Jump to content
BulForum.com

Pictures


Recommended Posts

Незнам дали качва, тея дето ги е линкнал са от форумната галерия на play.evrocom.net. Там ги бях качил по молба на 1 приятел.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply
Там ги бях качил по молба на 1 приятел.

Забелязах, че в dA се появиха доста, след като бяха пуснати тук...

Link to comment
Share on other sites

Не ми казвайте, че и WriteR4e качва в dA... :unsure:

 

Не просто бях видял, че тука искаха снимки от нова година, а точно преди това ги бях видял в галерията на play.evrocom.net и реших да направя услуга. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

трябва ми някаква подобна снимка:

 

e8620new20babyep3.jpg

 

... която да фокусира върху бебешка ръчичка и такава на голям човек (или както е тук - пръст на ръката) т.е. да изпъква контраста

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Tyrsq slednata kartinka - kapki kryv na cheren ili bql fon,moje i kompiutyrno napraveni,nqma znachenie goleminata. Tyrsih v Gugleto,no ne namerih.

 

Blagodarq predvaritelno !

 

P.S. Izvinete za latinicata,no nqmam kirilica na tozi kompiutyr !!!

Link to comment
Share on other sites

Tyrsq slednata kartinka - kapki kryv na cheren ili bql fon,moje i kompiutyrno napraveni,nqma znachenie goleminata. Tyrsih v Gugleto,no ne namerih.

 

Blagodarq predvaritelno !

 

P.S. Izvinete za latinicata,no nqmam kirilica na tozi kompiutyr !!!

 

 

Виж какво намерих http://www.warpedclothing.com/images/tees/blood_big.png незнам дали ще ти свърши работа но така както си го описал просто трябва да изрежеш част от тениската и си готов. Дано да съм бил полезен.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Преди време в fishki.net имаше едни снимки на големи кръстовища. Повечето бяха от типа "детелинка". Някой да има идея за линка? Не видях да има търсачка в сайта.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми намери снимка на Toyota Tundra от по-старите модели с дъллгата база?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
това ли е старото?

oт wikipedia

Нещо от тоя сорт само че с дълга и закрита база.Май хардтоп се води.Иначе търся някъде от периода 1997-2000.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Абе някой да има логото на някой от Локомотивите в фотошопски или корелдроуски формат?

 

(Става дума за Локо ПД, Локо Сф или някое друго :) )

 

Ами ако имаш някоя от горе изброените програми какъвто и формат изображение да вкараш ще можеш да го сейваш в .psd или .cdr. А ако ги нямаш тогава закво са ти като даже няма да можеш да ги отвориш?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Всички картинки с върколаци за които се сещате .

Да не са същите като в галерията ми за да не се получава "тази е знам" след като се сетите за някоя картинка .

Може на бързо да прегледате колекцията ми в дев-арт и ако не е намерите там да постнете картинката тук след това .

п.п. Много нагло звучи поста ми и все пак , който има такива картинки да ги сподели ... благодаря .

ЛИНК

:)

Link to comment
Share on other sites

Всички картинки с върколаци за които се сещате .

Да не са същите като в галерията ми за да не се получава "тази е знам" след като се сетите за някоя картинка .

Може на бързо да прегледате колекцията ми в дев-арт и ако не е намерите там да постнете картинката тук след това .

п.п. Много нагло звучи поста ми и все пак , който има такива картинки да ги сподели ... благодаря .

ЛИНК

:)

Като ги почнеш наред, вярвам все ще попаднеш на нещо, което нямаш. :) :)

сърч-че

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Имаше една картинка с черен фон и един юмрук и на нея пише: "Idvam ot kichuka hich ne mi puka". Някой има ли я или може ли да я намери, защото с всичките си усилия не можах да намеря нишо.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Търся ето тази картинка, но с българския вариант. По принцип мога да си я преработя, да си го напиша "активен", но имаше една, която беше също и с по-голяма резолюция и нещо с червено, не помня кое точно. Дано някой да я има. :)

Link to comment
Share on other sites

Търся ето тази картинка, но с българския вариант. По принцип мога да си я преработя, да си го напиша "активен", но имаше една, която беше също и с по-голяма резолюция и нещо с червено, не помня кое точно. Дано някой да я има. :)

 

23377689746afc3e3457qy0.gif

 

 

Съвсем случайно е имах на телефона и попаднах на това че я търсиш ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...