Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

Е, те това ми се върти http://www.autoscout24.bg/Details.aspx?id=bepovzneyynd :)

Или това http://www.autoscout24.bg/Details.aspx?id=byuoi33uthzy ... http://www.autoscout24.bg/Details.aspx?id=bphxfhvyzoxd ... http://www.autoscout24.bg/Details.aspx?id=bpe4he1xzp3b ...

Дам и за акциза си миля някои неща ;)

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

А честито! Най-накрая отвориха дино-стенд в Пловдив. :punk

Цените са същите както в 'Проспийд".

 

Аз ти казах. Поне няма да даваш кинти за гориво ;).

 

 

Злобиле, има Динота за 4х4. Само не знам как стои хавата с автоматика щото като и дадеш стъпка и нали качва на горна предавка.

Link to comment
Share on other sites

по принцип 3.0ТДИ двигателя е бил направен първоначално да е 390коня като после е намален до 204 поради други причини , тоест с тоя чип двигателя си става точно такъв какъвто е трябвало да бъде.

 

То не е като да няма защо да го бутат надолу. Аз предпочитам малко по-слаб двигател но вечен отколкото звяр който ще се ремонтира през 6 месеца...

Link to comment
Share on other sites

абе като го взема ще ти го дам да го покараш , после искам да се качиш на тойотата и пред всички свидетели да заявиш че никога повече няма да си вземеш японска сапунерка....

 

излишно е да ти обяснявам че реално тва 3.0 е един от най-здравите и най-рядко влизащи в сервиз двигатели а тва че чипа го скапва е пълна глупост ..... абе както ида е , като навъртиш на тойотата 50-60 000км по БГ пътищата ще видиш защо ти казвах да си вземеш Б7 а не авенсис , не че ти го пожелавам де

Link to comment
Share on other sites

абе като го взема ще ти го дам да го покараш , после искам да се качиш на тойотата и пред всички свидетели да заявиш че никога повече няма да си вземеш японска сапунерка....

 

излишно е да ти обяснявам че реално тва 3.0 е един от най-здравите и най-рядко влизащи в сервиз двигатели а тва че чипа го скапва е пълна глупост ..... абе както ида е , като навъртиш на тойотата 50-60 000км по БГ пътищата ще видиш защо ти казвах да си вземеш Б7 а не авенсис , не че ти го пожелавам де

Не че не съм фен на Немската школа,но не мога да не коментирам

1-има много по-бързи Японки от твоята Б7 пък и от повечето немски коли

2-Японските коли са пъти по-здрави от Немските.За времето през което една Тойота кара без ремонт,твоето Ауди ще влезне поне 2 пъти за смяна на нещо.В нашето семейство имаме италянска,японски(2 броя Тойота) и немска кола(Мерц Е класа)...на първо място по посещения в сервиза е именно Мерца ;)

Link to comment
Share on other sites

а тва че чипа го скапва е пълна глупост .....

Чипа няма как да скапва двигателя, обаче това не важи за "майстора", който ще го слага. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Сега при тая криза за колко ли изкупуват като вторични суровини една стара кола...чух, че съвсем смъкнали цената...аз в момента имам таман 2 за даване, че и двете са в движение и минали преглед...не че ще им взема кой знае колко, но тия дни имам среден разход на ден ~300 лв. и така май ще продължава още поне седмица... :sick

Link to comment
Share on other sites

Пламене дай ще ги закараме на село, ще ги понарежем, ще ги спънем с тръби, може и офроуд за из къра да ги направим хахаха

 

Аз на жената Фиестата в тая посока я пращам... И здраво експерименти като подхвана флекса лятото...

Link to comment
Share on other sites

Абе нямам време и не ми се занимава...ще взема да ги обявя за по 200 лв. във форума да ги вземе някой ученик, току що взел книжка да се учи как се стържат ламарини в града и да не го е яд. :bgrin:

А за синята (знаеш...оная с ваденките :devil ) даже имам резервен двигател на 70 000 км + всички едрогабаритни части (врати, капаци, предни, задни стъкла) и всякакви други части, дето съм купувал или разфасовал от предишната кола (същата като нея). Гарантирам, че без значение, че е стояла 3-4 месеца без да я карам, като й сложа акумулатора ще запали от раз и ще кача със 100 оня огромен баир преди Кърджали (скоро бях пак там). :punk

Link to comment
Share on other sites

Не че не съм фен на Немската школа,но не мога да не коментирам

1-има много по-бързи Японки от твоята Б7 пък и от повечето немски коли

2-Японските коли са пъти по-здрави от Немските.За времето през което една Тойота кара без ремонт,твоето Ауди ще влезне поне 2 пъти за смяна на нещо.В нашето семейство имаме италянска,японски(2 броя Тойота) и немска кола(Мерц Е класа)...на първо място по посещения в сервиза е именно Мерца ;)

 

НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ..... :blink: Той и нисан ГТ-Р е по-бърз от Б7 .... и кво ? Тва трябваше да ми смачка самочувствието и да ме откаже завинаги от немските коли ? А и говорех за Авенсис като цяло ако беше помислил преди да се пънеш да ми казваш кво как влиза в сервиза можеше и да си го спестиш тоя пост. За разлика от повечето хора аз като купувам кола си правя сметка че мога да я поддържам щото кола дето не се разваля няма .... ;)

 

Чипа няма как да скапва двигателя, обаче това не важи за "майстора", който ще го слага. :lol:

 

е това е ясно , аз не бих я поверил на някой случаен .... то и без това стана модерно да се чипват коли през ОБД и сега всеки с лаптоп си мисли че прави чип тунинг.... даже наскоро имаше обява във форума че ти преработват оригиналният файл на колата и ти слагат неясно какъв..... пък и в нета вече има и "чипнати файлове" за повечето марки та като нищо можеш да хвърлиш едно ЕКУ на боклука заради някъв такъв "чип майстор"

 

 

Васе тоя път не 50 ами 500 лева ти давам веднага post-12-1234436967.gif

 

 

преписваш ми апартамента и аз ти давам аудито и 500лв ?

масата и камерата ти разрешавам да си ги вземеш преди да се нанеса :lol:

Link to comment
Share on other sites

...на първо място по посещения в сервиза е именно Мерца ;)

Сигурно, защото основно той се кара ;) Осен това не си дал модел, марка и година на останалите автомобили. Може мерца да от преди да се родя. С тоя пост само глупости избълва.

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Ако ги имаше сега паричките на масата веднага ги слагах тук > http://ads.seriouswheels.com/viewlisting.php?view=6998

Не ме касае акциза да кажа за водопада от напомняния ;)

То хубаво ама не се отваря линка нещо :D
Link to comment
Share on other sites

То хубаво ама не се отваря линка нещо :D

Отваря се, отваря се... :rolleyes: ...красавец, за тия 8 бона в зелено даже бих се прежалил и с тая автоматика, макар че предпочитам ръчната трансмисия. :)

Дори само това ми е предостатъчно -> 6 L / 12 cylinder / 48 Valve :wub:

 

dscn0181.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ако ги имаше сега паричките на масата веднага ги слагах тук > http://ads.seriouswheels.com/viewlisting.php?view=6998

Не ме касае акциза да кажа за водопада от напомняния ;)

Я кажи как така не те касае? При положение, че си купуваш кола, която струва колкото акциза й, незнам как няма да те касае :)

Edited by ROBIN
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...