Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Друго си е да разпискаш алармите! laughing1.gif

 

Споменатият номер обаче се изпълнява САМО с оригинални брони, иначе се събира бакелит в шЪпата след това... biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Иване, работата е в тръпката дали ще успееш да го направиш....а и на някои от нас броните са пластмасови....трудно се намират поради рядкост на модела....а и съществува още един фактор - категорията "нервен шАфьор", на който жена му снощи не му е пуснала, шефът не му е изплатил заплатата, а в магазина са го прецакали с топла бира и след всичкото това само му липсва да види как някой "нежно" му измества колата броня в броня. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ако го видя как някой се паркира по слух, ползвайки моята кола за ориентир като едното нищо ще отнесе няколко шамара. Аз не съм я удрял, някой идиот ще ми я удря, как пък не.

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

Това в Чехия или България? Само за уточнение питам.

хахаха, ми нито в чехия нито в бг съм си я удрял :D

Та и на двете места ще яде шамари пишман шофьора решил да се паркира така пред мен :))

Link to comment
Share on other sites

хахаха, ми нито в чехия нито в бг съм си я удрял :D

Та и на двете места ще яде шамари пишман шофьора решил да се паркира така пред мен :))

 

 

Не с лошото де... :D

Убедена съм, че ако шАфьорът е от женски пол, вместо шамари ще го /всъщност - я/ отнесеш някъде да пиете бира... :D :beer:

Edited by avelina
Link to comment
Share on other sites

Не с лошото де... :D

Убедена съм, че ако шАфьорът е от женски пол, вместо шамари ще го /всъщност - я/ отнесеш някъде да пиете бира... :D :beer:

 

Само ако е хубава :beer: :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

:D :D :D

Тоест, ако е някоя красива девойка с големи... очи, ще отнесе... бира, останалите простосмъртни ще бъдат набити... :lol:

Edited by avelina
Link to comment
Share on other sites

Ако си такава девойка ще ми се преди да почнеш да експериментираш "колко коли мога да изтряскам преди да ме набият" да ме извикаш да гледам. Или поне да накараш някой да снима как се тряскаш в поредната кола и после какво се случва. После публикувайте клипчетата и статистиката - колко коли са били ударени и колко шамара са отнесени и съответно колко бири са били изпити.

Link to comment
Share on other sites

Тц-тц, не пускайте на девойките сръбска музика, метафората ми не включваше нея!!! :laughing1:

Нямах предвид чак такива изтезания... Бийте ги с финес на фона на класика, джаз, или нещо по-хард най-добре... :punk:D

 

P.S. Майтапът настрана, сигурно си е прединфарктно състояние някоя фльорца да си натресе колата върху твоята... :woot

Link to comment
Share on other sites

Тц-тц, не пускайте на девойките сръбска музика, метафората ми не включваше нея!!! :laughing1:

Нямах предвид чак такива изтезания... Бийте ги с финес на фона на класика, джаз, или нещо по-хард най-добре... :punk:D

 

P.S. Майтапът настрана, сигурно си е прединфарктно състояние някоя фльорца да си натресе колата върху твоята... :woot

 

еее що така :D Там ми е една от силите на мен :D :D

Link to comment
Share on other sites

Кое бе Стеф, девойките или сръбската музика?Щото за девойките знам, ама за сръПското.... :tongue

Иначе Midex е прав...да зарежем музиката...направо я мятам на предния капак....ако е останало нещо от него де... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Кое бе Стеф, девойките или сръбската музика?Щото за девойките знам, ама за сръПското.... :tongue

Иначе Midex е прав...да зарежем музиката...направо я мятам на предния капак....ако е останало нещо от него де... :lol:

српска музика и плескавица да има :D :D

Link to comment
Share on other sites

Зависи от колата. Наскоро тъкмо паркирах, тръгвам към кафето и някаква лапетия реши да пробва здрава ли ми е бронята. Като ме видя почна да се извинява, нахраних го яко и това беше... закво да се ядосвам при положение че тая зима се набухах в неизвестен брой преспи и отнесох не по-малко храсти :D

Виж, ако беше девойка с големи... щеше да е много голям проблема :lol: няма как - ще отнесе как го казвахе... бира :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Зависи от колата. Наскоро тъкмо паркирах, тръгвам към кафето и някаква лапетия реши да пробва здрава ли ми е бронята. Като ме видя почна да се извинява, нахраних го яко и това беше... закво да се ядосвам при положение че тая зима се набухах в неизвестен брой преспи и отнесох не по-малко храсти :D

Виж, ако беше девойка с големи... щеше да е много голям проблема :lol: няма как - ще отнесе как го казвахе... бира :lol: :lol:

аз така тая зима от едно скандинавско....да пробвам Пунтака и....спрях на няколко санта от бордюра. Припотих се на -20 околна температура :D :D

Link to comment
Share on other sites

еее що така :D Там ми е една от силите на мен :D :D

 

Щом ти е на сърце сръбското, да не ти чупим хатъра, с бира в ръка може да припяваш нещо от Шабан Шаулич или Бобан Здравкович... :D :D :D

 

Ако си такава девойка ще ми се преди да почнеш да експериментираш "колко коли мога да изтряскам преди да ме набият" да ме извикаш да гледам. Или поне да накараш някой да снима как се тряскаш в поредната кола и после какво се случва. После публикувайте клипчетата и статистиката - колко коли са били ударени и колко шамара са отнесени и съответно колко бири са били изпити.

 

За съжаление, /или за радост на околните/, още не съм шАфьор; не виждам как големите ми очи ще ми помогнат да стана добър водач на МПС, най-много да натискам с тях неволно клаксона и да отнасям по някоя псувня... :laughing: :laughing: :laughing:

Сега пак сериозно - съгласна съм, че сигурно е адски дразнещо /много меко казано/ някоя да ти се натресе челно, задно или странично в колата...

Мен, ако питат, въпреки, че съм жена и би трябвало да проявявам т.нар. женска солидарност, на много девойки/жени би трябвало с полицейска заповед да им е забранено да доближават шАфьорското място... :bgrin:

Разбира се, има и кьопави шАфьори и мъже, но като цяло жените водят тази класация... Както и има жени, които си шофират доста прилично... :))

Link to comment
Share on other sites

Щом ти е на сърце сръбското, да не ти чупим хатъра, с бира в ръка може да припяваш нещо от Шабан Шаулич или Бобан Здравкович... :D :D :D

 

 

 

След малко на там отиват нещата. :D :D. Поне от към бира. Останалото в Сикретс...след края на работната седмица :D :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...