Jump to content
BulForum.com

На каква кола взехте книжката?


Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Орел Вежда "А". края на миналата година ( пеленаче водач :blush: )

Link to comment
Share on other sites

Жигулка на газ произведена нейде в началото на 70-те години на миналия век. Спомням си, че много се сърдих на баща ми, че ме записа да карам на такава барака, обаче сега оценявам какво е направил за мен! Оттогава съм се качвал на кви ли не бараки и не съм имал никакъв проблем, А не като приятелката ми дето изкара курса на нова Фиеста и сега като се качи на нещо малко по-трудно за каране и й е трудно дори тръгването! Друг е момента, че и жените(повечето), не им се отдава много много шофирането. :ghost

Link to comment
Share on other sites

Аз станах камикадзе в казармата ,карах камьони всякакви,и ми дадоха "б" категория покрай Ц-то без да съм се качвал на лека кола.Баща ми имаше грижата да ме научи да шофирам на семейната "Заска" .После ми я подари за да се науча да я ремонтирам заската я бил купил 8 месеца преди да се родя :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз съм единственият до момента който се е учил на Голф 1 :lol:. От първия път си взех изпита и листовките.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм единственият до момента който се е учил на Голф 1 :lol:. От първия път си взех изпита и листовките.

Не важно дали е от първия път - важно е дали е без нито една грешка :bgrin:

Иначе при мен беше на Опел Астра - 2007

Link to comment
Share on other sites

Първо на Жигула, която към средата на курсовете пострада (един 140 кг ученик й счупи волана - не се шегувам, остана му в ръцете на полигона) и след това довършихме на модифицирана Лада 1500S. Именно така се научихме да караме добре. Колкото по"орязана" е първата кола, толкова по-добре за учещия се.

Link to comment
Share on other sites

Предвид годините ми и комунистическото време на взимане на книжката ми...всякакви упадъчни марки от рода фолксваген, мерцедес, опел и др. отпадат автоматически....а като се има предвид, че жигулата е реплика на италиански фиат (124), може да се каже, че съм се учил на италианска кола със задно предаване. :bgrin:

11.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...