с видеото..)не мога да връщам предишна реплика с UP-butona..само ми се маркира съобщението но не мога да го изпратя?

Защото вече нещатата стоят по друг начин и то от доста време. Сега за да пращаш пак същото съобщение, трябва да ползваш copy/pastle. А колкото до този метод, които ти правиш - той служи за редактиране на последното съобщение, което си пратил, а ако искаш да редактираш и по-предишни съобщения цъкни върху тях с дясното копче и разгледай менюто. ;)

Link to comment
Share on other sites

Как да си сложа видео от някакъв сайт в балона...сopy/paste явно не става...

Personalize (там където си променяш снимката и мсг-то) > адд видео и си избираш от метакафе и daylimotion. Незнам дали можеш да качиш видео там и да си го сложиш... общо взето скапана работа :)

Link to comment
Share on other sites

Интересно ми е дали при "Общ чат" след като примерно от седмица две съществува и примерно сега като се добави нов потрбител той ще получи цялата хронология ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Може ли да си пусна два скайпа на веднъж или пък два акаунта.Че ми омръзна все да пускам и да изключвам скайпа заради сестра ми.

Link to comment
Share on other sites

От 2 дни скайпът ми прави проблеми.Дава ми,че съм онлайн(зелената иконка,всички я знаем),а в същото време ми пише "в процес на свързване" и не мога да си отворя контакт-листата :blink:

 

Идеи :confused

Link to comment
Share on other sites

тоя скайп просто не спира да ме "смайва" .... днес ми излиза хронологията на някакви съобщение в една чат стая от преди една седмица, а аз вчера бях в същата тази чат стая и ги нямаше .... :blink: :wacko: ......

ебати и скапаната програма :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A има ли начин да се разбере в скайп, кога даден абонат се е включвал последно.

Link to comment
Share on other sites

A има ли начин да се разбере в скайп, кога даден абонат се е включвал последно.

Еми нз има кога последно е бил на линия да слагаш стрелката на мишката в-у абоната и ти изписва :)

Link to comment
Share on other sites

На мен нищо не ми изписва. Говорим за листа с абонати, нали? Да не би да има някакви настройки за това?

До сега и не съм си мислел, че има такова нещо, докато наскоро не ми казаха кога последно съм бил онлайн.

Link to comment
Share on other sites

Абе от известно врене на сам при последните версии на Скайпа не мога да ползвам копи и пейст в балончето и отделно като си сваля най-новата версия и си я инстална някви две папки ми ги слага на Десктопа вместо в директорията на програмата

и така като си изключа компа и след време пак го включа тия две папки вече са изтрити и версията пак ми е предишната по-старата

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с версия 3.5.0.239 и в чата като натисна стрелката нагоре не ми изкарва последното написано от мен а само го оцветява в жълто, тва само при мен ли е или трябва да бъзикам настройките нещо?

Link to comment
Share on other sites

това винаги го е имало и не ти трябват настройки за него. Просто задържаш мишката до някой контакт и ти изписва
Явно моята мишка е някаква по-тъпа, защото нищо не става. Ако ще и 5 минути да я държа върху който и да е контакт, нищо не се случва. В момента бачка ли ви, защото и като се опитвам да сложа видео в профила ми, ми изписва "Проблем със свързването с видео сървъра. Моля опитайте по-късно".
Link to comment
Share on other sites

Аз съм с версия 3.5.0.239 и в чата като натисна стрелката нагоре не ми изкарва последното написано от мен а само го оцветява в жълто, тва само при мен ли е или трябва да бъзикам настройките нещо?

https://www.bulforum.com/index.php?s=&s...mp;p=1495086329

Трябваше да погледнеш няколко поста по-нагоре. ;)

Link to comment
Share on other sites

Явно моята мишка е някаква по-тъпа, защото нищо не става. Ако ще и 5 минути да я държа върху който и да е контакт, нищо не се случва.

 

Трябва да ти е активен прозореца за сведение. В противен случай 2часа да стои мишката върху някой прозорец не се показват "tooltips"... За по-лесно първо цъкни 1 път върху човека и после изчакай малко да се появи прозорчето в което ще ти каже кога последно е забелязан тоз чиляк... О и гледай да държиш мишката върху името му - демек в синьото поленце а не върху снимката 'щото колкото и да го гъделичкаш няма да си признае без бой ... но като посочиш името и става :)

Link to comment
Share on other sites

M не, не става. Разцъках го къде ли не, държах го къде ли не и не става (за курсора става въпрос). :) Има нещо гнило тука, но не мога да разбера от къде намирисва. Даже и си го обнових до последна версия и пак нищр.

 

П.П. Явно ще трябва да свиквам с дискриминационното отношение на компютъра ми към мен. Много умни взеха да стават тия машини, ей. ;)

Link to comment
Share on other sites

M не, не става. Разцъках го къде ли не, държах го къде ли не и не става (за курсора става въпрос). :) Има нещо гнило тука, но не мога да разбера от къде намирисва. Даже и си го обнових до последна версия и пак нищр.

 

П.П. Явно ще трябва да свиквам с дискриминационното отношение на компютъра ми към мен. Много умни взеха да стават тия машини, ей. ;)

По-скоро с дискриминационното отношение на Скайп към компютрите.

В случая приеми, че с голяма вероятност програмата е причината, а не ти или компа ти, типично за скайп.

Link to comment
Share on other sites

По-скоро с дискриминационното отношение на Скайп към компютрите.

В случая приеми, че с голяма вероятност програмата е причината, а не ти или компа ти, типично за скайп.

и как програмата ще е причината като при мен и 99 % от хората си има това съобщение? Значи проблема пак е нещо в компютъра - бъгав windows примерно

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...