Jump to content
BulForum.com

Skype-ползвате ли го?


alchemy

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply
Na terzi koito ni6to ne im pokazva isteglete si 2.0

sm_bannersandbuttons.png

(mooning)

(finger)

(bandit)

(ninja)

(toivo)

Е то нинджата си го има има и в менюто за емотикони, в смисъл не е някво скрито :P

Link to comment
Share on other sites

Skype има ли нещо като Lite версия. Трябва ми Skype за по-слаб компютър, ако някой знае такава версия, която може да се подкара и сега, ще ми помогне много.

Link to comment
Share on other sites

Vijte kvo mi se slu4i:

Sled 1 restart

Kogato vidq nakoi online i skype spira , prosto se zatvarq.(bez nqkfo saob6tenie za gre6ka ili ne6to dr )

Napravih si nov acc i kato dam search kato mi izkara nqkoi i skype se zatvarq.

Iztrih go , zaedno s failovete deto ne se iztriha i registrite.

Restart .Instalirah skype - pak sa6tiq problem.

Link to comment
Share on other sites

Vijte kvo mi se slu4i:

Sled 1 restart

Kogato vidq nakoi online i skype spira , prosto se zatvarq.(bez nqkfo saob6tenie za gre6ka ili ne6to dr )

Napravih si nov acc i kato dam search kato mi izkara nqkoi i skype se zatvarq.

Iztrih go , zaedno s failovete deto ne se iztriha i registrite.

Restart .Instalirah skype - pak sa6tiq problem.

 

Ахаххахаха и на мен по едно време ми даваше зор тоя проблем обаче след един uninstall и после install

всичко се опрай.Друг проблем който ме сполетя...без да исках дадох "отписване" на една от новите версии на Скайпа и после не можех да се логна :laughing: пробвах със забравени пароли-пише ми че АЦЦ-то не съществува.И инсталнах си една по-стара версия и се конектнах и после си инсталирах уж най-новата и сега ми работи :laughing: Бахти бъгавия Скайп ахахахахах :laughing: :woot

Link to comment
Share on other sites

Skype e qka ma ponqkoga po4wa mnoo da drazni kato zacepi ili neshto takowa maina.

 

Ммм тя доста често зацепва .. да видим сега с новата версия е малко по добре, въпреки че тия нови "пиукания" :-) са малко дразнещи. Но от друга страна, съгласете се с мене .. доста удобно и евтино говорим с цял свят :-))) :punk

Link to comment
Share on other sites

Ммм тя доста често зацепва .. да видим сега с новата версия е малко по добре, въпреки че тия нови "пиукания" :-) са малко дразнещи. Но от друга страна, съгласете се с мене .. доста удобно и евтино говорим с цял свят :-))) :punk

Ми кат та дразнят си ги смени :P

Link to comment
Share on other sites

Ima li na4in na Skype da se govori bezplatno s GSM i domashen tel.?

 

Не, трябва да си платиш 10 eвро и можеш да говориш 10 часа. Ето ти цените за всички държави. Линк

Link to comment
Share on other sites

Е как не им омръзна, през 5 дена нова версия :P

Нищо по-хубаво от това. Това доказва, че се работи яко по програмата.

Link to comment
Share on other sites

Нищо по-хубаво от това. Това доказва, че се работи яко по програмата.

Да поработят малко повече и да изкарат една версия, дет да кара 1-2 месеца ;)

Link to comment
Share on other sites

Да поработят малко повече и да изкарат една версия, дет да кара 1-2 месеца ;)

Хаха, как ще стане това, като на всеки 5 дена откриват по някой critical бъг, който не търпи отлагане :ph34r: , въпреки че в change log-а със сигурност крият тези подробности, ами там присъстват само басолютни нонсенси като fixed/added.

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли серииен номер или крак за платената версия на SAM гледам че има някои екстри които в безплатната ги няма а ми се иска да ги ползвам :D ето и линкче за тези които не се сещат за какво говоря http://www.kishkish.com/sam/

 

 

Аз още си търся решение на проблем никой ли не ползва SAM

Link to comment
Share on other sites

Имайте в предвид, че голяма част от "бъговете" на скайп се дължът на лоша звукова карта. Аз лично успях със сигурност да установя, че проблема при мен е именно от нея. Имам стар Creative, който обаче не е правен за NT технологията. Под 2000 воубще не работи, под ХП работи но не стабилно. Предполагам, че хората които са със Евтин звук+Евтино дъно също може да имат проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...