Jump to content
BulForum.com

Камери


ROBIN

Recommended Posts

И да не може да се истрие ще лепне глобата на следващия и готово. Много малко хора се замислят да погледнат в колко часа е отчел радара това, което им се показва.

Даже понякога дата и часа са ми казвали катаджиите "че са развалени" , защото са 2 дисплея на радара - единия отчита скорост , другия дата и час

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply
Даже понякога дата и часа са ми казвали катаджиите "че са развалени" , защото са 2 дисплея на радара - единия отчита скорост , другия дата и час

 

Като са развалени точно тва което съм казал ти се случва ;) С неизправен радар не могат абсолютно никаква глоба да ти пишат...

Link to comment
Share on other sites

Колко от тези хора мислиш не са били виновни наистина че ще гледат часа и датата ? В повечето случай като те спрат си мислиш колко пари трябва да скокнеш или колко точки са ти останали, а не дали тоя с палката се опитва да те измами :)

Link to comment
Share on other sites

Мен един път ме спряха с миналата ми кола, бях без колан и карах с 30-40 защото бях тръгнал преди 20 м и не бях ускорил. Катаджиите отначало ми говореха , че съм карал с 64 км после като видях радара нямаше дата и час и беше ясно, че ме баламосват, тогава взеха да ми говорят за колана, стана въпрос за почерпка , дадох им 10 лв.и си тръгнах ;)

Link to comment
Share on other sites

Колко от тези хора мислиш не са били виновни наистина че ще гледат часа и датата ? В повечето случай като те спрат си мислиш колко пари трябва да скокнеш или колко точки са ти останали, а не дали тоя с палката се опитва да те измами :)

И да си виновен ония като е крив е много вероятно да ти се размине !

Link to comment
Share on other sites

Мен един път ме спряха с миналата ми кола, бях без колан и карах с 30-40 защото бях тръгнал преди 20 м и не бях ускорил. Катаджиите отначало ми говореха , че съм карал с 64 км после като видях радара нямаше дата и час и беше ясно, че ме баламосват, тогава взеха да ми говорят за колана, стана въпрос за почерпка , дадох им 10 лв.и си тръгнах ;)

 

хмм и на мене ми се е случвало интересното в случая е че и на мене ми казаха че съм карал с 64 а аз тъкмо излизах от завоя и случайно погледнах към километража и карах с 50тина километра , започнах да се раправям и да им обяснявам как е невъзможно да съм карал с такава скорост при положение че съм излязъл от завоя малко по надолу и ме пуснаха и казаха да внимавам че ставали много бели с високите скорости :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

По стария пазарджишки път след 4-ти километър на разклона на Profil детектора ми пищи много силно.

Не се виждат явно спряли коли .Като се отдалеча от кръстовището спира.Ако някой има наблюдение на

това место нека да пише

Link to comment
Share on other sites

Тва е от фотоклетките на вратите на околните сгради :lol:

 

Детектора ми е на Х обхват, а вратите са на К обхвата.Плюс това в града покрай бензиностанциите не ми дава сигнал.Обикновено пищи ако има полиция-в явни или скрити коли

Link to comment
Share on other sites

В X режим засича понякога различни предаватели, работещи в близка честота - аз например улавям предватели на СОТ, понякога се засътпва с честота на станция на някое такси, дори понякога се влияе от ГСМ-и в близост до радара. Няма обаче да се учудя ако са сложили фиксирана камера с радар - там е много печално известна зоната. Но по-скоро улавяш нещо в околността (аз засичам така нещо до Тримонциум редовно)

Link to comment
Share on other sites

С колко те "снеха" ?

Не снеха мен. Снеха 1 Пасат комби, управляван от 1 "дама". Просто се случи и аз да спирам там и се наслушах на мохабети. :) Не взеха бакшиш момчетата... :)

@алкант - астра...

Link to comment
Share on other sites

Две от колите в момента не снимат. Тъй като трябва някакъв ремонт по самата техника да се прави, че някой май не си е прочел спецификациите и инструкциите за употреба и е омазал нещо :lol: :lol: а пък аз написах инструкцията като за олигофрени :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не снеха мен. Снеха 1 Пасат комби, управляван от 1 "дама". Просто се случи и аз да спирам там и се наслушах на мохабети. :) Не взеха бакшиш момчетата... :)

@алкант - астра...

 

 

Когато снимат, не спират никой. Нещо будалкаш колегите май... :excl:

Link to comment
Share on other sites

Когато снимат, не спират никой. Нещо будалкаш колегите май... :excl:

 

спират , спират и мене ме спряха и баща ми , даже аз почти го прегазих :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Вече има и камери монтирани на сталбовете с блицове . Аз знам само за една която е до училището Елин Пелин на коматевкия вазел като се качваш кам смирненки .. кам Ескада да се ходи . Точно там кадето е спирката в дясно .... на пешеходната патека . Някой ако има информация за друго места да казва ... че иначе много се изгаря . Аз днеска си карам от там с 60 и един приятел ми вика намали че има камера .. намалих на 40 .. ама то май има знак за 30 ... заради училището ... дано да не зе занимават за 10 км . Аре колеги .. със здраве ...

Link to comment
Share on other sites

това е близо до нас и не е камера в смисъл камера е но не е на кат а на човека който си спира там колата понеже му я разбиват 1000 пъти и си е сложил прожектор с фото клетка и камера да плаши това ти го гарантирам на 100%

Link to comment
Share on other sites

ок мерси колега .. успокой ме :) . Иначе шашка .. щото някои кат мине и се светка и после изгасва .. и се вижда камерата :) . А иначе имали стационарни катаджииски камери и ако има каде са ? Защото занм , че в София има .

Link to comment
Share on other sites

В Плд ако имаше по кръстовищата хондьовците, голфаджиите и ВСИЧКИ чичковци които са си купили новото джипче на Шеви и Опел дето са на една основа, и чичковците дето карат рендета, VW ванчета вече щяха да са си изчерпали книжките от талона( и то в рамките на една седмица( работна 5( пет ) дни ).

Link to comment
Share on other sites

това е близо до нас и не е камера в смисъл камера е но не е на кат а на човека който си спира там колата понеже му я разбиват 1000 пъти и си е сложил прожектор с фото клетка и камера да плаши това ти го гарантирам на 100%

 

 

И точно тая лампа заслепява много.

 

 

Не се притесняваите - камерите не засичат с над 180 :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...