Jump to content
BulForum.com

Death Race (2008)


Recommended Posts

gallery_8638_7_4768.jpg

 

Death Race

Смъртоносна надпревара (2008)

 

Режисьор : Пол В. С. Андерсън

В ролите : Джейсън Стейтъм, Джейкъб Варгас, Натали Мартинез, Иън МакШейн, Джоан Ейлан, Тайриз Гибсан, Фредерик Колер

 

IMDB : IMDB

Оценка в IMDB : 6.4/10 (338 гласували)

Официален сайт : http://www.deathracemovie.net/

 

Държава : САЩ

Година : 2008

Времетраене : 95 минути

 

Резюме : В близкото бъдеще световният глад за екстремни спортове и реалити състезания е прераснал в истинска телевизионна кръвожадност. Сега най-крайната автомобилна надпревара се е превърнала в състезание между затворници. Правилата на Смъртоносна надпревара са прости: Който спечели пет поредни кръга, получава свободата си. А кървавият край на загубилия се гледа от милиони жадни за зрелища зрители.

 

Световната екшън звезда Джейсън Стейтъм („Транспотер”, „Гепи”) е в ролята на трикратния шампион Дженсън Еймс - затворник, несправедливо осъден за страховито убийство. Той е заставен от безскрупулната директорка на Последния остров Хенеси (Джоан Алън „Ултиматумът на Борн”) да сложи маската на любимеца на феновете Франкенщайн. С лице, скрито зад отвратителна маска, затворникът ще се включи в безумна тридневна борба, за да извоюва свободата си.

 

Лично мнение : Вчера бях в Лъкито и филма си го биваше..Много яко екшънче препоръчвам го на всеки :)! Ако някой може да ми даде линк да си сваля от някаде Soundtracka на филма :wacko: ще го черпя :punk

Link to comment
Share on other sites

Онзи ден го гледах. Поне за мен не е лошо филмчето.

Май до сега Джейсън няма слаб филм или поне аз не се сещам. Ама му отива да играе във филми с коли.

Link to comment
Share on other sites

Онзи ден го гледах. Поне за мен не е лошо филмчето.

Май до сега Джейсън няма слаб филм или поне аз не се сещам. Ама му отива да играе във филми с коли.

Джейсън е пълен психар мноу ме кефи , най-бруталните му филми за мен са Transoprter и 2 също е стабилен ама малко ме поядоса момента с бомбата под колата как е махна .... и другия филм е Crank който направо ме изкърти сигурно 15 пъти съм го гледал ......и в другите филми в които играе също са яки но най траен спомен ще ми останат по горе посочените

иначе за мен тва е най-стабилният играч :D

дано и Death race да е як но малко фантазмагории ми се вижда

Link to comment
Share on other sites

Онзи ден го гледах. Поне за мен не е лошо филмчето.

Май до сега Джейсън няма слаб филм или поне аз не се сещам. Ама му отива да играе във филми с коли.

 

Bank Job? Аз съм чувал, че е много зле. Чак ме е страх да си го пусна.

Link to comment
Share on other sites

При бате Джейсън нема лабаво! :punk Както каза КуРо тва е най-стабилният играч. ;)

Филма ше се гледа на кино,трябва да е лудница.

Link to comment
Share on other sites

Як е филма, гледах го в лъкито миналата седмица. Не можете да очаквате някакъв дълбок замисъл, ами само стрелби и як екшън.

А Bank Job също е добър, той е малко по- смислен и е по действителен случай. Няма толкова екшън и е по- идеен.

Link to comment
Share on other sites

Bank Job? Аз съм чувал, че е много зле. Чак ме е страх да си го пусна.

Добре са ти казвали...по-тъп филм не съм гледал( а аз бая филми съм изгледал :D ) .Иначе Деат Рейс и на мен ми го похвалиха...утре ако имам време ще ида да го гледам :)

Link to comment
Share on other sites

Як си е филмеца.Малко предвидим сюжет,ама иначе екшъна е на ниво. ;) Бате Джейсън пак е много корав. :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Доволно скучен филм, без нито една запомняща се сцена или ефект. Май по игра е правен, поне така изглеждаше.

Link to comment
Share on other sites

Бях готов да плюя по филма, още преди да съм го гледал. В крайна сметка обаче трябва да призная, че ми хареса. Разбира се, сюжетът е изключително глупав и крайно безгръбначен, но какво може да се очаква от екшън с коли? Екшън, разбира се. Когато прецакаха големия камион - еми размазах се от кеф. Върнах го поне 5 пъти и сигурно ще си го пусна още няколко.

 

И не на последно място - bad ass чичко Статъм :) Това неговото не мога да го нарека добра игра - достатъчно е да си седи кротко в ъгъла и пак ще е bad ass :D

Link to comment
Share on other sites

Bank Job? Аз съм чувал, че е много зле. Чак ме е страх да си го пусна.

Не знам кой ти го е казал, че е тъп филм. По-скоро е от филмите, които малко по-трудно се схващат, но ако хванеш нишката ще ти е много интересен. Тва че някой олигофрен го е гледал и е имало прекалено много говорене и го е мързяло да чете... си е негов проблем нали така :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Този филм е многооо скучен .

С нищо не можа да ме грабне и да ме задържи да го гледам , жалко за актьорите :(

Link to comment
Share on other sites

Олее тфа ако е скучен филм аз съм крава :D .Секи си с вкуса де-аз лично се разцепих :punk .Някфи размазващи коли,размазващи актьори и сцени...просто филма е 6 точки от всякъде :)

Link to comment
Share on other sites

Абе, редичка бозица ! Малоумен сюжет, толкова плитко скроена история, че няма на къде повече. Иначе ефекти - дал господ.... чак прекалено. На мен лично този филм много ми напомня на "Туистед Метал" и никак не бих се учудил ако е правен имено по тази игра.

Link to comment
Share on other sites

Добре беше филмчето, яко пуцалка... Естествено че няма да има сюжет и кой знае какви запомнящи се сцени, то тва тряя да ви е ясно само като видите заглавието, но ако ви се гледа такова нещо е идеален :)

Link to comment
Share on other sites

Filma sigurno e nai-slabiq na bat Jason. Razgleah mu biografiqta, za po-liubopitnite tuka, no tova samo zatvyrdi mnenieto mi. Filma e ogromna boza. Obicham actions ama pone da e neshto napraveno krasivo i zrelishtno. Deto vika Raptora, za deca pod 16 godini. Nito dostatychno zrelishten, nito dostatychno brutalen. Kolite beha mnogo grozni, jenite beha dobre ama malko, nikyv race, nikyv sex, nishto. Taq ikonka ti aktivira atakata, taq zashtitata, maleeee, typo ta chak vdlybnato. Basi, to Hancock deto trqbvashee da e neshto kato komediq e v pyti po-brutalen. Qzyk za dadenite pari. Pochti shteshe da se sluchi kato na Hellboy2 da stana i da si izlezna ot kinosalona po sredata ama vse imah nqkakvi nadejdi che batko Jason shte go nategli na navigatorkata ama greda. Zadyljitelno za vseki deto shte dava pari za kino. Gledaite za deca do kolko godini e zabranen i da ne e sniman v BG. Filma e razreshen za 15 godishni, kakvo li sym ochakval i az.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...