Jump to content
BulForum.com

НетГруп ООД


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
Не са ли малко ниски за 35лв.?

Upload скороста ми се струва доста добре към БГ, на повечето тестове има само висок Даунлоад, а на мен ми е по- важно изходящата скорост.

Link to comment
Share on other sites

Не са ли малко ниски за 35лв.?

 

Е защо? Колко трябваше да са според теб? То всичко зависи от момента поначало, настрана че съм с един VoIP LinkSys router, който малко или много влияе на скорости над 5мбита но няма как бе него. За мен тази скорост е повече от достатъчна :)

Link to comment
Share on other sites

Сега като разчетах по форумите и гледам, че доста хора чакали по много време. И аз няма как да остана без интернет, да не се налага да им плащам 80лв за инсталационната такса.

Също така чух, че при доста клиенти има проблеми. При вас как е?

Link to comment
Share on other sites

Сега като разчетах по форумите и гледам, че доста хора чакали по много време. И аз няма как да остана без интернет, да не се налага да им плащам 80лв за инсталационната такса.

Също така чух, че при доста клиенти има проблеми. При вас как е?

 

Офф,ако ще се врьзвай,се врьзвай,без да задаваш глупави вьпроси по 100 пьти!

 

Пьк и като не ти се дават 80лв. и не искаш да си без нет,стой си на ЕКК!

 

Пък и да си мислил,да си пуснеш заявката от по-рано!

Link to comment
Share on other sites

Аз си платих месечната такса за ггбит-а и тогава подадох заявка за прекарване на интернет :) точно с мисълта че няма да ми се обадят скоро

Link to comment
Share on other sites

Аз си платих месечната такса за ггбит-а и тогава подадох заявка за прекарване на интернет :) точно с мисълта че няма да ми се обадят скоро

Пък и да ти се обадят скоро, средно 10 лв ще е 'загубата' от двата нета.

Link to comment
Share on other sites

Обадих им се на 18март и исках да ми прекарат нета записаха ме за инсталационната таска от 24лв (защо ли реших там не знам) . Този четвъртък им се обадих и ме записаха, но този път за инсталационната такса от 60лв и от четвъртък чакам. Имам лошото предчуствие, че няма да дойдат и утре и не знам какво ще правя тогава. Много тегаво...

Link to comment
Share on other sites

Не е казано,че точно на 3-тия ден ще дойдат!Ако нямат техническа вьзможност,дори да си платил 60лв. инсталационна,срока може да се удьлжи!

 

P.S.но ме сьмнява да не ти го прекарат утре;-)

 

sasshko,я пусни един спийд тест до фракфурт

Link to comment
Share on other sites

Много хубаво ги смяташ.... Обаждаш им се примерно 5-6 вечерта за заявка и оп още 2 дни значи. Броенето трябва да започне петък, в колкото и часа да си подал заявка и да свърши вторник да речем, т.е. до сега си чакал 1 работен ден

Link to comment
Share on other sites

Много хубаво ги смяташ.... Обаждаш им се примерно 5-6 вечерта за заявка и оп още 2 дни значи. Броенето трябва да започне петък, в колкото и часа да си подал заявка и да свърши вторник да речем, т.е. до сега си чакал 1 работен ден

Сутринта се обадих в четвъртък. И те ми казаха тези срокове до 2-3сеедмици, до 3дни, до 1работен ден(80лв). Ще изчакам максимум до вторник и тогава пак ще пиша и направо ще им се обадя да не идват, изобщо не харесвам такива несериозни работи.

Link to comment
Share on other sites

Аз няма. Още не е пробвал нета и орева тук света.

Ако не ти харесва не чети пич. Не искам да рева а просто споделям, че не всичко е розово... нека да знаят хората ;)

Link to comment
Share on other sites

Хората знаят защото всичко е споделено вече, само ревеш и мрънкаш, дори още не си абонат. Един път като споменеш нещо е достатъчно. Малко трудно е да не чета като пляскаш едно и също през 20 минути.

Забавили са се, ясно ни е че се случва, какво и на кой ще се обаждаш да не идва или да идва по-бързо, кога си се обадил по телефона и колко пъти, какво са ти казали и т.н. никой не го интересува. Прави каквото искаш, какво занимаваш всички да ти четем глупостите?

Link to comment
Share on other sites

да, и аз се дразня на такива мрънкала, които оревават света за най-дребното нещо. Гигабит също се чакаха преди не с дни, а с цели месеци

Link to comment
Share on other sites

НетГруп/Angelsoft има достатъчно голям прираст на абонатите, за да ги интересува дали сашко или иванчо някъде мрънкал малко повече.. Правят каквото могат с хората, с които разполагат.

Всеки знае, че може да се чака 1 месец, има търпеливи и по-малко търпеливи хора. При всички случаи и двата вида имат текущо интернет (иначе как пишат по форуми) за да мрънкат дали били идвали или не.

И сашко, мога да те уверя, че Гаров няма да 'върже черно' от това дали ще му се обадиш да казваш да не идват :bgrin: .

Качеството на нета е достатъчна реклама и търпеливите биват възнаградени.

ЕК примерно заливат с реклама и пак прираста им е вече сигурно обратен, а на AngelSoft аз лично не съм видял и една реклама като тия на ЕК, а виждаш как от уста на уста хората научават че нета е добър.

Така че правиш каквото искаш, и парата която вдигаш няма да промени и с косъм ничие мнение нито на сегашен, нито на бъдещ абонат на Лангейм ;)

Link to comment
Share on other sites

Не го нападайте. Истината, е че им трябва един поглед върху картата им с покритие за да знаят дали може да се върже някой или не.

 

Тия филми с по 1 месец чакане и 20 обаждания е точно *елате ни вижте*, колко сме големи, че чак нямаме време да ви вземем парите! Въпросът опира до там да изпратят двама калпаци с кирпидените и 50 метра кабел и работата е готова за полвин час. Всичко останало са глупости на таркалета. Ти им слагаш пари в ръцете и им даваш бизнес, те те мотят. Не се излагяй да им даваш 60лв. Ако до 3 дни не дойдат за 24лв, въобще не се занимавай. Само в България те размотават, дори когато си плащаш!

Link to comment
Share on other sites

....

 

Хем е така хем не е... значи когато има подизпълнители картата не е толкова точна и трябва постоянно да се опреснява и за адреси които са на границата трябва да се пита, от друга страна границата на покритието е доста обширно нещо и колкото по-голямо става сещаш се че и границата е по-голяма и разширяването не може да се движи със същите темпове, пък и чат пат се налага ремонти да се правят и т.н.

 

За даването на пари в ръцете също хем си прав хем не винаги е така. Примерно с това което се занимавам - идва бай Благой и ме пита - трябва ми програма за еди какво си - казвам му че то има такива и да си вземе, той настоява че трябва да се направи конкретно като за него и т.н. и че имал много специфични изисквания - давам му срок в най-добрия случай 4 месеца и цена от $5,000 при това ако ми даде идеално техническо задание което няма да го променяме изобщо а промените ще се заплащат на час и тн. и той скача като ожилен и вика - че те програмите струват по $100-200, счетоводни програми има които могат толкова много работи а аз искам нещо елементарно пък ти искаш такива пари - ми така е - онези програми са ги продали стотици пъти, усилието да се продаде още 1 път не може да се сравни с разработването на нова програма а човека си отива мърморейки как може да има такива цени, ние сме били в България и т.н. - ей затова не обичам да работя с тукашни клиенти и особено с "магазини" и "счетоводство" - няма какво да измисляме колелото - хората са го направили.

 

Аз така си го обяснявам това с включването - ако имат покритие е лесна работа, остава само да намерят време да прекарат кабела, ако нямат - чакат да се съберат клиенти. Помня едно време преди 10тина години исках цифров телефон и от любимата ми поща ми обясниха как трябвало не знам си колко км кабел да прекарам после да им го подаря щото аз нямам право да притежавам такива работи, а те тогава щели да ми прекарат телефон, дотогава да си стоя на дуплекс (аналогов). А кабела и прекарването излизаха такива астрономически цифри че буквално се отказах...

Link to comment
Share on other sites

За колко лева е това? :)

Предвид даунлода, за 35 лв е.

Явно при него мрежата е малко по-задръстена, поне що се отнася до ъплоуда, или е пуснал торенти едно друго..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...