Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

Някой ако гледа БТВ в момента да види как правят за резил BMW 130 в сравнение с ГОЛФ... Грозно, схлупено и абсурдно скъпо - коментара за БМВ-то :laughing:. Сега Стик ги тества на пистата...

 

ЕДИТ - R32-ката накъса БМВ-то и на пистата! Пълен резил!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Зимна лятна все тая 1 метър си е 1 метър ако ще и с гуми с шипове да бях и с вериги и 2 циганчета да ринат отзад пак няма излизане :(

Иначе не мога да спра да я хваля тая ТУНДРА тва е ебати машината даже не поднася ...... основавам нова касичка вече не искам да ми купувате м5 от форума тундричка искам .

Тия на надлеза така ги отвях че им гледах само нещастните физиономии и мъката с която се опитват да се качат....

Пфф тфа няма такава изрудия като Тундрата....то е като танк тфа :love :punk

Link to comment
Share on other sites

Някой ако гледа БТВ в момента да види как правят за резил BMW 130 в сравнение с ГОЛФ... Грозно, схлупено и абсурдно скъпо - коментара за БМВ-то :laughing: . Сега Стик ги тества на пистата...

 

ЕДИТ - R32-ката накъса БМВ-то и на пистата! Пълен резил!

 

Аз също го гледах ама специално за пистата Голфа има един много голям +.Все пак е 4х4 ;) Иначе относно мястото отзад малко според мен си го изопачиха.На Голфа оня само го дадоха, че седна отзад и било много удобно, докато на БМВ-то показаха как няма място между седалките...

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Ако някой разчита на TopGear за обективни оценки...времената на пистите Ок, ама другото е пълна забава.

 

А времената на пистите зависят от шофоьора. И ако искам да изкарам един 20 годишен голф по-добър от чисто нова хонда сивик нямам никакви проблеми. И мога да мрънкам колкото си искам че си е друго да няма никакви излишни компютри които да ми пречат и как тия модерни екстри нищо не струват а автоматика само бръмчал на високи обороти (щото слушах и едни такива изказвания за някакъв автоматик).

 

Откакто гледах онази простотия с "икономичността на М3 сравнена с Toyota Prius" като ги бяха набримчили на някаква писта - просто no comments.

Link to comment
Share on other sites

А времената на пистите зависят от шофоьора. И ако искам да изкарам един 20 годишен голф по-добър от чисто нова хонда сивик нямам никакви проблеми. И мога да мрънкам колкото си искам че си е друго да няма никакви излишни компютри които да ми пречат и как тия модерни екстри нищо не струват а автоматика само бръмчал на високи обороти (щото слушах и едни такива изказвания за някакъв автоматик).

 

Откакто гледах онази простотия с "икономичността на М3 сравнена с Toyota Prius" като ги бяха набримчили на някаква писта - просто no comments.

 

Ми времената на пистата са от СТИГ. Джереми не може да кара като него. Джереми може да е англичанин, ама специално за Астън не съм го чул да се изкаже ласкаво :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ако някой разчита на TopGear за обективни оценки...времената на пистите Ок, ама другото е пълна забава.

Какво разбираш под обективна оценка за автомобил и как по дяволите е възможно това?Именно пистата и часовника са достатъчни.А другото ТРЯБВА да е забава.Не скучни и монотонни факти като фифт гиър.Гледах наскоро по дискавърито и европейския фифт гиър.Еми резултата е покъртително тъп и скучен.Тази кола така,има това,ускорява така.Друго си е Кларксън да изцепи"..все едно мажеш Кийра Найтли със мед..."

Link to comment
Share on other sites

@Krank, въпрос на вкус и лични предпочитания (няма да продължавам за кучето :P ).

Мен пък 5-тата предавка ми харесва повече и въпреки, че и ония са англичани, много повече ми допадат като държане, личности и структура на цялото предаване, а тъпите английски шеги (на места чак дебелашки) в Топ гиъра хич и не могат да ме засмеят....а и ако искам да ме забавляват и да ми правят шоу, надали ще гледам точно Топ гиър само заради шоуто.

Ама както казах - хората затова сме различни...за да ни харесват различни неща. Въпросът е да не налагаме своя вкус на останалите с различния... :)

Link to comment
Share on other sites

Какво разбираш под обективна оценка за автомобил и как по дяволите е възможно това?Именно пистата и часовника са достатъчни.А другото ТРЯБВА да е забава.Не скучни и монотонни факти като фифт гиър.Гледах наскоро по дискавърито и европейския фифт гиър.Еми резултата е покъртително тъп и скучен.Тази кола така,има това,ускорява така.Друго си е Кларксън да изцепи"..все едно мажеш Кийра Найтли със мед..."

 

Много е яко когато двамата с Хамонд си кажат "луузър" и направят буквата с "Л" с пръсти. Голям кеф ми е :):).

 

Някой знае ли защо са се разделили тези двамата.

Link to comment
Share on other sites

Кажи за кои говориш?

 

Не виждам какво толкова сте задъвкали.Аз ви отбелязах само, че е добре само на времената на пистата да се доверява човек, всичко друго си е невероятно субективно( то дори и на пистата не е 100% обективно ).

 

5th Gear има някакви достойнства като предаване за мен, но кусурите му са много повече така, че thumbs down.

Link to comment
Share on other sites

Ми времената на пистата са от СТИГ. Джереми не може да кара като него. Джереми може да е англичанин, ама специално за Астън не съм го чул да се изкаже ласкаво :lol:

В един от броевете на списание TopGear беше поместено интервю на Джереми,в което той скромно каза "мога да намеря нещо збъркано във всяка кола" :D

Link to comment
Share on other sites

В един от броевете на списание TopGear беше поместено интервю на Джереми,в което той скромно каза "мога да намеря нещо збъркано във всяка кола" :D

 

Че то това всеки може да го направи.

Link to comment
Share on other sites

Кажи за кои говориш?

 

Не виждам какво толкова сте задъвкали.Аз ви отбелязах само, че е добре само на времената на пистата да се доверява човек, всичко друго си е невероятно субективно( то дори и на пистата не е 100% обективно ).

 

5th Gear има някакви достойнства като предаване за мен, но кусурите му са много повече така, че thumbs down.

 

Джереми и Тиф ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами то Тиф е виновен, защото той е сред авторите на концепцията за 5th Gear след като спират от BBC TopGear франчайз-а.Кларксън обаче започва да натиска и така към 2003-та мисля беше или там някъде върнаха в ефир предаването с тотално нова концепция.Старата на TopGear е още по сухарска от 5th Gear.Туй е.Мей също не беше сред оригиналния състав на новия TopGear.

Link to comment
Share on other sites

Ами то Тиф е виновен, защото той е сред авторите на концепцията за 5th Gear след като спират от BBC TopGear франчайз-а.Кларксън обаче започва да натиска и така към 2003-та мисля беше или там някъде върнаха в ефир предаването с тотално нова концепция.Старата на TopGear е още по сухарска от 5th Gear.Туй е.Мей също не беше сред оригиналния състав на новия TopGear.

Мей е колега на Кларксън и Тиф от стария Топ Гиър.И именно Кларксън внасяше малко свежест и разчупеност в стария формат и когато го напуска,рейтинга полита надолу.

http://www.youtube.com/watch?v=cSKW6CFupeg

Петата предавка колкото и да се мъчат в последните сезони да се избавят от скуката,не успяват,поне не за мен.

Link to comment
Share on other sites

Че то това всеки може да го направи.

Да ама разликата е че ти ще си изсмучеш през пръстите кусур на някое М3(примерно ;) ) докато оня идиот от сърце си плюе по коли,които са си...перфектни :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Мей е колега на Кларксън и Тиф от стария Топ Гиър.И именно Кларксън внасяше малко свежест и разчупеност в стария формат и когато го напуска,рейтинга полита надолу.

http://www.youtube.com/watch?v=cSKW6CFupeg

Петата предавка колкото и да се мъчат в последните сезони да се избавят от скуката,не успяват,поне не за мен.

 

Щото аз гледах едно тяхно предаване. Единия караше Ф50, а другия(Тиф) болида на Найджъл Менсъл от 1990-та ако не се лъжа. Тогава казаха, че те са първите, на които е разрешено да подкарат болид в ТВ предаване :)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Еми мен пък петият зъб ме кефи много.Топ гиър ме дразни понякога.Дават някви времена които никой не ги знае от 1 опит ли са, в серия ли са постигнали, в дълъг стинт, в къс стинт."Е сега Стиг една обиколка и тва време" :angry1 :angry1 :angry1 Ми тоя серсем може да е направил няколко грешки пилотски в обиколката и затва да има по-ниско време.Всичко е много субективно и тея Топ Гиър и Фифт Гиър приказват добро за тоя който им плаща по-добре.

Link to comment
Share on other sites

Всичко е много субективно и тея Топ Гиър и Фифт Гиър приказват добро за тоя който им плаща по-добре.

 

A ей тука е истината. Който ти плаща него хвалиш, та няма хем да взимаш кинти хем да обясняваш че нищо не струват - после не само бой ще ядеш ми и друго могат да те направят :)

Link to comment
Share on other sites

Мен ме кефи като почнат да си противоречат, веднъж една кола е бахти яка, в няколко предавания по-късно за нищо не става :)

 

То по принцип толкова субективни фактори има в което й да е е предаване, че няма как човек да ги вземе за някаква база.

В крайна сметка почти всичко е въпрос на вкус:

Ето за мен например, Мергела е най-комфортния автомобил, който мога да си позволя в момента (да уточня все пак). Идеален пример за субективно мнение, което мога да си защитавам до края (даже и след края) на света. :)

Link to comment
Share on other sites

Ето един много добър сравнителен тест между Бавария Моторишен и противника от Щутгарт, за хората които се чудят на кое да заложат (демек да си дадат парите) и на които не им е ясно коя марка ще е по-подходяща за тях. Според мен, изключително точно са поставени демаркационните линии. :)

 

линк ==>>

Link to comment
Share on other sites

Kaрах кола, която дава 14.8 на 400 метра(без монтажа на двата й вала и НОС с-мата)....Определено в краткия ми стаж това беше най-бързото нещо, което КАРАХ. Подобавщо се наплаших.... голям кеф. :love

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...