Jump to content
BulForum.com

FALLOUT 3


RaptoR

Recommended Posts

AP са ти точките за действие на VATS - тоест колко пъти можеш да стреляш, докато си в този режим.

 

Иначе на моя пич му вдигнах Sneak на 100 и сега спокойно мога да се приближа зад някой и да му пръсна мозъка с Магнум-а или да го филетирам с Reaper-a :devil

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 356
  • Created
  • Last Reply

Ripper = win

 

Само дето няма нови бройки да си ги поправям. Аз малко странно се развих, имам един тон Repair и Lockpick, та не ми се дават грешни пари за поправки, оправям си всичко сам, дори в по-големи проценти от търговците :D

Link to comment
Share on other sites

Хайде някой да помага.Те всички мисии са ми трудни.Има една дето трябва да намеря някакво радио -find galaxy news radio

-една друга на която трябва да отвлека Флак, Ред и Сюзън Ланкастър.Отивам намирам ги но незнам какво да направя.

-също и куеста blood ties - да намеря иън уест и да предам съобщението на луси

.....

Не мога да се оправям с този английски и затова ми е сложно.

Link to comment
Share on other sites

Просто отиди на глобалната карта в Pipboy-я, на World Map, от там си погледни маркерите и пунктираните линии към местата, на които трябва да отидеш, за да си направиш съответния активен куест.

Link to comment
Share on other sites

Аз така правя.Само че на някои няма отбелязани места или пък има отивам и не мога да ги намеря.Например за радиото отбелязано е но не намирам нищо.На този на който трябва да отвлека онези тримата ги намерих но незнам какво да направя. А сега правя един друг куест с едни буболечки които пускат огън и им търся скривалището и да го унищожа но нещо не се получава.

Link to comment
Share on other sites

За радиото по принцип пунктира ти минава през една или две междинни точки преди радиото, това са станции на метрото, не знам дали може да се стигне по друг начин до сградата, но се съмнявам. Мини през метрото.

 

За мравките, ако не намираш къде точно трябва да идеш, след като приближиш маркера на глобалната карта, пусни си и локалната карта и там виж ТОЧНО къде е маркера.

 

[Edit] Мисля, че пак беше в една от станците на метрото, Marigold Station, долу в нея е учения, който е мутирал така мравките. Гледай и локалната карта за маркери, като си на закрито на практика само там можеш да си видиш маркера за мястото на куеста. [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Мен пък нещо взе да ми омръзва!

Еднообразното пръскане на глави ми затъпя. Най много да взема да си намеря бащата и да я свършвам.

Поне се накефих да взривя града - имам скрееншотче на гъбата :)

Link to comment
Share on other sites

Това бяха най-вълнуващите 26 часа, прекарани с игра :) Fallout 3 определено е the best в личната ми класация.

Веднага я почвам отново!!

 

Бързичко си я изиграл. Аз имам 4 часа и още не съм изпълнил нито един куест от Мегатон.

 

Мотам се, разглеждам и говоря с всички.

Link to comment
Share on other sites

В игрите на Bethesda не трябва да се минава основния куест, ако нямаш поне 100 часа на сейва :D

 

Досега съм на 24, но нещо изпитвам липса на куестове. В мегатон мисля, че направих всичко дето имаше да се прави, спасих и хорицата в Big Town, и момчето с мравките, сега не знам накъде да хвана, ще взема да ида в лагера на избягалите от слейвърите или просто ще търся друг град или нещо за куест.

Link to comment
Share on other sites

Много сериозно ме хвана зарибявката и исках да я мина на всяка цена :D

Сега ще се размоватам повече, ще се развивам по друг начин. Първият път беше като за запознаване с "условията". Сега знам кои пъркове са яки и кои са ненужни и ще направя много злобен герой :devil

Link to comment
Share on other sites

Я кажи кои са ненужни :) До какво ниво се стига в тая игра? Аз съм 3-то и нещо ми идват ташкън ония мравки в града за куеста с момченцето. Свършиха ми патроните.

Link to comment
Share on other sites

Явно наистина се моташ и разглеждаш, щом за 4 часа си на 3 ниво :)

20 ниво е максимумът. Това е жалко, защото при повечко обикаляне и с пърковете за +30% experience може да се достигне доста преди края. При мен се получи така, че точно в началото на последната мисия го стигнах.

Link to comment
Share on other sites

В интерес на истината, във Fallout за 20 часа игра не съм изпитал никаква нужда от модове, не съм видял никакви кривини и недомислици, които ме дразнят и не съм сложил нито един мод. То и още няма много де, не са пуснали construction seta, но и това ще стане :D

Link to comment
Share on other sites

Аз имам един основен протест - играта не ти позволява да убиваш деца. :devil Ако направят такъв мод, ще го сложа и ще изтрепя всяко живо същество на картата :D

 

Btw, срещал ли си Deatclaws? Големи гадини са, бая бой изискват.

Link to comment
Share on other sites

При излизане на construction set, направянето на мод за децата ще отнема около 30 секунди. Друг е въпроса защо би искал да утрепеш децата в един следядрен свят, в който човечеството бездруго е на път да изчезне? :unsure:

Всъщност от Bethesda казват, че децата са направени така, защото са казали, че от ESRB няма да пуснат играта, ако в подобна реалистична графична среда можеш да чистиш деца.

 

Claw не съм срещал, малък левел съм още мисля. Има някакъв гибон скачащ, Yao Guai, само то ми е ново в пустинята.

Link to comment
Share on other sites

По разните статистики за играта има за изпълнени договори. те от къде се взимат? И отделно има за посещения на мистериозни личности. Някой налазвал ли го е такъм субект?

Link to comment
Share on other sites

Договорите предполагам са за наемни / поръчкови убийства, дадени от някаква фракция на героя ти.

 

Mysterious Stranger е perk. Получаваш случаен процентен шанс във VATS да се появи един чичо с шлифер и бобме, който сипва 44 магнум по вразите заедно с теб и прави много глави :D

 

Не съм го взел още, но хората по официалния форум казват, че се явява в точния момент - като си на зор, нямаш AP и пълнителя ти свършва :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...