Jump to content
BulForum.com

FALLOUT 3


RaptoR

Recommended Posts

fallout_OXMcover-april08.jpg

 

Предстои да видим продължението на една от най-великите игри в историята :punk

 

Официален сайт

 

Кратко демо

 

Трейлър (в официалния сайт може да се свали)

 

 

Тези, които са имали удоволствието да играят 1 и 2 знаят какво представлява Fallout...

 

Лично за мен една от най-интелигентните и увлекателни игри.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 356
  • Created
  • Last Reply

icon_bowdown.gif icon_bowdown.gif icon_bowdown.gif

In Fallout we trust! Fallout akbar!

 

Втората част съм я играл и сигурно поне четири пъти съм я въртял, само и само да се опитам да разгледам целия свят, да видя различни видове развитие, различни епилози, в зависимост от развитието, но когато попаднах на 'special encounter' кратер, с разпръснати парчета от кит и наблизо саксия с петунии - е, тогава вече признах съвсем създателите на играта! 42!

Link to comment
Share on other sites

Аз съм фен на Fallout Tactics, която май не се харесва много на хардкор феновете. Но какво да се прави, всеки с вкуса си :)

С удоволствие ще пробвам тройката!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Играта излезе. Давайте мнения и кажете горе доло какъв тип игра е и за какво се разправя, че не съм играл старите части, а пък гледам 16к лийчъри в арената....

Link to comment
Share on other sites

Пробвал съм единствено втората част. Никога не съм разбирал какво толкова и харесват хората. Мудна като за начало. Походовите игри са ми най-неприятни.

 

Някой би ли ми обяснил, какво го е впечетлило толкова в тази игра, че да я харесва толкова, а и да се превърне в легенда?

 

едит: Сега гледах едно видео на геймплея. First Person Shooter? Можеби трябва да се пробва наистина, защото обстановката изглежда страхотна. Сега като се замисля, чак нямам търпение да я дръпна и да почна да я играя.

Link to comment
Share on other sites

Атмосферата, задълбочената ролева система, скиловете, купищата оръжия, атмосферата, уникалните детайли, които разработчиците са вкарали в света, атмосферата, можеш да друсаш и да опънеш жената на кмета на едно градче, among others, атмосферата, art direction-а, отворения геймплей, свободата да правиш каквото и както искаш, възможностите за различно развитие при преиграване, казах ли атмосферата?

 

Дай шанс и на Fallout 2, да, малко мудно е, но ще ти се отплати многократно, ако поиграеш повече от час-два.

Link to comment
Share on other sites

Дай шанс и на Fallout 2, да, малко мудно е, но ще ти се отплати многократно, ако поиграеш повече от час-два.

 

Нещо аз ли се бъркам, или Fallout 2 беше походово RPG? Защо тази е FPS? Ако е FPS, i'm sold! На клипчето, което беше постнато малко по-горе, играта ми излезе като походово. Защо оригинала е FPS? Данеби винаги да е било FPS или този път сменят концепцията?

Link to comment
Share on other sites

Fallout 1 и 2 са нормални изометрични рпг-та, с походови битки.

Fallout 3 е преминал към модел Elder Scrolls - first person. Като цяло изглежда, че залегналата в основата на игрите хартиена ролева система е запазена максимално и в тройката, просто за повече динамика на битките, а и защото ще е малоумно да е походово от първо лице. Все още ги има т.нар. Action Points (AP), но в случая те определят основно колко пъти подред ще можеш да правиш специални, прицелени изстрели в конкретни части на тялото, колко често можеш да си ровиш в инвентара за аптечки и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Супер. Значи ще я сваля да я пробвам, защото гледах някакво видео в някакъв порутен град и атмосферата ме накара да искам да играя. Пък ако тези походови елементи ме дразнят, най-много да я изтрия :) И без това бая игри съм набелязал за игра, а имам място да сваля само 1.

Link to comment
Share on other sites

На мен ми съ сваля в момента, даже ако са ми правилни сметките, вече трябва да е свалена на компа.

Да видим какво толкова и харесвате ;)

Link to comment
Share on other sites

О, ще видиш, не бой се! :D Снощи играх до 3, днес е последен работен ден тук, станах в 8 без 15 да врътна още 30 минути преди работа. Това не е било от години.

Link to comment
Share on other sites

О, ще видиш, не бой се! :D Снощи играх до 3, днес е последен работен ден тук, станах в 8 без 15 да врътна още 30 минути преди работа. Това не е било от години.

Ти с тая игра да не зарежеш Oblivion-a ;)

И май скоро няма да почнеш нова работа ми се струва :)

Link to comment
Share on other sites

Според мен целия чар й отиде... след този first person.

Не,че съм я свалил и съм я играл,но едва ли ще е същата тръпка...

 

Сега и щайгата ще трябва да се ъпгрейдва... няма начин

Link to comment
Share on other sites

Станчо, ето тука има един форум с хора, които споделят вижданията ти: http://www.nma-fallout.com/forum/

 

Мисля, че там ще намериш повече разбиране и подкрепа на натрапчивата си фиксация върху игра отпреди 10 години, която ти пречи да пробваш и да се насладиш на последната й част.

Link to comment
Share on other sites

Добре де... Имам няколко въпроса:

1. От къде да намеря да пия вода?

2. Какъв е тъпия код за компютъра в началото, че нищо не схванах и май го блокирах?

3. Как се ползва, примерно, чаша за кафе, медицински доклади и кафеварка?

4. Къде пише колко ми е здравето, че от тоя часовник на ръката ми нищо не схващам - нарисувано е човече с няколко такива лентички, ама те не са празни, а ми вика, че здравето ми е малко...?

Имам и още около 150 въпроса, но тези са ми най-наложителни да им знам отговорите...

 

/едит: Ами, убих шефчето и взех кода... и ся кво да правя навън..?

Link to comment
Share on other sites

Ааааа, много ме трепят. :( Влезнах в нещо като метро и там имаше капани 100 пъти умрях докато разбера къде са капаните, после едни с едни мечове като ме зачесъха...

Добре де как се подобрява това здраве - нищо не разбирам. Имах някакви медицински истории взех ги всичките и ядене набарах и...нищо... Все си чувам сърцето как тупти...баси...

Link to comment
Share on other sites

Пичове ае вкарайте малко мисъл в gameplay-а всичко си е обяснено ! Играта е супер вече я врътнах веднъж и ся я почвам пак ! Stepmark ти вдига здравето !

Link to comment
Share on other sites

Дори само защото геймплеят от обливиън е копиран 1:1 си заслужава играта, иначе харабия е голяма зарибявка.

Link to comment
Share on other sites

Install, install - и като свърши я почвам...

Ако някога в обозримото бъдеще, Курунир или Психозис погледнат този форум и тема, или друг някой фен, да ги питам - картинките, които се сменят по време на инсталацията, може ли да се намерят някъде? Тези, които изглеждат като като реклами или пропаганда.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...