Jump to content
BulForum.com

Pictures


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

А защо не?! На мен ми е чудно примерно защо се качват разни уалпейпъри? Или снимки на коли. Или снимки на жени... Айде обяснете ми защо ги качвате и тук. Сигурно щото много бавно се свалят?! Или са много трудни за намиране - едно търсене в Google Image Search ще ти извади милиони... Така че... В тоя раздел винаги си е било анархия и 90% от мястото е на вятъра похабено...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Аз имам един Request:

Потърсих, но не успях да открия, може и проблема да е в мен, но се надявам тогава да ми кажете.

Та молбата ми е- може ли някой да качи страничките с читателката на месеца от брой 26 на Playboy България? Става въпрос за Мила Христова!

Благодаря ви предварително!

Link to comment
Share on other sites

Ако се интересувате от комикси:

 

free.techno-link.com/comics

free.techno-link.com/loeg

www.optimus.data.bg - тук съм сканирал и качил пълна колекция от "Астерикс" на български, както и няколко броя на други езици.

http://store4.arenabg.com/open/users/Jedi_...ARCHIVE/Comics/ - Star Wars comics

 

за още линкове: http://comix.cult.bg/forum/viewtopic.php?t=115

Link to comment
Share on other sites

Ако някой може да качи снимки на картите на хора от FBI.Имам предвид документите кадето носят (като лична карта :woot ) :pirate

Link to comment
Share on other sites

Така ще е по лесно.Незнам аз просто си дадох идеята.Знам че доста хора от Форума не ме харесват ама ... Дано съм направил нещо

 

Peace :punk

Link to comment
Share on other sites

ako nqkoi nameri i ka4i nqkoi interesni amatiorski snimki ili nqkvi interesni pi4ki nqma da mu se razsurda

има толкова много, че се чудя кой може да ги изгледа...

Link to comment
Share on other sites

има толкова много, че се чудя кой може да ги изгледа...

to ima tolko mn oba4e sa profesionalni az gorq za nqkoi qki pi4ki deto nqkoi gi e snimal u tqh tva onova :))

 

 

 

... i vse pak za kvo ne mi se vijda pic-a(deto uploudvah v nastoikite na moq profil) kogato pisha ne6to vuv foruma

Link to comment
Share on other sites

awe pi4ove da vi pitam shto taka ne mi se vijda pic deto sum uploudval v moite presonal controls????

Вижда се бе! Само аватара го няма...

Link to comment
Share on other sites

Ще бъда изключително благодарен на всеки ,който качи снимки на Пловдив. :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...