Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

Аз съм по-скромен, оправете скапаната телевизия.Това замръзване ме вбесява вече.И не ми излизайте с номера "обадете са на поддръжката".Нищо не могат да направят от там.Знае се за този повсеместен проблем от години, всички абонати пишещи из форума тук и във вашия форум се оплакваме.

Но по-вероятно е да пуснете нови 20 програми, отколкото да запретнете ръкави и да свършите малко работа.Е явно не съм толкова скромен.И явно няма да си подновя договора.

 

И аз имах проблем със замръзването на телевизията в началото като си я прекарах. Случваше ми се много често на HD каналите. Дойдоха, смениха ми черната кутийка за телевизията и всичко се оправи. По принцип приемника не го спирам никога. Само пускам телевизора. Откакто ми я смениха, лятото, не е забивала телевизията нито веднъж.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

И двата ми приемника не се изключват..Замръзването е на произволен период.Има месеци, в които няма проблеми, но има и дни, в които е доста често.Случва се на различни канали, по различно време...Не бих казал, че е приемника.А и всички приемници да са дефектни?На всички тези хора, които се оплакват?!?Не вярвам...

Идеята ми е, че хората искат нови 5-6 канала и са доволни, но като знаем колко са "бързи" куулбокс със промените и колко "бързо" оправят всеобщи проблеми или казуси поставени от потребители...От години се говори за проблема с началното високо ниво на звука....Обещаха, че ще го оправят.Казаха работим..е*ах тая работа..май минаха вече две години.Не ми се рови сега из форума им....Това да имаш правилна и вярна програма на телевизиите си е все едно манна небесна..Ако хвърлям боб и гледам на кокоши кокалчета бих познал повече от информацията, която се подава..Винаги имаме едно и също извинение.:Те от Вестител са виновни, обадихме им се, работи се."

Не ми се говори...Нета е желязо, но телевизията е пълен кенеф.

 

П.П.Защо се появява звездичка на "Н"-то на канали?Верно, че звучи като анали, ама може да са все пак нечии летописи.Мидекс пак се е престарал с цензурата...

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Е, добре. Аз ти казвам при мен какъв беше проблема, ти ми казвай как не вярваш да е това проблема. :)
Викни ги да ти сменят приемника, а после ако ти се оправи може да обвиняваш само себе си.

Link to comment
Share on other sites

А аз ти обяснявам, че това е най-малкия проблем, който мога да реша много бързо и казвам, че има много други неща, които са по-дразнещи и фрапиращи.И как куулбокс са спряли.И не се развиват, или го правят толкова бавно, че ще ни удари някой метеорит, преди да се случи нещо ново или се оправи нещо старо при тях.

Аз телевизия почти не гледам, замръзне екрана, превключа канала, оправи се.Да дразни ме, но има други неща, които дразнят повече.И са по вбесяващи...

Link to comment
Share on other sites

Ами аз няма как да гадая от какво е породено недоволството ти. Първоначално се оплака само от замръзващата телевизия и аз ти казах как се реши при мен проблема. Мнението си го едитвал после. Аз няма да защитавам Куулбокс, а просто исках да ти помогна да си решиш проблема, защото мен лично ме дразнеше.

Link to comment
Share on other sites

Не те карам да гадаеш нищо.Просто си споделям мнението и недоволството.Поста го едитнах заради автоцезурата на думата канали, за да я заменя с друга подходяща думичка.Благодаря за съвета ти.Може и да ги напъна за смяна...тотална.Бъдещето ще покаже, скоро ми изтича договора.

По принцип ги препоръчвам, на приятели и колеги.Както казах съм доволен от услугата, но "дребните" проблеми започнаха да вземат превес над моето удовлетворение.

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Здр да ви попитам.. прецака ли веи се телевизията?

Дава само заето телефона или никой не вдига...

Всичките оператори били заети... Все едно са в множествено число..

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, проблемът с телевизията в събота бе породен от скъсване на оптични трасета на доставчика ни и пренасочване на капацитет по алтернативни трасета, което доведе до влошено качество на картината на част от каналите в следобедните часове (в периода 14:30-15:25 ч)

В събота вечер получихме потвърждение от страна на доставчика ни, че проблемът е финално отстранен и в тази връзка молим, ако все още забелязвате каквито и да е било проблеми с някой канал да ни сигнализирате на телефон 0700 45 0 45, за да можем да прегледаме услугата Ви щателно.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, с цел подобряване на услугите, предоставяни Ви от COOOLBOX, се налага извършването на техническа профилактика в оптичната ни мрежа в
гр. Велико Tърново. Интервалът, в който ще се извърши планираната работа, е в ранните часове на 6-ти март (сряда) от 0:00 до 06:00 часа. В рамките на посочения период се очакват краткотрайни прекъсвания на всички COOOLBOX услуги, като дежурните администратори ще бъдат на Ваше разположение за съдействие при необходимост. В нашата система е отворен тикет с номер 34288.

Link to comment
Share on other sites

Преди време тук се критикуваше телевизията на Куулбокс,че няма възможност за гледане на програми с няколко часа назад.Е,добре,има ли в града доставчик с тази опция?! :confused

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, Lil Scrappy! Имаме покритие на бул. България, но е най-добре да се свържете с нас в удобно за Вас време на националния ни телефон 0700 45 0 45 или чрез интернет страницата ни (http://cooolbox.bg/index.php/cat.76/subcat.89), за да проверим техническата възможност за точния адрес на бул. България.

Link to comment
Share on other sites

Кога ще пуснете пелйбой тв? От както съм ви абонат все ми изписва, че канала е временно спрян. Колко ще е това временно? 

Link to comment
Share on other sites

Кога ще пуснете пелйбой тв? От както съм ви абонат все ми изписва, че канала е временно спрян. Колко ще е това временно? 

 

След 12 часа е активен. До 5-6 сутринта.

Link to comment
Share on other sites

Вчера ми звъняха да ми кажат, че ще ми сменят приемниците с нови, а и единия така или иначе не ми беше HD. От началото на Април щяли да пускат нови HD канали, ама кои ще са не ми казаха.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...