Jump to content
BulForum.com

Skype-ползвате ли го?


alchemy

Recommended Posts

Е, бъгав? Че колко бъгав пък може да е един Windows? :) Не вярвам да е от Windoiws-а, защото ми е от около август-септември, а при мен windows лесно не се омазва.

По-скоро се чудя дали нещо при регистрите не се е объркало или да е от някой сорс файл на скайп, който да не се обновява при смяна на версията. Но дотук съм с догадките.

 

И да ви питам още нещо. Скайп може ли да пази видео разговори?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Взех, че го направих и се оказа, че няма промяна. Връщам се към предишната идея за тъпа мишка или проблем в задклавиатурното устройство. Или просто скайп. Карай, аз и без това от как ползвам скайп от около 2 години, не съм го видял това, така че няма да ми липсва кой знае колко. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Днес ми Преинсталираха Windows-а...

Компютъра го ползваме 2- ма души и си имаме User-и...

Създавам си аз моя и си го run- вам...

Пускам си Skype-a и дзак... изненада... :blink: :confused

повече от половината ми абонати бяха изчезнали от списъка.... :cry

има ли някакъв начин да си ги възстановя... :unsure:

защото не ги помня и не съм ги записала никъде...

 

Благодаря ви предварително!!!

Link to comment
Share on other sites

Ами само ще ти кажа да не влизаш в скйп от някоя зала.Някой види ли логнат юзър в някоя зала и почва да блоква абонатите и т.н.....Има как да си ги върнеш,но аз поне незнам как.

Link to comment
Share on other sites

Не влизам в Skype от зали или от чужди Компютри...

само от моя...

Цял ден се скъсах да го рестартирам...

Да го изключвам...

Ама ефект Йок... :cry

 

 

Всичко си беше наред преди да ми го преинсталират... :(

Link to comment
Share on other sites

Би трябвало да ти се възстановят след известно време...при мен става така,мо след 3-4 минути се появяват.

 

понякога отнема и повече време - примерно над час :lol: .... а бе, скайп шитня! к'во очаквате

Link to comment
Share on other sites

Чрез хронологията не може ли да стане някаква врътка и да се види с кого си писала като никове и да ги адд-неш пак :unsure:

ако се пази има надежда , ама какато гледам в слу4ая с преинстал и нов юзър едва ли е останало нещо

пази списък от юзърите

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Как може да си сменя паролата и изобщо може ли? Ако ся настройки по skype моля пишете ги на български, защотото скайпа ми е на български.

Link to comment
Share on other sites

Как може да си сменя паролата и изобщо може ли? Ако ся настройки по skype моля пишете ги на български, защотото скайпа ми е на български.

 

Горе в ляво... Файл - Смени паролата... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

преди няколко дни ми изчезна хронологията на скайпа. не е болка за умиране, но има проблем с една чат-стая. просто не се появява, независимо дали съм вътре или не. излизах, вкарваха ме ... и пак я няма в хронологията. на всички други контакти записите се подновиха, но не и на тази чат-стая .... а е доста тъпо, тъй като не мога да изкарам прозореца, а съм вътре, и трябва да чакам някой да напише нещо, за да ми излезе джама :blink:

Link to comment
Share on other sites

Опита ли се да го Bookmark-неш? И аз имах този проблем преди няколко седмици.

Link to comment
Share on other sites

Ами аз пък имам друг проблем незнам дали и някой друг го има но при мен почти всяка вечер ми излиза съобщение "out of system resources" и след това трябва да спирам skype от task maneger-а и да го пускам на ново...и на стария комп беше така но когото и да питам незнае нищо по въпроса...не че е голям проблема но все пак дразни...та ако някой има идея от какво е да казва :)

Link to comment
Share on other sites

Ами аз пък имам друг проблем незнам дали и някой друг го има но при мен почти всяка вечер ми излиза съобщение "out of system resources" и след това трябва да спирам skype от task maneger-а и да го пускам на ново...и на стария комп беше така но когото и да питам незнае нищо по въпроса...не че е голям проблема но все пак дразни...та ако някой има идея от какво е да казва :)

Ми как няма да е out of resources тоя скайп като ползва сигурно 20 пъти над необходимото ресурси (не само памет).

И разбира се никой не може да ти каже защо става така, защото това е .. Skype все пак. От него можеш да очакваш всичко.

Като начало си сложи някоя програма като TaskInfo, която показва почти всичко за даден процес, и виж с нея когаот се появи тва съобщение, в тоя момент скайпа колко и какви ресурси е изял най много (handles, GDI Objects, user objects, RAM, CPU, Windows number, pagefile usage и многото други там).

Изобщо, програмата продължава да се влошава.

Link to comment
Share on other sites

Ми как няма да е out of resources тоя скайп като ползва сигурно 20 пъти над необходимото ресурси (не само памет).

И разбира се никой не може да ти каже защо става така, защото това е .. Skype все пак. От него можеш да очакваш всичко.

Като начало си сложи някоя програма като TaskInfo, която показва почти всичко за даден процес, и виж с нея когаот се появи тва съобщение, в тоя момент скайпа колко и какви ресурси е изял най много (handles, GDI Objects, user objects, RAM, CPU, Windows number, pagefile usage и многото други там).

Изобщо, програмата продължава да се влошава.

 

Сега ще дръпна програмката ;)

Link to comment
Share on other sites

Сега ще дръпна програмката ;)

Което не означава задължително да откриеш защо става така :bgrin: .

Най-много да диагностицираш дали наистина е поради липса на ресурси (да не си с 512 рам или 1 ГБ защото в такава ситуация е възможно дори да не си отворил много програми, някои ресурси бързо да се изядат от програма като скайп примерно, примерно GDI или броя прозорци често стават с хиляди за някоя програма и става така).

Пък може така да откриеш друг много гладен процес, който е причината.

Link to comment
Share on other sites

Както всеки път казвам, просто си сложете по-добрата стара 2-ра версия и забравете шаренийките и ъпдейтите. Не, че няма бъгове, но поне се траят.

 

Оп, забравих: линк.

Link to comment
Share on other sites

Което не означава задължително да откриеш защо става така :bgrin: .

Най-много да диагностицираш дали наистина е поради липса на ресурси (да не си с 512 рам или 1 ГБ защото в такава ситуация е възможно дори да не си отворил много програми, някои ресурси бързо да се изядат от програма като скайп примерно, примерно GDI или броя прозорци често стават с хиляди за някоя програма и става така).

Пък може така да откриеш друг много гладен процес, който е причината.

 

Ами точно за това ми е странно...с 2 GB RAM ми е машинката и незнам каква е тая липса на ресурси :) ама както писа alchemy май ще е по добре с по-стара версия на skype...поне при по-старите версии няма такива бъгове ;)

Link to comment
Share on other sites

най-скапаната програма, която някога съм ползвал за IM :angry1

 

стари, нови, "средни" версии .... ай сиктир ве

 

от 3.0.0.**** минах на последната, с надежда да се оправи проблема ми, а то к'во става:

 

[20:23:08] *** Noname01 added samkijot to this chat

***

[20:43:52] Noname02 says: проба

[20:44:58] samkijot says: ха ... няма такава програма, закле'ам се :D

 

 

... и к'во се получава. някой ме прибавя в чат-стаята, а джама ми се отваря едва когато някой напише нещо вътре :huh:

 

банкет ще давам, когато хакнат сървърите на скайп!!! :pirate

 

(как е възможно толкова много заблудени хора да я ползват беееееее)

 

btw как се маха това:

 

imgz0012nu6.png

 

:huh:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...