Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

Аре да не говорим за Клио, а? Склонен съм да вържа бас, че х6 не може да събере отпред Чистачите. Клиото ги събира без проблем!

 

Твоето е било от специалните които изкривяват времето и пространството. Аз тези дни се возих в едно клио (на задната седалка) и само докато седна си ударих главата 2 пъти.. за това че стоях сгънат на 5 да не говорим...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

И вдига 230 км/ч от Победа до В. Априлов по България.

 

_____________________

 

Колко да е тясно отзад...

 

Х6:

Височина от задната седалка до тавана(някъв си немски стандарт за измерване) - 946мм

широчина на задната седалка 1513мм

 

Новата еС класа

височина от задната седалка до тавана 983мм

широчина на задната седалка 1490мм

 

Т.е. с 37мм по-нисък таван от еС класа и 23мм по-широка седалка от на еС.

 

 

Както и да го гледам си е напълно достатъчно широко отзад.

 

Айде сега ни кажи как ти се видя НА ТЕБ отвътре. Щото поне на панаира или в шоурум-а (или на тестрайв) или от познати си имал възможност предполагам. Ама честно кажи. Щото на МЕН ми се видя не много широко, даже тесничко за такава огромна кола отвън.

 

Не казвам, че не може да греша, но явно ми е крив метъра.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Не знам за X6 но днес оглеждах едно X3 и ми се стори ужасно ниско отпред. Това ще задира в горе-долу същите бордюри в които и Авенсиса... не че на последния нещо му става - просто едни пластмаси стържат и издават гаден звук но ми е крайно неприятно като стане.

Link to comment
Share on other sites

И вдига 230 км/ч от Победа до В. Априлов по България.

 

_____________________

 

 

 

Айде сега ни кажи как ти се видя НА ТЕБ отвътре. Щото поне на панаира или в шоурум-а (или на тестрайв) или от познати си имал възможност предполагам. Ама честно кажи. Щото на МЕН ми се видя не много широко, даже тесничко за такава огромна кола отвън.

 

Не казвам, че не може да греша, но явно ми е крив метъра.

 

 

Аз никъде не съм казал, че Х6 е върхът на комфорта, но на мен лично ми е добре. Возил съм се отзад, карал съм и даже замалко и да имам(за щастие не).

 

За височината ми се струва нормално удобоно(аз съм 1,90+), а и лично ме кефи двете седалки да са разделени - все пак не съм рейс.

Link to comment
Share on other sites

уфффф. такъв хубав саркастично-ироничен пост бях натворил по темата "БМВ, та БМВ, ама ми писна!" и да ми забие файърфокса точно преди публикуването. и това ако не е конспирация....

накратко: в темата за обща дискусия маате за тая марка във всеки втори пост и на всяка страница се повтаря поне веднъж. то бива реклама, то може, ама ако се отчисляват проценти, дайте и на нас дето ви четем. или поне си пишете че става дума за платени съобщения, щото да прескачаме.

Link to comment
Share on other sites

Общо взето да.... мислех си че инцинератора не е чак толкова заслепен от марката ама явно съм грешал... мине се не мине 2-3 страници и постне няква "новост" около великият производител - БМВ , които реално нямаше сигурно да са толкова известни ако нямаше хората като "Инсито" който да ги възпявам навсякъде където имат възможност..... :lol:

 

 

PS : Днеска имаше бая интересни БееНВееисти.... кофти е задното съм чувал зимата..... :f1: :lol: :lol:

Особено ако си с е36 и летни гуми щото парите за зимни са отишли за ремус и лепенки ......

 

 

 

ps2 : нямам идея как се държи xDrive-a ама 4х4-то на старите Х5-ци е ужасно , това сигурно е най-непроходимият джип.....

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

ps2 : нямам идея как се държи xDrive-a ама 4х4-то на старите Х5-ци е ужасно , това сигурно е най-непроходимият джип.....

 

Не знам Х5 колко е проходим ама Х3 е доста нисък... един голф 2ка ще преодолее по-високи препятствия от него струва ми се

Link to comment
Share on other sites

Не знам Х5 колко е проходим ама Х3 е доста нисък... един голф 2ка ще преодолее по-високи препятствия от него струва ми се

Да не говорим колко по-бърз , маневрен и спортен е голфа ...

 

Как да не се обадя след такъв пост. Хубаво че сме аз и Тошо че да има кой да брани немската слава и да дава хляб в ръцете на VW и БиЕмДаб :P

Link to comment
Share on other sites

http://www.dnevnik.bg/sport/2010/01/05/837...kord_po_pobedi/ за това супернещастно х3 и xdrive.

 

________________

 

И преди мислех да го пиша ама забравих... аджеба като на вас са ви любими други марки или виждате "неправдата" и гредата в окото на другия защо не пишете за тези други марки? Не виждам какво пречи.

 

Иначе днес тотално унижение... някакво е46(купе с Хаман оптика и джанти) зад Фламинго шофьора му много упорито се пазареше с гумаджията. С летни гуми беше. Това за мен е непонятно. Караш кола за 15+k лв, а не си купуваш гуми за нея... вероятно е мислил и на газ да я прави ако вече не е.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

http://www.dnevnik.bg/sport/2010/01/05/837...kord_po_pobedi/ за това супернещастно х3 и xdrive.

 

________________

 

И преди мислех да го пиша ама забравих... аджеба като на вас са ви любими други марки или виждате "неправдата" и гредата в окото на другия защо не пишете за тези други марки? Не виждам какво пречи.

 

Иначе днес тотално унижение... някакво е46(купе с Хаман оптика и джанти) зад Фламинго шофьора му много упорито се пазареше с гумаджията. С летни гуми беше. Това за мен е непонятно. Караш кола за 15+k лв, а не си купуваш гуми за нея... вероятно е мислил и на газ да я прави ако вече не е.

 

На теб странно ли ти се вижда?

Link to comment
Share on other sites

И преди мислех да го пиша ама забравих... аджеба като на вас са ви любими други марки или виждате "неправдата" и гредата в окото на другия защо не пишете за тези други марки? Не виждам какво пречи.

 

 

Точно затова става дума, като видя някоя написана глупост много ясно, че ще я оспоря - все пак това е форум.

 

А пък на тия дето им е писнало да слушат за БМВ... като видете трите букви просто скролвайте надолу. Като си купя Порше ще четете за порше...

Link to comment
Share on other sites

http://www.dnevnik.bg/sport/2010/01/05/837...kord_po_pobedi/ за това супернещастно х3 и xdrive.

 

Не знам сигурно онова което спира до нас е дефектно но вчера като го оглеждах ми се стори ужасно ниско. Ще си взема една рулетка с мен и като го видя следващия път ще премеря точно колко е разстоянието от пътя до най-ниската пластмаса отпред

Link to comment
Share on other sites

ХОСТ-е то тва Х3 ще е като обикновенните .... ша знайш......

 

Не говорим на кой му е писнало и кой не просто БМВ не е най-добрата марка..... примирете се

Link to comment
Share on other sites

Според... ТЕБ ;)

 

Иначе шперовете и xDrive-a какво им е различното освен спортните компоненти в тях?

 

_____________________

Ахм, диференциалите са производство на Xtrac. Бях пропуснал коригирам се. Тя тая скапана и келява кола сигурно по грешка са я избрали за база, още повече с тоя кирлив дизелов двигател.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Не говорим на кой му е писнало и кой не просто БМВ не е най-добрата марка..... примирете се

 

А кой е казал, че е най-добрата? Кой е казал, че има най-добра марка?

 

Целият спор тръгна от друго място, а не че съм казал някъде, че БМВ е по-добро от нещо друго.

Link to comment
Share on other sites

Не да наливам масло в огъня, ама... :devil

20-годишен влетя с БМВ в детски магазин

 

"Карах с 60 км./ч. Задните гуми на автомобила поднесоха, завъртяхме се и отнесохме витрините на магазина", разказа шофьорът.

 

6443_1262676269.jpg 6443_1262676325.jpg

 

Цък. :)

Link to comment
Share on other sites

Хост-е незнам защо се мъчиш да ме заливаш с няква информация която не ме интересува. Всички знаем колко много се интересуваш от технологиите кое как работи и т.н. мен не ме вълнуват тия работи , важното е да работи.

 

Аз за Х3-ката или хДрайв-а лошо не съм казал щото реално съм нямал допир с тях.

 

Но това не важи за старото Х5 - за мене е пълно недоразумение !

Link to comment
Share on other sites

"Карах с 60 км./ч. Задните гуми на автомобила поднесоха, завъртяхме се и отнесохме витрините на магазина", разказа шофьорът.

 

Е па според мен лъжье по ред причини ама айде. :) btw днеска 2 пъти ме питаха що не съм пресичал пред трафик и обяснението ми е точно като за горния "Защото не знам ония говедовъд зад волана като ме види да тръгвам да пресичам 1-во дали няма да се пробва да мине преди аз да пресека, 2-ро дали знае как се спира при зимни условия, 3-то дали не е некав луд рацер с лЯтни гуми и лЯтни 'жанти." Живота ми е по-мил и 1-2 минути на тротоара не ми свършват живота.

Link to comment
Share on other sites

"Карах с 60 км./ч. Задните гуми на автомобила поднесоха, завъртяхме се и отнесохме витрините на магазина", разказа шофьорът.

 

Е па според мен лъжье по ред причини ама айде. :)

Абе и аз си мисля, че предните му гуми са превъртели докато е давал газ. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе и аз си мисля, че предните му гуми са превъртели докато е давал газ. :lol:

 

Не за това, а за "карах с 60" все едно е някакво "доброто момче от входа дето винаги поздравява" и въобще не се е пънел дето не му е работа с тоя таралясник.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...