Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

трябваше да пробвате с по малко маймунки :)

 

Гледам че Inception-а е излезнал на Blu Ray :beer:

 

 

Точно от тази тема разбрах, иначе не че нямаше да разбера после, като влезне в топ 10, но все пак.;-)

Link to comment
Share on other sites

Какво иска това от мен че почнах да се изнервям :sayjin

Дискът ти е форматиран с FAT32 и не можеш да запишеш файл по-голям от 4 GB.

 

Можеш да конвертираш файловата система към NTFS и тогава ще можеш да записваш по-големи файлове:

http://support.microsoft.com/kb/314097/en-us

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

НАЙС...

Пичовете от АЦЕР не са мислили за мен преди 4 години...

А аз търкам ли търкам файлове....

Ко да направя като ХР то ми идва на гост имидж и нямам право на избор... :blink:

СОЛТ беше ДВД рип и го хапна...

Нещо от този сорт търсим - не съм за БЛУ рей :allien

П.С. Преформата утре - сега ще :zzz

Edited by pAbLo_
Link to comment
Share on other sites

НАЙС...

Пичовете от АЦЕР не са мислили за мен преди 4 години...

А аз търкам ли търкам файлове....

Ко да направя като ХР то ми идва на гост имидж и нямам право на избор... :blink:

СОЛТ беше ДВД рип и го хапна...

Нещо от този сорт търсим - не съм за БЛУ рей :allien

 

Кой ти каза, от конзолата пишеш

 

Converting FAT volumes to NTFS

To convert a volume to NTFS from the command prompt

 

Open Command Prompt. Click Start, point to All Programs, point to Accessories, and then click Command Prompt.

 

In the command prompt window, type: convert drive_letter: /fs:ntfs

 

For example, typing convert D: /fs:ntfs would format drive D: with the ntfs format. You can convert FAT or FAT32 volumes to NTFS with this command.

 

Important Once you convert a drive or partition to NTFS, you cannot simply convert it back to FAT or FAT32. You will need to reformat the drive or partition which will erase all data, including programs and personal files, on the partition.

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

Абе кел файда, че при "благоприятно подреждане на планетите", наличието на съседи по Кулбокс, сийдващи някой си файл, ще мога да го сваля на 10 MB/s, когато в същото време като си пусна нещо с достатъчно сийдъри, виждам значително по-ниска скорост. В крайна сметка тази 100 Mbit-ова свързаност само до мрежата на Кулбокс ли се ограничава? Досега нямах такова впечатление.

 

capturerlt.th.png capture2iz.th.png

 

По-рано тази вечер с новия епизод на Dexter — пак същото. Да, знам, че вдига повече, и аз съм пускал други резултати, но факт е, че напоследък обикновено това е скоростта, която виждам — до към 5 MB/s от Замунда.

 

Не, че като не е на 10 MB/s и е някакъв кой знае какъв проблем, просто отбелязвам това, което виждам.

Edited by Ilves
Link to comment
Share on other sites

Виждам там нещо което не ми допада

Name Status Update In Seeds Peers Downloaded

[Local Peer Discovery] not allowed

Все едно от тракера са резнали локала - не знам дали е истина но на това ми прилича :blink:

Link to comment
Share on other sites

Прмоция за лоялните клиенти :

 

от 15 Ноември до 15 декември ,HBO и HBO comedy могат да се гледат свободно на 78 и 79 канал.

 

Аи честото ... хев фън =)

Link to comment
Share on other sites

Оплаквания от интернета нямам, цифровата е супер и такива промоции от време на време могат само да ме радват, а могат и да са сигурни, че ще ги препоръчвам на приятели и познати :-)))

Link to comment
Share on other sites

трябваше да пробвате с по малко маймунки :)

 

Гледам че Inception-а е излезнал на Blu Ray :beer:

 

Не бях виждал такова Балканско "нашествие" през Zamunda :)

 

torrents_19_Turkey.jpg

Link to comment
Share on other sites

за колко време си качил тези 93 GB :bgrin:

Малко под 10 часа. Скрийншотът беше от днес сутринта.

 

т.е. средната скорост е приблизително по 9.5 GB на час :punk

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Само аз ли не мога да развия тези фантастични скорости за които говорите толкова дълго време ?!?!?! повече от 4.7мб/сек не съм дигал .... втора седмица съм на студената кутия ....

Link to comment
Share on other sites

Току-що свалих едно торентче от Замунда, ноооооо както виждате в момента използвам много тежка програма за тестване стабилността на системата, а и долу на лентата за бързо стартиране като допълнение може да видите с колко приложения работя.

 

2673864K.jpg

2673870g.jpg

Link to comment
Share on other sites

Току-що свалих едно торентче от Замунда, ноооооо както виждате в момента използвам много тежка програма за тестване стабилността на системата, а и долу на лентата за бързо стартиране като допълнение може да видите с колко приложения работя.

 

Това е нормалното поведение. Скорости и т.н. постигам и аз големи, независимо с какво е натоварен процесора и колко програми съм пуснал. А определено като гледам лентата, не виждам нищо особено :) . Да ти покажа моята лента (таскбар) да видиш що и какви неща са стартирани почти 24/7. :rolleyes:

Освен доскоро да си бил с ХР или не знам, където всяко натоварване е нестабилност за другите процеси..

Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...