Jump to content
BulForum.com

Pictures


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Един много специфичен рекуест имам, някой случайно да е ходил на Винария-та тази година и да е снимал мадамите на "Винпром Пещера" ? Аз такива жени и по филмите не съм виждал!

Link to comment
Share on other sites

Имаше някъде сайт, в който имаше скрийншот на сайта на tu-plovdiv.bg когато беше хакнат. Някой сеща ли се кой беше този сайт или ако я има картинката да ми я даде.

 

EDIT: Намерих си я. Оказа се, че съм си я бил запазил в компютъра. :) А си мислех, че съм я изтрил.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Fun,anyone? - Ако има някой зарибен...да казва и да качва снимчици...та да гледаме кви колекцийки има...ако въобще има! :)

American Muscle - Ford от 62 година!

Дзвер! - Buggati 110 EB!

P.S. Ще ме извинявате за ебаната резолюция,ама тия снимки съм ги прайл на цифровия и ме мързеше да смалям резолюцията!Ще почакате малко! :) А... и ...спокойно...не си играя с тях на улицата! :lol: Колекционер съм! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
az imam edin vapros?kak se slaga snimka v tova pole v koeto pi6a? :blink: imam predvid ne adres ili ne6to takova.... :bgrin:

Тук е обяснено.

Link to comment
Share on other sites

Rq:

Значи трябва ми голяма спътникова снимка на Земята на която се вижда Китайската стена

Свали си програмката Google earth и ще можеш да видиш не само китайската стена от спътникова снимка, ами и колата си спряна пред блока ... :)

Link to comment
Share on other sites

Свали си програмката Google earth и ще можеш да видиш не само китайската стена от спътникова снимка, ами и колата си спряна пред блока ... :)

Въпросът е, че не искам да виждам колата си, а само китайската стена без допълнителен Zoom. Както знаете това е единственото човешко творение, което се вижда от космоса...

Link to comment
Share on other sites

Знам че не е препоръчително да се рекламират други форуми така,че аз няма да рекламирам :) ами само давам рекуест.Някой може ли да ми намери картинка,която да показва определения ранк на потребителя(примерно начинаеш-1 звездичка),че аз никъде не можах да намеря.Само да е нещо по-необикновенно-не превоъгълничета.Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Кажете някъв сайт за по-изчистени wallpaper-и. Ся се сетих за един дето е нещо като огън, който бълва от средата на десктопа... ако някой се сеща...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

RQ

Tрябват ми символите на световното( ония ухилените глави дето уж трябва да образуват 2006),но да са разчленени т.е по отделно,защото искам да правя презентацийка на PowerPoint и да ми се появява символчето на части,а пък не мога да ги отделя от цялата снимка

logo.gif

Значи е тва ама да има разстояние между отделните части.Благодаря!

 

ps Ако някой има други идеи,да ми прати лс!

Link to comment
Share on other sites

Ако някой може да ми намери снимки на Деси Слава от вчерашното и посещение в шоуто на Слай...че в една друга тема има разни коментари и ми е интересно да я видя.

Link to comment
Share on other sites

Ако някой може да ми намери снимки на Деси Слава от вчерашното и посещение в шоуто на Слай...че в една друга тема има разни коментари и ми е интересно да я видя.

bsc4ap078.jpg

Link to comment
Share on other sites

RQ:Последните фотосесии на Камелия за Плейбой.Тези,които ше излезят в специално издание, посветено на нея.

RQ:Възможно най-голямата и качествена снимка на тази кола - http://www.petersen.org/default.cfm?DocID=...ars&ExhibitID=4

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...