Jump to content
BulForum.com

Pictures


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply
Търся снимки на шимпанзета направени като хора (ако се сещате имаше едни големи постери)

Ko стана намери ли нещо?Дай линк ако си намерил че полудявам за маймуни кат чуя.Обичам ги мноо,а нямам време да търся :(

Monkey.jpg

Кажи де?Браво mandirimuniak супер е маймунката :punk

Link to comment
Share on other sites

:)

Не си търсил както трябва! :)

Надявам се да намериш нещо свястно.

 

Christmas

2

3

Christmas Tree

5

Някой от тези и аз ги гледах. Трябват ми реални красиви елхички, а не анимирани :D Мерси все пак, че си направил труда да потърсиш :)

Link to comment
Share on other sites

Търся wallpaper-и с разни коледни елхички. Опитах и с Google обаче не намерих нищо свястно :huh:

Нещо като тази?

christmastree.jpg

Или тази. А може би и тази, тази, тази, повече не мога ;)

Link to comment
Share on other sites

Търся една снимка на маймуна която е в кенефа и чете някакво списание.Ако някои е бил в ROYAL-a там има картина на точно такава маимуна.Търсих из гоогле но не успях да намеря нищо.Надявам се някой да открие снимката :)

Тва го имам на плакат в стаята под стъклото на масата ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Някой може ли да ми помогне. Търся Снимките на 20 век - фотографиите показващи важни събития от новата исторя. В книжарницата на народната библиотека намерих подобно издане, но струва 50 кинта. Сега разбирате защо, ще съм благодарен ако от някъде се изкопае подобен сайт или галерия.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Търся уолпейпър на GuildWards. С една жена кадето беше разперила раце и под нея стояха два воина. Ако може уолпейпърa да е колкото се по голяма резолюция :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Издирвам карти на първото и евентуално второто българско царство. Някой да има идеи или готови карти, които е готов да даде?

Link to comment
Share on other sites

Snimki ot spisanie "MAXIM"(glavno me interesuva Maria Velkova-asistenkata na predavaneto "Sblysyk" :rolleyes: ), da si priznaq ne sam preglejdal vnimatelno foruma, moje i da ima ne6to napisano, ako e taka predvaritelno se izvinqvam!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...