Jump to content
BulForum.com

НетГруп ООД


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

В интерес на истината по-късно вечерта, почти в полунощ, нещата са различни:

 

927988426.png 927991307.png

 

а и през FTP виждам реално към 50 Mbit/s upload към български сървър.

Link to comment
Share on other sites

Абе за теб не знам към по-добро или лошо имаш предвид, ама при мен отново започнаха загуби на моменти до 40-50%, в момента към 15%, и пинга към гейта играе средно 8 мс, стига и до 12.

Като цяло доста нестабилна работа още.

Вярно, na koj telefon можем да се обаждаме при проблеми? Тоя от сайта им 080013800 ли ?

 

Edit: оправи се засега, отново <1 до 1 мс пинг.

 

Не е ли време да се направи тема за Булсат като ISP?

Link to comment
Share on other sites

Имах предвид неколкократно намаления ъплоуд надвечер като едно от нещата, които забелязах вечерно време. В предишни дни вечер съм имал също огромни (до 60%) загуби на пакети и силно колебаещ се пинг до гейтуея. Това като че ли беше най-вече в първите дни след смяната на IP-то ми. Казвам го, тъй като смятам, че е важно да има стабилна връзка с някакви параметри през цялото време, без периоди, в които да има осезаемо влошаване.

 

Иначе, при мен лично, на 35-левова тарифа досега, в момента наистина виждам по-високи скорости, особено на ъплоуд, реално отпреди. Единственият проблем е постоянството и "пъргавината".

 

Старият офис в Тракия и тел. 993534 са дадени на сайта на Булсатком, така че предполагам си остават място за плащане на такси и поддръжка.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък в Северен (да чукна на дърво), нямам нито загуби, нито проблеми с dhcp. А скоростите са си доста високи в момента, не знам какви тарифи са ни пуснали, но се точи с по 7-8МБ/с до 9, а ъп-а е достига около 5МБ/с (сигурно може и повече, но харда ми прегрява. Свързаността със Сф е доста добра.

Някой ако ходи да плаща и се включи за някоя от булсатските тарифи, да каже дали има промяна в скоростта...

Link to comment
Share on other sites

... А скоростите са си доста високи в момента, не знам какви тарифи са ни пуснали, но се точи с по 7-8МБ/с до 9, а ъп-а е достига около 5МБ/с ...

Това вероятно си директно с кабел в мрежовата карта, без рутер, нали?

Link to comment
Share on other sites

928537905.png 928539085.png 928541328.png 928542214.png

 

20 лв тарифка, кажете алтернативка за Кършияка централно северната част

 

не съм ходил да си плащам още Нетгрупския нет

Link to comment
Share on other sites

Какви бяха телефоните на съпорта? И аз забелязвам увеличение в пинг-а и е меко казано отвратително

Аз не знам кой е телефона на съпорта,но предишния (032993534) определено не върши работа-или дава заето,или си звъни без никой да вдига.За капак вчера се пребирам-нямам нет за първи път откакто съм се вързал към тях.Почаках малко-не се оправи...почнах да звъня на телефона без резултат,и така си го откарах.Днес се пребирам и гледам същата ситуация.Тъкмо се канех да ходя до някой офис когато си спомних,че на Raptor му се бяха обадили и му казали да мине на автомачтини настройки-така направих и аз и след 3 минутна борба с DHCP -то успях да си взема IP.

Link to comment
Share on other sites

Ц ц ц .. след 5 години лоялен клиент на Нетгруп .. тия малоумници от БулсатКОМ да си еб*** майк*** ..

От 36 часа нямам нет ... ЦАРИ ПЪЛЕН ХАУСС .. и как ще ида да ги наредяяя тия не е истинаа !!!! Пълни кретении .. идея си нямат в какво се забъркаха просто ... и все по-зле ще става. Време е да се прехвърляме от тия малиумници.... Нямам думи просто...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък нямам оплакване, много са ви ниски на вас скоростите за 20лв. Ето ги моите. 928860163.png :lol:

 

Разбираш ли, че нито мога да ти видя картинката, нито мога да кача моя?

 

НЕТГРУП ДА ВИ Е*А МА*КАТА Т*ПА...

 

 

Не знам кC

Link to comment
Share on other sites

Аз пък нямам оплакване, много са ви ниски на вас скоростите за 20лв. Ето ги моите. 928860163.png :lol:

Бравус. И кво прайм с тез космически скорости до София? Фалим са по форумите :lol:

Друг е въпроса ако има поне 400-500 ТB съдържание :P

Link to comment
Share on other sites

Аз пък нямам оплакване, много са ви ниски на вас скоростите за 20лв. Ето ги моите. 928860163.png :lol:

 

може ли да пуснеш един тест до Лондон да видим как е пинга

Link to comment
Share on other sites

Бравус. И кво прайм с тез космически скорости до София? Фалим са по форумите lol.gif

 

Ти някакъв агент на Булсатком ли се явяваш? Гледам си си направил тема - дискутирайте си там нещата.

 

Един тест и от мен:

 

928879064.png

 

928881902.png

 

Пинга е класика laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Ти някакъв агент на Булсатком ли се явяваш? Гледам си си направил тема - дискутирайте си там нещата.

 

Един тест и от мен:

 

928879064.png

 

Пинга е класика laughing.gif

Не, не съм им агент. Дискутирам просто. Ако не може да се води дискусия в тази тема... това е друг въпрос.

И... темата за Булсат не е за мен а за целия форум.

Link to comment
Share on other sites

Бравус. И кво прайм с тез космически скорости до София? Фалим са по форумите :lol:

Друг е въпроса ако има поне 400-500 ТB съдържание :P

 

928899654.png

 

Utorrent-а работи.

Link to comment
Share on other sites

Добре де би ли ми обяснил след като имаш над 100mbps скорост (очевидно) ти с каква мрежова карта си и какъв компютър защото това което си показал ми намирисва на бъгнат speedtest...

Link to comment
Share on other sites

Добре де би ли ми обяснил след като имаш над 100mbps скорост (очевидно) ти с каква мрежова карта си и какъв компютър защото това което си показал ми намирисва на бъгнат speedtest...

 

1 Gbit ланка, и както е очевидно при мен speedtest винаги отчита бъгнати скорости и не знам, защо е така? Абсолютно до където и да тествам. :lol:

Link to comment
Share on other sites

След като ми забиха новото IP как трябва да се чувствам 928912141.png

 

Целия август месец базикат мрежата нет няма от 15:00 до 18:00 почти всеки ден

 

Пак да попитам алтернатива за централно северната част на Кършияка - някой мнение

Link to comment
Share on other sites

1 Gbit ланка, и както е очевидно при мен speedtest винаги отчита бъгнати скорости и не знам, защо е така? Абсолютно до където и да тествам. :lol:

 

 

Махни Касперски и ще се оправи.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...