Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

И ако случайно през нощта му беше изскочило куче на пътя от горичката на Лаута,или недай си Боже човек,тогава какво правим,че ми стана интересно?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

И ако случайно през нощта му беше изскочило куче на пътя от горичката на Лаута,или недай си Боже човек,тогава какво правим,че ми стана интересно?

 

A ако на магистралата изскочи заек а ти си със 150? С 250 става по-интересно но и със 150 няма да ти хареса...

 

Между другото ако тръгнеш да мислиш за всичко няма да му излезе края... за сведение един приятел го тресна тухла по тиквата както си беше в рейса - минавайки през тунела отгоре пада една тухла/парче камък с тази големина, чупи стъкления люк над него и го удря по главата. Добре че въпросното стъкло (или каквото е там) е поело по-голямата част от удара и той беше повече уплашен отколкото ударен... Да не говорим по главната в какво състояние са разни сгради - как не са удряли парчета мазилка хората около тях не знам...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Оня ден...карам си един Пасат 2-ка.Часа е към 01:00 и съм и Гагарин.Както си правя един завой и едно куче се спуска към колата( от към шоф. врата ) и лае яко настървено( карам с 20-на км/ч ).Карам си още малко и то продължава...сериозно се замислиш дали да не го избавя от мъките това злобно и гадно същество.

Link to comment
Share on other sites

Оня ден...карам си един Пасат 2-ка.Часа е към 01:00 и съм и Гагарин.Както си правя един завой и едно куче се спуска към колата( от към шоф. врата ) и лае яко настървено( карам с 20-на км/ч ).Карам си още малко и то продължава...сериозно се замислиш дали да не го избавя от мъките това злобно и гадно същество.

 

Бая ядове ще береш после докато си оправиш почупеното... иначе те разбирам напълно... от друга страна видях как един рейс размаза едно куче и ми идеше да повърна защото още потреперваше а главата му беше разплескана от задните гуми и мозък, кръв и т.н. имаше по пътя... абе грозна гледка...

Link to comment
Share on other sites

И аз при такова положение набивам спирачка щото не ми се ще да си потроша колата заради тъпотии :) т.е. състезавайки се с въпросния тийн да пропусна да видя нещо и да ударя друга кола или някой да поднесе или недай си боже някой да изскочи докато сме се засилили...

 

Сами сме на пътя.... ;) И аз не съм толкова луд ;) Просто исках да го накажа, но не знаех, че се оказа голям мотор на малка кола - нямам шанс...... ;(

 

Ами един приятел ме вози на неговото SLK амг опитвайки се да ме убеди, че Mercedes са най-добрите, та той направи 240-250 от макдоналдс до метро :)

 

Ей такива едни ако ги бяхме набарали....... Ауди беше колата....другата не я видяхме. Много бързо минаха. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ако някой не знае, отвориха Руски, от Волга до Гладстон , оттам до Лайпцих е затворен =] Кръстовището на Търговската си бачка само не надолу към гарата с 2 думи.

Link to comment
Share on other sites

Ако някой не знае, отвориха Руски, от Волга до Гладстон , оттам до Лайпцих е затворен =] Кръстовището на Търговската си бачка само не надолу към гарата с 2 думи.

 

 

Хубав ли е асвалта?

Link to comment
Share on other sites

Те са си закърпили дупката само, поне като минах в неделя това видях.

Мдам...се едно са я оперирали улицата :D , закърпили са я едно хубаво и газ надолу :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

то някой да не би да повярва че ще го направят целият ? ..... ебати овчарите целия град разкопаха и му ебаха мамата , там от централна гара към смирненски до зъболекарският факултет също е разкопано всичко

 

а да се изфукам , снощи ми написаха най-малоумният фиш който някога съм има.

На Гладстон отвориха едно магазинче в което правят катми , та беше към 3.30 сутринта , спирам да хапна ..... вярно непозволено спиране , както и да е .

Отпред 2 патрулки спрели и аз спрях зад тях ... влизам вътре тъпите полицаи ядът катми и говорят някви тъпотии не им обърнах внимание взех си моята и отидох вънка , сложих си айрянчето в/у колата и си ям спокойно при което излизат ..... не ми обърнаха никво внимание , говориха си още едните си тръгната аз си ям даже не гледам към тях .......

И по 1 време идва единият и ми вика :

-Абе ти кво стоиш и ядеш тука не виждаш ли че е забранено спирането ?

Викам му аз :

-Ми като е забранено закво сте спряли тука с колегите и си правите моабет ?

Вторият полицаи :

- Брей ти голям отворко го раздаваш бе , ся такъв акт ще ти зашия че ще се видиш в чудо.....

Мене ми беше весело и взех дам у отговарям ..... много ме изнерви

Питам го куктурно :

-На колегата ти закво не му написа акт , преди мене бяхте спрели тука ?

 

Тоя мълчи и ме гледа тъпо , дай си документите и ела до патрулката ся ще ти пишем акт , тука вече бях бая изнервен и се развиках , викам пиши бе като напишеш кво , кво като си полицаи ...... единият беше по-възрастен и усети че се нерва бая и млъкна ама малкото педерасче дето беше сигурно на 24-25 години с едва поникнала брада ми изтряска фиш и ми го даде докато се усмихваше нагло и самодоволно ..... ама аз пък съм инат смачках го фиша пред него , хвърлих го , пожелах им приятна вечер и си тръгнах ..... тъпаци и двамата стояха и ме гледаха като настрани .....

Писнало ми е от тъпи фуражкаджии дето нищо не е станало от тях да се правят на оборотни щото им пишело Полиция на колата......

Закво всеки път като ме спрат ме питат на кой е колата ? Кво значение има щом съм с нея значи за момента е моя , не е тяхна работа ..... ебахти олигофрените ..... Като спуках гума в една яма и ги викнах за протокол само дето не ме изкараха мене виновен , ма пил ли си , ма не можа ли да я избегнеш ама ела да ни покажеш дупката ама за каското ли ти трябва.... ти май бързичко си карал ...... :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Тва с камъните и купето ми го може :P За клоните със сигурност нестава :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

...

Според мен ти си си воновен , че са ти писали акт , защото си подходил зле към полицайте. Като цяло аз съм останал с много добро мнение за полицията и КАТ в Пловдив , за разлика от тази в северна българия. Ако имаш добър подход към тях ти прощават дори без "почерпка". Даже INCINERATOR сигурно си спомня един път в тракия както си карам с 90 км/ч ме спряха и само след 10 минути сладки приказки ме пуснаха , даже нищо в замяна не искаха. На 6-ти септември цяла колона в насрещното като изпреварвах и ме спряха , ми казаха "просто за пред хората го правим , да не си мислят , че не си вършим работата, продължавай и лека вечер..." Има много пекани сред тях , редовно им говоря на братле или батенце , даже вицове са ми разправяли...Просто и те са хора като всички нас и се радват с някой културен човек да си направят малко мохабет, да си кажат някой майтап и да си продължиш по живо по здраво...

Link to comment
Share on other sites

еРрор минавал съм толкова много пъти само с приказки че дори не ги помня . Не съм за скапаните 20-50лв .... ама тоя мухъл да ми говори с такъв тон .... ми няма да стане ..... както аз се отнасям с уважение към тях когато съм в грешка или са ме спрели просто за проверка без видима причина и си мълча и отговарям културно така и те ще се държат така...... както казах старата фуражка си замълча ама другият мухъл реши че фуражката му дава няква сила......... е те тоя си мечтая да го срещна докато съм пил 5-6 уискита е така да ми се изрепчи...... ма от де толкоз кураж в тва 40 килограмово телце .... виж фуражката му дава ебахти пауъра.....

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Той, че не е бил прав си го е написал.НЕ е в това проблема.Проблема е, че баничарите( a.k.a. милиционери/полицаи ) много сладко хапват дюнери, катми и какво ли не, купуват си цигари като при всички тези ВАЖНИ дейности забравят за спазването на правилника за движение.Не може да изискват спазването му( т.е. те да извършват контрола за това ) при такова тяхно поведение.

 

Напълно подкрепям zlobil, че тези младите вместо малко акълец да имат са още по зле от по-възрастните униформени.Поне по-старите са видели малко живот - и хубаво и лошо - и има вариант да са свестни ама тия малките са толкова самонадеяни и повярвали си...думи нямам...

сигурно имат плакати на Р.Петров в спалнята.

 

__________________________________________

 

Онова горе за изпреварването на колоната, нямам нищо против тебе като човек ама точно такива като тебе сте си за фишове, актове, взимания книжки и прочие.Не ти го пожелавам, но точно такова мислене, че ти си малко "по-"( думата ще си избереш сам какво ) от другите води до много тежки инциденти - това са ми на мен наблюденията.

Със здраве и дано само безаварийни км да имате всички.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Аз че не бях прав си го написах и по-горе още в началото на поста ама закво аз нямам право да спирам пък те имат ? Нещо не долавям логиката ? Писнало ми е от полицаи дето си мислят че са хванали господ за шлифера..... Далече съм от мисълта че всички са такива има и много готини , спирали са ме с мотор без документи без нищо с АТВ–то дето даже нямам право да го карам по пътищата и нищо , просто фенове и 2та пъти ме спряха да разгледат мотора и АТВ-то как да не ти е кеф от такива ...... на единият даже и кръгче с АТВ-то щях да му дам щото беше сладкодумен пич а не някъв олигофрен като тоя снощи....... А пък е на такива където не е станало нищо друго от тях и са влезнали в школата или са станали таксиджии или маршруткаджии евала няма да направя пък ако ще и в ареста да лежа.......

 

Просто ми писна , само като ги видя и ми се повръща вече .....

Е тая вечер пак карам от сточна гара към тракия по новият път някъв помак отзад ми дава къси дълги къси дълги .... викам брех тоя пък за къде се е разбързал..... махнах се изпревари ме гледам 2 лекета в полицейската кола бързат за някъде..... е те тва кво е ? Закво им е тая сирена , закво им е тая лампа ? Аз да не съм врачка да знам дали е полицай или някой рейсър с голф ? А пък ако ги засека на светофара и им смачкам убитата Астричката пак аз ще съм виновен щото не съм ги видял .... а що не съм ги видял ...... щото не са пуснали скапаният буркан който не е сложен е така за кеф.... ай сиктир.......

Link to comment
Share on other sites

Хубаво, че спомена и на мен са ми го правили тоя номер и на извънградско даже....светкат само с фаровете и чак като минат гледам вътре буркана ама не е пуснат нито пък се чува сирена?!

Аз и всички други КАК да различим тях от другите тарикати като не си ползват сигнализацията!?

Link to comment
Share on other sites

Да...дори мисля, че това не е много законно, новите патрулки ВСИЧКИТЕ са без статично монтирани буркани.ЗАЩО?Как да позная една бяла патрулка от тази на полицая?!Защо сигнализацията е прикрита, забутана?На дебнене ли ще играем?В коя държава го има това.Поредно доказателство е това, че е пълна "пунта-мара" цялата ситуация с работата на МВР( КАТ по точно ).

Link to comment
Share on other sites

Да...дори мисля, че това не е много законно, новите патрулки ВСИЧКИТЕ са без статично монтирани буркани.ЗАЩО?Как да позная една бяла патрулка от тази на полицая?!Защо сигнализацията е прикрита, забутана?На дебнене ли ще играем?В коя държава го има това.Поредно доказателство е това, че е пълна "пунта-мара" цялата ситуация с работата на МВР( КАТ по точно ).

 

Аз не съм видял много свят, ама като бях за малко в УСА - НЯМАШЕ скрити куки. Карай с 300. Камерки ала-бала. Радарченца...

Link to comment
Share on other sites

Абе полицаите колкото по-бързо разберат че са тук да ни служат а не да ни се правят на оборотни толкова по-добре....

 

Давам елементарен пример.... с/у нас живее един тъп Катаджия ..... кара по принцип голф 4ка ..... сравнително културен човек , кара културно , държи се добре .... простичък е но е добродушен....

От около седмица от някъде са му дали да кара един нов ГЛ ..... е ся е няма такъв селяк , ония ден щеше да ме блъсне щото караше с 70-80км/ч по нашата маааалка тясна уличка...... спря да поздравява и т.н...... тва само за 1 седмица в ГЛ-а , смята се за недосегаем взе да се прави на съседите на оборотен даже и гаража ми беше запушен ма ай нали съм културен пък и е комшият та не му напръсках стъклата с ВД-40 да се чуди какво става , следващият път като спре пак така едва ли ще ме спре това че е полицай и ми е комшия ....... Сега като му го вземат Гл-а който е на някой си пак ще се качи в Голфчето и ще осъзнае колко застрелян смотаняк е и ще е по-нисък от тревата.

 

 

М/у другото вд-40 спрей-смазка е ебахти великото откритие против нарушители даже е по-ефективно от надраскване с ключ и пукане на гуми..... напръсквате му всичките стъкла и докато се чуди какво става и пусне чистачките и спусне прозорците смазката попива в оплътненията и няма махане..... не и след 20-30 измивания безконтактно със 150бара струйка :devil

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...