Jump to content
BulForum.com

Skype-ползвате ли го?


alchemy

Recommended Posts

най-скапаната програма, която някога съм ползвал за IM :angry1

 

стари, нови, "средни" версии .... ай сиктир ве

 

:huh:

Ай' стига вече,а? Отдавна сме наясно за твоето отношение към въпросната програма. Като имаш проблем - търси му решение или пък ънинстал и точка.

Стига мрънка.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply
Ай' стига вече,а? Отдавна сме наясно за твоето отношение към въпросната програма. Като имаш проблем - търси му решение или пък ънинстал и точка.

Стига мрънка.

ами как няма да мрънкам, като това сигурно е единствения IM протокол от популярните, на който кода не му е "пуснат" свободно, та да избирам с к'во да ползвам ... к'во да направя, че повечето хора са избрали точно тази скапана програма, за да си комуникират по между си ... не знам един човек, който малко от малко да разбира от софтуер и да я ползва по собствено желание ... когато протокола може да се приложи към програми като miranda, trillian и др., едва ли ще виждаш мои мнения в тази тема.

до тогава, позволи ми да си мрънкам колкото ми душа сака :lol:

Link to comment
Share on other sites

най-скапаната програма, която някога съм ползвал за IM :angry1

 

стари, нови, "средни" версии .... ай сиктир ве

 

от 3.0.0.**** минах на последната, с надежда да се оправи проблема ми, а то к'во става:

... и к'во се получава. някой ме прибавя в чат-стаята, а джама ми се отваря едва когато някой напише нещо вътре :huh:

 

банкет ще давам, когато хакнат сървърите на скайп!!! :pirate

 

(как е възможно толкова много заблудени хора да я ползват беееееее)

 

btw как се маха това:

 

imgz0012nu6.png

 

:huh:

няма махане май :angry:

аз за тва си карам с стария скайп

а някои да е виждал как му минава през компа трафик 30-60к up=down еи така от нищото през скайта като през малка гаричка :punk

Link to comment
Share on other sites

няма махане май :angry:

аз за тва си карам с стария скайп

а някои да е виждал как му минава през компа трафик 30-60к up=down еи така от нищото през скайта като през малка гаричка :punk

Това съобщение каде се появява горе под профила или долу :excl: ... защото ако е долу мога да ви кажа как да си го махнете :)

Link to comment
Share on other sites

ами как няма да мрънкам

ти не мрънкаш само против скайп ами и за много други неща. От както ползвам скайп не се сещам да съм имал проблеми, особено пък с новите версии.

Това съобщение каде се появява горе под профила или долу :excl: ... защото ако е долу мога да ви кажа как да си го махнете :)

това е горе, но понякога се появяват надписи и долу кажи как да ги махна

Link to comment
Share on other sites

ти не мрънкаш само против скайп ами и за много други неща. От както ползвам скайп не се сещам да съм имал проблеми, особено пък с новите версии.

 

това е горе, но понякога се появяват надписи и долу кажи как да ги махна

За долу влизаш в Инструменти>Настройки>Уведомяване>Известяване и там има едни отметки :) ... махаш ги всичките и край на досадните съобщения :) .. но за горе незнам как става ако някой знае да каже :P

Link to comment
Share on other sites

ти не мрънкаш само против скайп ами и за много други неща.

 

е, аз може да съм едно от най-големите мрънкала в тоя форум (освен за нета и тук, не знам къде другаде толкова мъркам, ама както и да е), ама ти си най-големият флуудаджия тук, ама мен лично не ми пречи :D

Link to comment
Share on other sites

е, аз може да съм едно от най-големите мрънкала в тоя форум (освен за нета и тук, не знам къде другаде толкова мъркам, ама както и да е... :D
Мрънкането едва ли ще промени нещо.
до тогава, позволи ми да си мрънкам колкото ми душа сака :lol:
Не мога да забраня каквото и да било. Само мога да препоръчвам, което и направих в първия пост (виж ГЛАВЕН ЕДИТ) :) .
Link to comment
Share on other sites

е, аз може да съм едно от най-големите мрънкала в тоя форум (освен за нета и тук, не знам къде другаде толкова мъркам, ама както и да е), ама ти си най-големият флуудаджия тук, ама мен лично не ми пречи :D

първо такова нещо като флууд няма. Казва се флад. И второ ако бях такъв едва ли все още щях да имам шанса да пиша тук. А това, че имам толкова мнения - ами просто от деня на регистрирането ми до сега почти не е имало ден, в който да не съм влезнал тук

Link to comment
Share on other sites

Най-добра версия( линк ;) ) под Linux?

Няма такава......все пак, ако държиш изтегли си някоя от официалния сайт, макар че на мен всички ми скъсаха нервите.

Link to comment
Share on other sites

Има ли вариант да използвам SONY DV камерата за Wab cam в Skype?
Би трябвало да става. Освен уеб-камерката аз имам още ТВ тунер и VIVO карта и Skype ми дава възможност да избирам между трите. Обаче не смея да пробвам, да не ми разбърка настройките на тунера, че няколко часа после играчка...
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Има ли възможност да си запазя чат-лога с някой, ако преинстална Wina. Също при преинсталиране на програмата изчезва ли чат-лога?

Link to comment
Share on other sites

Има ли възможност да си запазя чат-лога с някой, ако преинстална Wina. Също при преинсталиране на програмата изчезва ли чат-лога?
Този въпрос е разискван тук. Запазваш цялата папка и я пренасяш след преинсталацията.

Трябваше само малко да потърсиш.

Link to comment
Share on other sites

преди известно време четох някъде че китайците са кракнали сорса на Skype. :huh:

някой нещо да знае по въпроса? алтернативни клиенти или нещо такова ?

Link to comment
Share on other sites

Този въпрос е разискван тук. Запазваш цялата папка и я пренасяш след преинсталацията.

Трябваше само малко да потърсиш.

Да бе. Ей ся ще се поразровя из малките 54 стр. и ще търся нещо, което е 20 страници назад. Веднъж съм я правил тази грешка, повече няма да я повторя :). Иначе благодаря за оказаното съдействие :)

Link to comment
Share on other sites

Да бе. Ей ся ще се поразровя из малките 54 стр. и ще търся нещо, което е 20 страници назад. Веднъж съм я правил тази грешка, повече няма да я повторя :) . Иначе благодаря за оказаното съдействие :)
Хубаво е, че благодариш, ама точно заради "Да бе. Ей ся ще се поразровя из малките 54 стр. ..." мисля, че сбърках. Имам личен black list относно помагането на потребители от форума и се чудя дали горния пост няма да ти спечели място в него. Без значение дали ти пука от това.

Отнася за всеки, който си въобразява, че неговото време е най-ценно а всички останали са длъжни да му снасят готово инфо.

Класически пример: по ключови думи (запазване хронология Skype) Гугъл извежда отговора още в първите 3 резултата.

 

опцията пейст в полето до името не работи при мен от доста версии насам. и при вас ли е така?
При мен работи (v. 2.5.0.154).
Link to comment
Share on other sites

опцията пейст в полето до името не работи при мен от доста версии насам. и при вас ли е така?

Ctrl+V ползвай. Пейст и при мен не бачка.

Link to comment
Share on other sites

Хубаво е, че благодариш, ама точно заради "Да бе. Ей ся ще се поразровя из малките 54 стр. ..." мисля, че сбърках. Имам личен black list относно помагането на потребители от форума и се чудя дали горния пост няма да ти спечели място в него. Без значение дали ти пука от това.

Отнася за всеки, който си въобразява, че неговото време е най-ценно а всички останали са длъжни да му снасят готово инфо.

Е ти пък сега, не се засягай :). Естествено, че ще знаеш всичко писано в темата, все пак ти си я създал и ти си я следиш, а и инфото наистина е доста назад и понякога се случва хората да нямат време да търсят дадено нещо в дадена тема :).

Link to comment
Share on other sites

Хмм аз пък имам един супер гаден БЪГ на скайпа ми..

Преди време от друг форум си дадъхме скаипа около 40 човека и направиха публичен чат

Само че не бях поглеждал какво пишат близо 3 - 4 дни (бях на недостъпен...) ии сега като натисна на флагчето да отвори чата скайпа - Not Responding :/ :/

 

Иии така :lol: :lol: как се оправя тва :lol: :lol: :)

Link to comment
Share on other sites

Хмм аз пък имам един супер гаден БЪГ на скайпа ми..

Преди време от друг форум си дадъхме скаипа около 40 човека и направиха публичен чат

Само че не бях поглеждал какво пишат близо 3 - 4 дни (бях на недостъпен...) ии сега като натисна на флагчето да отвори чата скайпа - Not Responding :/ :/

 

Иии така :lol: :lol: как се оправя тва :lol: :lol: :)

Чакаш... Ще се оправи.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз лично имам мн голям проблем при провеждането на разговор събеседника ми не ме чува.Нз от какво е може да е от драйвер или от самия skype но аз пробвах няколко версии инсталирах и е все същото.Някой ако може да помогне да пише във форома или да пише в skype:ivailo676.10x предварително :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз лично имам мн голям проблем при провеждането на разговор събеседника ми не ме чува.Нз от какво е може да е от драйвер или от самия skype но аз пробвах няколко версии инсталирах и е все същото.Някой ако може да помогне да пише във форома или да пише в skype:ivailo676.10x предварително :lol: :lol:
Проведи разговор с абоната echo123. Ако не си чуеш гласа, значи не ти работи микрофона или настройките му са неправилни.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...