Jump to content
BulForum.com

Честит рожден ден на KILLERINCHO


RaptoR

Recommended Posts

ЧРД Килър , нека твойте желания да са мои пожелания ^^

П.П. Аз пък нямам warn от него :Р

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

С искрени пожелания за крепко здраве, вътрешна устойчивост, сила и воля за победа, дори и над собствените си демони, честитя на един от най-видните скорпиони в този форум!

 

Живо и здраво, килъре! Изгради света си!

 

П.П. Като се замисля, като гледах личния хороскоп на един приятел, роден на тази дата 82-ра година - той се пада в стрелец. Може и Стрелец да си :Р

Link to comment
Share on other sites

Благодаря на всички за милите думи и хубавите пожелания. Няма как да ви опиша какво значат те за мене. С времето разбрах, че не е важно колко пари вадиш на месец, с колко жени си легнал и какви коли си карал. Най-важното за мене са тези думи и пожелания. Най-важното е приятелите ми да се съберат на един щур купон по случай скапания ми рожден ден. Другото са подробности :) Съжалявам че няма как да поканя всички, които искам да събера. Някои няма да могат заради работа, някои няма да могат поради други задължения, някои не са между живите, Бог да ги прости. Но се радвам че тези които могат, няма да си останат вкъщи, а ще дойдат да празнуваме. Това ми стига. За цял живот ми стига :) Живи и здрави да сте ми, приятели. Вие сте хората които ме крепят да продължавам да продължавам. Щастлив съм, че имам приятели като вас :)

Link to comment
Share on other sites

Весо тъкмо приключвам водка с двойни размери номер 4 :devil

 

Прекрасна вечер :devil

 

Кадри от мене:

 

СНИМКА 1, СНИМКА 2, СНИМКА 3 (ГОТИИИН), СНИМКА 4 , СНИМКА 5, СНИМКА 6, СНИМКА 7, СНИМКА 8, СНИМКА 9, СНИМКА 10

 

--------

 

с какво се занимаваха мойта жена и Стоян, впоследствие и Иван се включи: ХОП

 

:punk

 

След дълго обследване установявам че липсват много и за съжаление хубави снимки... и даже не знам как и къде са заминали.... Бясен съм понеже имаше 2-3 перфектни твои портретчета

Link to comment
Share on other sites

Защо постваш снимки на хора от форума без тяхно разрешение? Ми ся ако някой тръгне да ги бие? НЕ ТЕ Е СРАМ!

Ся всички, които са събрали на киллъра, знаят как изглежда. И ша ходат... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Айде жив и здрав , всичко най-хубаво и лек път в живота :) Наздраве! :beerchug

Link to comment
Share on other sites

@KILLERINCHO жив и здрав да си, всичко най-хубаво ти пожелаваме с брат ми и само успехи през годината :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Много здраве ти желая братле и всичко най-най .... нека всички твои желания са мои пожелания от сърце ...

Наздраве... :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...