Jump to content
BulForum.com

На каква кола взехте книжката?


Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

И аз ли ще да съм първият горд голфаджия? Имаше един с единица, който ме бие...аз бях на двойка...

Link to comment
Share on other sites

ВАЗ 2103 преди 5 год. Книжката я взех от първия път, в джоба ми беше като бях на 18 год. и два дена :) Един път ми се скъса носача на пешеходния светофар на бул. "В. Априлов" с 3 км/ч., гумата легна на външната си страна :blink: Абсолютно същата като на снимката, само че боята беше мат :laughing:

 

2103.jpg

 

 

"С" категория имам от около една година, карах на камион Мерцедес, но не се сещам за модела.

Link to comment
Share on other sites

ЛАДА(мамбо) номер 5! С мръсна ГАЗ(пропан-бутан)

 

От инструктурите тип:екс-ДАП, дето са си взели Ладите след разпадането на тая организация!

Човек с богат опит...

Ако някой дето още не е взел книжка чете тая тема мога горещо да му препоръчам да седи далече от мерцедесите и беемве-тата инструктори и да предпочете руските возила.

Научиш ли се да караш тези коли просто всяка друга кола е като песен и никога няма да имате проблеми в подкарването на каквото и да е возило!

Истина ви казвам...ЛАДАТА до последно като завиех някъде се чудих дали ще завие наистина:):)

Link to comment
Share on other sites

Навремето,можеше да се вземе категоирия "С'' без да се кара първо "В",така че не съм се лигавил с леки коли :lol: направо на ей такъв дзвер:1.jpg

 

 

НА БЕНЗИН го карах,посред зима полигон,градско извън градско,боже кви времена бяха ей :punk

Link to comment
Share on other sites

Къде я намери тая В класа 96-та година? ;)

 

А, аз си помислих, че 96-та година си карал курса на В класа, хаха.

Link to comment
Share on other sites

Мерцедес Ц180 на газ :) Листовките с 2 грешки , а на кормуването си мислех , че ще ме скъсат ама карах учудващо добре.(че и за пример ме дадоха)

Link to comment
Share on other sites

Ренде 19 червено естествено че на газ :P

Link to comment
Share on other sites

Голф 2 на бензин. Листовките с 3 грешки. Курмуването го взех от втория път - първия път ме скъсаха за отнемане на предимство. Реално бях виновен, но си имам оправдание :) - колата, която трябваше да пропусна, спря, когато ме видя. Аз реших, че ще ме остави да мина, защото съм учащ, и тръгнах (бях си спрял!!!). Изпитващият ми удари спирачките и почна да крещи и т.н. Голям праз.

Link to comment
Share on other sites

Astra 1.7 tds с на исузу двигателя, на 11 ти имах рд на 12 бях на листовки - 6 грешки ... :х 4 редбула за нищо после вече 2 грешки и на кормуването карах 5 минути.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...