Jump to content
BulForum.com

Честит рожден ден на KILLERINCHO


RaptoR

Recommended Posts

Да си ни жив и здрав бат Весо!

 

Другата седмица правим едно мощно пост-празнуване по въпроса!

 

Пожелавам ти абсолютно всичко най-хубаво на света!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply
Да си ни жив и здрав бат Весо!

 

Другата седмица правим едно мощно пост-празнуване по въпроса!

 

Пожелавам ти абсолютно всичко най-хубаво на света!!!!

 

Наздраве, Вчера аз , днес ти , май трябва да се съберем и да обсъдим къде какво и колко :lol:

Сега изпихме 2 бутилчици , направихме малко мизерийки подобаващо и за твое здраве разбира се :)

 

Наздраве и само щастите, късмет и многоооо многоооо усмихнати дни ти пожелавам !!! :D :D :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Айде честит рожден ден и все така да продължаваш да радваш с леко ироничните коментари. Да си ни жив и здрав, успех в живота и т.н. Мисля че това е най-важното.

Link to comment
Share on other sites

Наздраве за човека, от когото преди 2 години получих първите си 20%! :beerchug Христовата възраст е важен етап в живота на човека, когато обикновено се обръщаш назад и се терзаеш дали си бил прав за някои свои действия - за да те успокоя и да може да спиш спокойно .. :bgrin: ..ще уточня, че двайсетака ми го даде съвсем справедливо :laughing: , за разлика от сегашния ми двайсетак на един друг твой колега (ама това е друга тема)...Много и само хубави моменти ти желая от сега нататък! :punk

 

П.П. Нарочно гледах да пусна поста в 3.33 :) ...а Виден все улучва събиранията, когато обикновено съм в невъзможност да присъствам - следващите 2 седмици ме няма в Пловдив. :(

Link to comment
Share on other sites

Наздраве за човека, от когото преди 2 години получих първите си 20%!
И аз, и аз от него получих първия си и единствен за сега! Само, че след време ми го махнаха! Честито и от мен! Жив и здрав, а то другото само ще се нареди!
Link to comment
Share on other sites

Абе...кво да ти пожелая...то Стамболийски като Чернобил, ами...Като се напиваш, да не те боли глава.

Link to comment
Share on other sites

Охооооооо

 

Кой бил рожденик днес :)

 

Честит рожден ден, Killer!

 

Много хубави мигове да хващаш и от здраве и щастие да не се отърваваш :)

Хубаво изкарване на празника! :beerchug :)

Link to comment
Share on other sites

Паладине, да си ни жив и здрав, много успехи в начинанието, с което си се захванал и все така да ни радваш приятелю.

Другото ще ти го пожелая лично ;)

 

Остани със здраве!

Link to comment
Share on other sites

жив и здрав , пък някой ден може и цс да се научи да играе че преди беше много зле и внимателно с алкохола :D

 

 

edit : и аз имам уарн от него :tongue

Link to comment
Share on other sites

Честит рожден ден. Да си жив и здрав. Много щастие и успехи.

 

Тази година за първи път от доста поредни няма да имам възможност да присъствам.

Всеки път обаче когато стане за твой рожден ден се сещам за този когато бат Гойко беше във вихъра си. Трябва да изкопая снимките...

 

Жоре пак искаме да гледаме стриптийз.

Link to comment
Share on other sites

Всеки път обаче когато стане за твой рожден ден се сещам за този когато бат Гойко беше във вихъра си. Трябва да изкопая снимките...

 

Жоре пак искаме да гледаме стриптийз.

 

Бате Гойко каза, че ще ги намери, защото и аз искам да ги гледам ;) Бесни са тези събирания, няма спор - тази година ще се постараем, да не е изключение.

Link to comment
Share on other sites

ай, честитко и от мен бе - комплексирано дребно модераторче!

 

(ко ми паднеш ще направя комплексно компектирано...)

 

:D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...