Jump to content
BulForum.com

FALLOUT 3


RaptoR

Recommended Posts

  • Replies 356
  • Created
  • Last Reply

Първи впечатления:

1. Играта ми върви гладко на high quality - йееее! Очаквах, че ще се наложи да сваля всички детайли, за да върви поносимо, но явно създателите са наблегнали на оптимизацията. Бравос!

2. Красота! След като излязох от Vault 101 и пред мен се разкри огромната пустош, една щастлива сълзичка се търкулна по бузата ми.

3. VATS + critical hit = оргазъм! :D

 

Снощи бях скапан и изпълних само един куест. Днес си заминавам за Пловдив и през уикенда няма да мога да играя :(. Но идната седмица...малиииий - ще си докарам още някой диоптър от non-stop gaming!

 

Viva Bethesda! Viva Fallout!

Link to comment
Share on other sites

Играта започва много зарибяващо, ша вземе да ме грабне, което се случва доста рядко с напредване на възрастта. :D

 

Като цяло още от началото има много яка атмосфера, с не малка дозо чуство за хумор.

 

Това ме разби! :beerchug

 

screenshot0jp8.th.jpgthpix.gif

Link to comment
Share on other sites

Пф, дано на миризливата 6800 да тръгне. От бая време чакам игра заради която да си взема нов комп, явно тази ще е ;Д.

Link to comment
Share on other sites

:lol:

 

Куче-космонавт!

 

screenshot26ot9.th.jpgthpix.gif

 

Беше скочило към мен в момента, в който се получи critical hit и после просто полетя, беше и по-високо, просто не натиснах навреме PrtScr :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Два въпроса - а) ако не съм играл фалаут 1 и 2, ще имам ли проблеми с историята? и б) кажете едни минимални изисквания..

Link to comment
Share on other sites

a) Не, никакви.

 

б) Recommended requirements:

 

* Intel Core 2 Duo processor

* 2 GB System RAM

 

Поне GF 6800 (аз съм на 8600GT и не мога да си позволя да издуя всичко догоре, но пак е красивичко)

Link to comment
Share on other sites

Мен много ме накефи като гръмнах Мегатон и после отидох в руините да видя кво става. Мойра седи обгорена и ми се пуска автоматично да говори (изкара ми акъла щото излизах от фаст травъла) със същия ненормален глас "Did you know that the human body can survive without the stomach and liver? Oh hi" :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Чш, лоши хора бе ей! :D Аз събирам Explosives skill, за да обезвредя бомбата. Невинните хорица по градовете с нищо не са ми криви, навън има достатъчно отрепки, на които да си го изкарам.

Link to comment
Share on other sites

Стига бе! Къде ти е падало преди да нюкнеш град :P ? Ся и апартамент са ми дали хората в Тенпени! Като подминавам Бърк ми вика You should be proud of what you've done :D . Аз после от охраната вътре го взех куеста за гууловете (Рой Филипс и компания). Може ли по друг начин да се вземе? Щото ако ги сдобриш и ги вкараш в хотела гууловете ти дават такава маска (от снимката)

Link to comment
Share on other sites

Абе аз защо, където и да отида ме стрелят? Бях в едно порутено даскало и там ме зачесъха... не може ли мирно и кротко..?

Link to comment
Share on other sites

Добре, че взривих Мегатон, дразнеше ме ;Д.

Бтв отне ми доста време да разбера, че капс и ботъл капс е едно и също нещо и че всъщнсот капачките са пари :Д.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък му откачих главичката на тоя, който ми предлагаше да взривя града :) Той ша ми казва кво да правя, да бе :)

 

http://fallout3nexus.com/imageshare/image.php?id=63

 

Oh God, NOOOOOO! No! I'm so sorry, Mr. Burke! I wasn't aiming for the head, I swear! *cry*

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Хм. Върви перфектно на medium игричката, само от време на време (през 30-40 минути) ме изхвърля на десктопа. Аз пък, понеже в играта съм мацка, този мр. Бърк го убедих че живея в Мегатон и да не ме взривява, той измрънка нещо и напусна града, после казах на шерифа за него.. Сега нося писмото до родителите на Люси Някояси. Май се зарибих :lol:

Link to comment
Share on other sites

Няколко въпроса към по - напредалите в играта:

- има ли ограничение във времето като в предишните епизоди, че 2-та я прейгравах затова?

- в двойката имаше кола и се съкръщаваше пътуването до дестинациите. някой да е открил превозно средство в тази?

Link to comment
Share on other sites

Превозни средства няма да има.

 

Ограничение откъм време също вярвам, че няма. Идеологията на Бетесда с Morrowind, Oblivion и явно сега Fallout 3 е да се остави героя да изследва света на воля, да играе със скорост, която му е приятна и да може да прави максимален брой странични неща.

 

Легопе, ти чакай само да видиш в какъв филм свършва доставката на писмото! :D

Link to comment
Share on other sites

Ако някога в обозримото бъдеще, Курунир или Психозис погледнат този форум и тема, или друг някой фен, да ги питам - картинките, които се сменят по време на инсталацията, може ли да се намерят някъде? Тези, които изглеждат като като реклами или пропаганда.

 

Погледни в Screenshots папката на диска :)

Link to comment
Share on other sites

учуден съм по две причини от играта :) :

1. зарибих се . снощи поцъках малко, колкото да видя за какво става на въпрос, но без звук. Стигнах дотам да излеза от ваулта :) след броени минути я включвам пак и започвам отначало, и освен ако не ми се доспи зверски, няма да спирам до сутринта :)

2. тръгна ми на медиум на лаптопа :) с вграденото видео, верно, 2 рам и 1.9 процесор, ама все пак вградено видео... и вървеше що годе добре на медиум, но тук-таме леко лагваше и вървеше мазничко, та го направих на лоу (вградено видео ;( )

Link to comment
Share on other sites

Ауе тоя канибализъм е голяма глупост! Трябва да го гледаш как гъне 5 часа за да ти качи кръвта... Другото което ми направи малко кофти впечатление е, че ако се занимаеш само с главния куест за 3-4 часа си я врътнал и на къвто и левъл да си... мани тва, ми проблема идва когато не се усетих и не си свърших другите дето ги бях захванал, па то взе че свърши :laughing:

Ся почнах наново и ще съм добричък, че ме наколадиха на видеото накрая хахахах

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...