Jump to content
BulForum.com

Pictures


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Айде някой ако може да качи снимки от автосалона в Пловдив :rolleyes: Ако може и да даде снимки на двата чопъра, които бяха днес и на нисана ще съм много благодарен :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

RQ: Търся снимки на Лили Бързева, води БУМ по Евроком от 17:30 до 18:00.

Някой ако може да направи скрийншоти на 2-3 предавания ще съм му благодарен. Вчера Лилито беше с много готина и прозрачна блузка, ама нямам тунер да запиша предаването :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ако може някой да ми даде линк към един GIF където едно човече се опитва да отвори една врата с бомби мечове и т.н.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
RQ: Търся снимки на Лили Бързева, води БУМ по Евроком от 17:30 до 18:00.

Някой ако може да направи скрийншоти на 2-3 предавания ще съм му благодарен. Вчера Лилито беше с много готина и прозрачна блузка, ама нямам тунер да запиша предаването :(

http://www.evrocom.tv/?page=air-event-arch...mp;airEventID=4

 

Ако може някой да ми даде линк към един GIF където едно човече се опитва да отвори една врата с бомби мечове и т.н.
animepz1.gif

 

Хи пичове търся ето този wallpapper. Някой знае ли от къде мога да си го сваля?

Цък

Ето и оригиналната.

 

;)

Link to comment
Share on other sites

@breakneck нещо тва гиф-че не иска да ми го отваря нито с мозила нито с ИЕ :unsure: айде ако може да ми дадеш друго линкче :rolleyes:

 

@breakneck мерси много! Успя да го отвори в крайна сметка ;) Явно са имали проблеми със сървърите, когато се опитвах да го сваля, или нещо от рода.

Link to comment
Share on other sites

Ами ето ти линка на самия гиф. http://img150.imageshack.us/img150/6051/animepz1.gif Ако пак не ти го отваря, копирай линка и го изтегли с флашгет. На компютъра ти поне би трябвало да тръгне. Не знам защо, но при мен я дава нормално анимацията (с Firefox съм).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ще изкопая темата от гробището като имам нужда от Heroes,D-Devils,666,Techo Watcher-и и Fan-ове (със стандартен размер - 350х19 pix).

PS Може и препоръка на програмка за правенето им (пробвах се на фотошопа,ама не стана хубаво).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Търся някакви снимки на Bonsai cats, не съм виждал никога и искам да видя...някакви си котки които живеят в буркани ?! wtf :confused

Link to comment
Share on other sites

Търся някакви снимки на Bonsai cats, не съм виждал никога и искам да видя...някакви си котки които живеят в буркани ?! wtf :confused

тея ги видях във вестника и са едни мънички и са в буркани и не могат да мърдат гадно е...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

здравейте,

търся една картинка , по-точно .gif - голям смях беше.

червената шапчица и вълка - на вълка ташаците бяха огромни и се клатиха като камбани .

не се смейте, сериозен съм. искам да сложа gif-а за аватар :wir :tongue :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

:D Имаш я мой човек, ЦЪК

ще ме светнеш ли как може да се намали размера на гиф анимация, без да се повреди?

Мерси,

ами да ти кажа чесно не знам и аз, сега видях, че има ограничение от 20кб за аватар жалко :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Имаше една таблица много смях пак - какво се получава ако се смесят разни работи(трева,гъби,алкохол,лют сос и т.н.) с едни физиономиики мисля че беше :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Дайте някви сними от новогодишната нощ.

В смисъл,фойерверки и тем подобни.

Помня преди имаше една снимка,снимана от някое тепе и се вижа голяма част от града и от всякъде хвърчат някви фойерверки :)

Link to comment
Share on other sites

Дайте някви сними от новогодишната нощ.

В смисъл,фойерверки и тем подобни.

Помня преди имаше една снимка,снимана от някое тепе и се вижа голяма част от града и от всякъде хвърчат някви фойерверки :)

 

Снимка 1

Снимка 2

Снимка 3

Снимка 4

Снимка 5

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Хаха, тея са мой, мноо яко беше горе, ама снега и мъглата преебаха малко работата.

 

Не ми казвайте, че и WriteR4e качва в dA... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...