Jump to content
BulForum.com

Камери


ROBIN

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply
ето едно решение за задръстванията http://www.dnes.bg/article.php?id=40882

 

 

И като има такъв мост хората пак ще пресичат през улицата... Както на гарата или на панаира има подлез, но пак си пресичат улицата... Е на такива места ако блъснеш човек не трябва да си виновен според мен...

Link to comment
Share on other sites

Авторът на темата да вземе да едитне първия пост и да добави номерата на известните до момента патрулки с камери и радари :)

Link to comment
Share on other sites

Ами ти докато видиш регистрационния номер на патрулката, камерата вече ще те е снимала, така че няма много смисъл от това да се знае кои номера точно.

Link to comment
Share on other sites

Ейй Рапторе, хубава песен, я кажи как се казва :P

 

Свали си ТОВА ако харесваш такава музика

 

Специално това което чуваш в колата е от Юни месец тази година - някой от първите 3 сета

Link to comment
Share on other sites

Има още една патрулка с камера. От 3 дни е в движение. Регистрацията е 5727 ;)

А спрей откъде може да се купи или поръча?

Доколкото знам радарите не са настроени да хващат 50+, а 70+. До 70 не се регистрира като нарушение, освен ако няма знак за под 50, примерно 30. Няколко пъти съм минавал покрай патрулката с радара пред Люляка в Тракия с 60+ и нито вендъж не са ме спирали.

men puk tam me sprqha s 90+ i mi shibnaha solidna globa :)

 

P.S sry za latinicata,v gyrcia sym na zala i nqma bg....

Link to comment
Share on other sites

Да не са активирали радар с камера на надлез Родопи???? Преди малко антирадара ми пощуря като минах...

 

А колко мазно и мръсно бяха се курдисали полицаите от страната към митницата - точно като слезеш след дясния завой им се нанизваш на радара. Спираха ги на конвейр... Да ми е жив и здрав антирадара - 15 пъти се е изплатил вече :punk

Link to comment
Share on other sites

Да не са активирали радар с камера на надлез Родопи???? Преди малко антирадара ми пощуря като минах...

 

А колко мазно и мръсно бяха се курдисали полицаите от страната към митницата - точно като слезеш след дясния завой им се нанизваш на радара. Спираха ги на конвейр... Да ми е жив и здрав антирадара - 15 пъти се е изплатил вече :punk

 

С какъв радар си?

Link to comment
Share on other sites

Не е обаждал моя никога на моста и то в Х честота. Или има нещо на оня високия калпавия блок или са сложили нещо - то ще се разбере бързо. А и като мина още 1-2 пъти ако пак пищи значи ясна е работата

Link to comment
Share on other sites

Да не са активирали радар с камера на надлез Родопи???? Преди малко антирадара ми пощуря като минах...

 

А колко мазно и мръсно бяха се курдисали полицаите от страната към митницата - точно като слезеш след дясния завой им се нанизваш на радара. Спираха ги на конвейр... Да ми е жив и здрав антирадара - 15 пъти се е изплатил вече :punk

 

 

и аз ги видях преди малко там , бях на божолето да ям шкембе чорба ;)

и мене радара редовно ме спасява там ;)

Link to comment
Share on other sites

Whistler - страхотно работи, купих още един и на баща ми

Raptor,

ще можеш ли да ми кажеш точно коя серия Whistler е антирадара, защото са много с различни цени?

Благодаря за информацията, защото и аз искам да си взимам някъв по-добър.

Link to comment
Share on other sites

Raptor,

ще можеш ли да ми кажеш точно коя серия Whistler е антирадара, защото са много с различни цени?

Благодаря за информацията, защото и аз искам да си взимам някъв по-добър.

 

 

Принципът е следният - колкото по-скъп, толкова повече екстри има :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Мръсниците 0443 са под сянката пред Технополис в посока СПС да знаете!

 

Последно ако те заснемат са тая камера до радара какво получаваш - фиш или акт?

 

Между другото пред Тримонциум радара ми пищи всеки път в Х банда и стига до 3-та степен. Снимачка ли има или уцелвам някой предавател там в стил СОТ-ските?

Link to comment
Share on other sites

Мръсниците 0443 са под сянката пред Технополис в посока СПС да знаете!

 

Последно ако те заснемат са тая камера до радара какво получаваш - фиш или акт?

 

Между другото пред Тримонциум радара ми пищи всеки път в Х банда и стига до 3-та степен. Снимачка ли има или уцелвам някой предавател там в стил СОТ-ските?

Когато минаваш покрай тези коли с камерите пищи ли ти радара?

Link to comment
Share on other sites

Естествено

 

Одеве обаче се стреснах, понеже музиката така дънеше и нищо не се чу, но се успокоих понеже бях между други коли и те бяха вече спряли жертва - в този момент го спират, за да може да си го види и той

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

От тези три патрулки оборудвани с камери и радари, дето си карат и снимат за нарушения. Две са Астри, а 3-тата е някаква друга. Не съм сигурен точно за марката, но ми прилича на Форд ескорт-от старите модели. Вече за 3-ти път я засичам на зеления мост на бул. Васил Априлов.

Link to comment
Share on other sites

От тези три патрулки оборудвани с камери и радари, дето си карат и снимат за нарушения. Две са Астри, а 3-тата е някаква друга. Не съм сигурен точно за марката, но ми прилича на Форд ескорт-от старите модели. Вече за 3-ти път я засичам на зеления мост на бул. Васил Априлов.

 

Точно ескорт е от дъртите :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...