Jump to content
BulForum.com

НетГруп ООД


Recommended Posts

Не видях тема за този доставчик.

http://www.netgroup-bg.com/

Сайта е доста беден откъм информация,но поне е нещо.Някой ако има впечатления да споделя.В момента техници на фирмата опъват кабел по блока в който живея (кв.Кършака).

 

===============================

Mod. Edit 6 септември 2010 год.: Дискусиите се прехвърлят в темата за Булсатком, които са правоприемник на НетГруп.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
  • 3 months later...
  • 1 month later...
Защо питаш в темата? Нали имат сайт? Няма ли го там?

В секция Контакти има една картинка "Забавлявай се". Предполагам ако буквите се превърнат в цифри според телефонна клавиаутра ще се декодира до някакъв телефон :bgrin: .

 

А защо ли имена, завършващи на 'Груп' винаги са ми навявали едни определени асоциации с недалечното ни не много светло минало..

Това в кръга на шегата, нищо не намеквам :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

от понеделник съм на Нет Груп и съм страшно доволен

в сравенение с Еврокома е класи на горе :)

аре дано не го урочасам нещо де

от бг свалям с 1мб

от бг тракери с по 2мб

външния нет пак е над 500кб някъде

 

и цялото това удоволствие за 20 лева на месец

също и момчетата които отговарят за каршака са яко пекани :)

 

голямо + за сега :)

Link to comment
Share on other sites

от понеделник съм на Нет Груп и съм страшно доволен

в сравенение с Еврокома е класи на горе :)

аре дано не го урочасам нещо де

от бг свалям с 1мб

от бг тракери с по 2мб

външния нет пак е над 500кб някъде

 

и цялото това удоволствие за 20 лева на месец

също и момчетата които отговарят за каршака са яко пекани :)

 

голямо + за сега :)

 

Тъй като си говорил скоро с тях - какви са тарифите, които предлагат ? Има ли инсталационна такса, за колко време го прекарват...? :)

Link to comment
Share on other sites

20лв тарифа и 35лв тарифа

Инсталационните такси са 3 в зависимост от това за колко време искаш да ти го прекарат

24лв-до 20работни дни(ако нямат много работа в твоя район може и порано да дойдат)

60лв-до 3 работни дни

80лв-до 1 работен ден

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

От 1 седмица съм на този доставчик. Ето малко резултати:

218033554.png218033850.png

218034228.png218032918.png

и още резултати взети в ненатоварено време:

216428564.png217033310.png

Засега връзката не е прекъсвала въпреки лошото време и токовите удари. Тарифа -35 лева

Link to comment
Share on other sites

.......това друг доставчик в пловдив ли е ?
Телефоните за връзка с Net Group ми ги дадоха в офиса на AngelSoft когато ги попитах имат ли покритие в Кършияка. За мен също беше изненадващо че излизат като отделно ISP
Link to comment
Share on other sites

Телефоните за връзка с Net Group ми ги дадоха в офиса на AngelSoft когато ги попитах имат ли покритие в Кършияка. За мен също беше изненадващо че излизат като отделно ISP

В момента текат разни преструктурирания на мрежите и смяна на IP адреси. Те затова вече имаме и DHCP сървъри, та когато се подменят ИП-тата, да не се обаждат всички на телефоните. Предполагам затова на някои мрежи (ИП-та) вече излиза Netgroup, защото те вече ще имат отделен net block.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

На мен последните 2 дни ми беше сравнително слаб нета. Падаше под 800кб/с, без загуба на пакети, но се чувстваше забавяне при броузване. На тоя пък 5 МБ и не падала :laughing: Освен ако не ползваш нета само по-няколко пъти в месеца към 4-5 часа през нощта да свалиш някой торент с 4000-5000 и 10-20 локални сийдъра няма как да е друго ;)

Link to comment
Share on other sites

Ето международни скорости сега - в най натовареното време:

222132906.png222132408.png

222132087.png222133341.png

За тези в страната няма защо да говорим изобщо :P

...

Топчия, излагаш се. Ако имаш нещо за казване относно Визиото - направи го в неговата тема с факти, а не с голи приказки.

Link to comment
Share on other sites

Като гледам NetGroup е доста, но не мога да кажа най-добрата алтернатива за интернет в Кършияка. Започвам да се убеждавам, че като се върна в България (живот и здраве) това ще бъде първата ми задача, а именно да се махна от "обещаващия" ЕвроКон.

Link to comment
Share on other sites

оспамихте темата ! Има тема за Визио!

Вено, крушката си има опашка...що му трябваше на оня да се обажда с тая глупост за фотото и монитора, че и да цитира разни небивалици за 20-левова тарифа... ;)

Иначе си прав...тотално оспамихме темата...затова ако може да затриеш всички постове от 17-ти насам (включително и 17-ти...той е най-важният :bgrin: )...и работата ще се оправи. :)

преместих ги в темата за визио

ОК, сега може и моя пост да затриеш, защото вече няма връзка с темата. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

225010237.png

на 20лв

 

:ohmy: :ohmy: :ohmy: Тоя ъплоад винаги ли е така? Не е нормално отношението ъплоад/даунлоуд да е над 50. Скоростта каква е с останалата част на европа?

Link to comment
Share on other sites

:ohmy: :ohmy: :ohmy: Тоя ъплоад винаги ли е така? Не е нормално отношението ъплоад/даунлоуд да е над 50. Скоростта каква е с останалата част на европа?

pri men

sredna skorost na download 2,5 MBps

sredna skorost na upload 150K

kato kym mnogo bg dostav4ici ima lokalna vryzka i skorosta e mnogo golqma

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...