Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

Някой с хубав ъплоуд да може да ми сподели някакви исо-та на европейската версия? Или поне да ме опъти от къде да я дръпна...

 

http://free.linkos.bg/details.php?id=44781&page=0

EnGB?

Edited by scarred
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ами виж, :) незнам какво точно си му говорил, ама на мен ми баннаха акаунта за 72 часа, защото героя ми се казваше MyNigga ;) Ти си преценяваш дали ще се шашкаш.Ако ти е първо провинение ще ти кажат по пощата какво ти се случва (предполагам същото както и на мен), ако ти се е случвало и преди..лоша работа..

ами и моят герой е Negarson ама до сега никой нищо не ми е казал играя си с него вече 3 ти месец няма проблем ако нещат такива имена да ги филтрират щом играта ме пуска с такова име къв е проблема нали сам платежоспособен и им пълня гушите пък и невиждам какво може да ме обиди ако някой черньо си направи геройчe Balgarson :D

Edited by dead_king
Link to comment
Share on other sites

Ами виж сега, твоя Negarson, на английски език онзачава буквално нищо..нали?Докато моят беше MyNigga, това може да се преведе Моят Негър, което веднага се приема като расизъм, тък като в USA, а и къде ли не са използвали негрите като роби.Те го приемат така..

Друг е въпроса, че това "My Nigga" го чух в един филм - Dirty , и там се използваше като обръщение между приятели.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами виж сега, твоя Negarson, на английски език онзачава буквално нищо..нали?Докато моят беше MyNigga, това може да се преведе Моят Негър, което веднага се приема като расизъм, тък като в USA, а и къде ли не са използвали негрите като роби.Те го приемат така..

Друг е въпроса, че това "My Nigga" го чух в един филм - Dirty , и там се използваше като обръщение между приятели.. ;)

[off]

Негрите използват My Nigga , все едно ние си казваме "Мой човек" ;)

[/off]

Link to comment
Share on other sites

Вчера играх в Burning Legion, но нямаше жива душа никъде..как може да съм сам в цял сървър или нещо аз не съм разбрал?

Link to comment
Share on other sites

[off]

Негрите използват My Nigga , все едно ние си казваме "Мой човек" ;)

[/off]

/offtopic

Имено и аз това казвам, но в USA, а и не само там като се чуе "Негър" и вече си расист..

Link to comment
Share on other sites

Вчера играх в Burning Legion, но нямаше жива душа никъде..как може да съм сам в цял сървър или нещо аз не съм разбрал?

:confused :confused Как така е нямало жива душа ... ??

Link to comment
Share on other sites

:confused :confused Как така е нямало жива душа ... ??

ми в баш нооб териториите е така. иначе нетелята "Дъ Лоч" го пукнаха от атаки ордата, даже стигнаха до айрънфордж

 

МАЛКО ИНФО ОТНОСНО ТРАЯЛ ВЕРСИЯТА (10 ДЕНА)

 

левел кап - 20

скилл кап - 100

забранено е всякакъв вид търговия с други играчи

 

 

иначе играта е много, ма много яка - просто ва виждам всички маниаци тука как свършвате в комуна :P :P :P

най-ми хареса как е измислена икономика която на 99,94% прави НПЦ излишни

 

поздрави и успехи в рейдовете на всички зарибени, ша ви пращам цветя в болницата :D

Edited by Heller12a
Link to comment
Share on other sites

в бърнинг легион има толкова много народ че някой ден ще се пръсне има моменти в които компютъра ми направо зацикля и се рестартира когато се наложи да се отиде до някаква столица абе фрашкано е то си го пише даже full има и друго обаче във дарнасус и ъндерсити е почти празно ако се пусне там някои може в началото да остане с такова впечатление иначе българи има много там и орда и алианс

Link to comment
Share on other sites

Ъндедите - Will of the Forsaken - това е просто уникален расов скийл - диспелва фиър, шийп и чарм ефект, дори и да ти е кастнат, Cannibalize - това само по себе си е ясно, няма какво да ти го обяснявам...

 

Will of the Forsaken не маха уфса, т.е. полиморф ефект :P

Cannibalize - може да се ползва и по време на бой, може да се консумират хуйманоиди и ъндеди... за съжаление не мога да опитам телешко от загиналите ми другари ...

Link to comment
Share on other sites

Cannibalize - може да се ползва и по време на бой, може да се консумират хуйманоиди и ъндеди... за съжаление не мога да опитам телешко от загиналите ми другари ...

Хаха, че кой ще иска да яде телешко бон филе от загиналите си другарчета бе Жоре. То ти в такива моменти си съкрушен, камо ли да ти се яде някой и друг бифтек - било то и добре направено алангле.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Продавам си акаунта:

 

Epic Undead Female Warlock - EU Emeriss PvP

 

Next Bill Date: 2 February 2007

т.е. наскоро платих акаунта за 6 месеца

 

около 600 gold в брой + доста още от щуротиите по банките

 

миналата седмица бях 9 ранк - Centurion

 

Orgrimmar и UC - exalted, TB и троловете по около 60%

AV, ZG - exalted

AD около 50% от exalted

 

reset на талантите ми струва 25 gold

 

Питайте ако съм пропуснал нещо

 

Цена: 290 лева

 

(ако някой чете wowbg и е видял и там обявата ми - ще си редактирам и там цената като спре да ме мързи :) )

 

под тази цена предпочитам да го подаря на някой приятел

Edited by LifeFeel
Link to comment
Share on other sites

"миналата седмица бях 9 ранк - Centurion"

 

ранкът може да варира доста странно- примерно за една седмица без pvp от 3 станах 1 ранк ;)

 

пп. сега си търся кредитор да ми плати месечната :)

Link to comment
Share on other sites

Hehehe kak sme hora taman se varnah ot USA:) Ta prodavam si WOW accounta 100 leva Hunter bez ni6to 60 lvl s 2 3 predpeta ot tier 1 epick hunter oraziq epick onixia medalion i tva e gore dolo.Ima klu4 za na vsqkade i e ve4e obqven 4e e prodaden taka 4e moi poznati nqma vi tormozqt.Huntara se kazva Tirador koeto zna4i strelec na Ispanski.I e v Magtheridon.

 

и аз продавам моя.прочетете повече в покупки/продажби.

 

Взех си нов акаунт и ще почвам undead priest.или друид...шаман...немога реша още...

 

Имам нов акаунт и нов герои.Ще се пресъеденя към семеиството на priest-овете :tongue

Link to comment
Share on other sites

Тези дни имам много лаг(особенно вечер),може би откакто дойде новия пач и само се :angry1,при вас така ли е....

 

Evrokomski internet .. samo tva shte ti kaja .. pri men e sashtoto .. dropi na vseki polovin chas ..

Hodi vodi raidove i opravqi DKP ako si nqmash druga rabota :)

Link to comment
Share on other sites

аз пък вече забравих че онова прозорче с latency може да става зелено а лага ми всеки ден поставя нови рекорди интересно ми е да разбера дали има краен предел и той?!

Link to comment
Share on other sites

Е как пък мене не ме дропи на половин час със същия тоя нет :) Даже малко по-зле от тоя щото съм на Гигабит. При dead_king проблема го знаем, говорили сме с него що така става :) Ама лично аз нямам проблеми от доста време насам с нета. Зеленко ми е в 99% от времето и се играе идеално. Айде Супернатуралните вземете да убиете Нефариан, че да дойда при вас да взема един джъджмънт чест, че при нас не пада и не пада ебати бронята :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...