Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

Ако става на въпрос не за 1 месец,а за две седмици и малко се става 60 лвл...

Мой приятел почна tauren,shaman,знаеше кво му трябва,къде да бие,след като изпълни всички възможни куестове за клас шаман,а те 'ич не са малко и за близо 2 седмици и няколко дена почти постоянно циклене пред компа...оп! Tauren shaman 60 lvl с части от епик сет за шаман...разбира се имаше и типове ,които му помагаха ,но помощта беше съвсем една такава никаква...

Как го направи тоя герой...бийте ме с камани по главата...не мога да кажа... :)

А и играе в Killrog...това също може би е допринесло за бързия Leveling,не знам... :)

За такива хора има само една дума ... прота! :lol: меко казано! :)

za men na takiva pi4ove im sa vika cikliori ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Има истина в това,което казваш... :)

Наистина...после очите му бяха като палачинки или по-точно като пици на пещ,ама тва е отделен въпрос! :wir

Link to comment
Share on other sites

абе незнам за вас ама аз играя от месец и нещо през цялото време само с куестове се занимавам и действително се качва добре но съм едва 34 левел вие как ге правите тези работи кой ви знае е да отделям на еграта на ден средно ро 4-5 до 6 часа но все пак мисля че месец или пък две седмици всякак погледнато е малко време пък и за къде е този юруш това е много яка игра и човек трябва да и се наслади от самото и начало до мислено постовеният край зощото тя е безкрайна :D :D

Link to comment
Share on other sites

"А и играе в Killrog" - Това пък какво общо има с бързия левелинг ?

В действителност лвл 60 се става за 2 седмици .. ако знаеш куестите на изуст и биеш правилните гадинки :)

Ама пък сега е по далаверно да спреш да правиш куестове на лвл 52-53 и да си изгриндваш останалите левели с бой ( препоръчително за алт), защото на 60 лвл като изпълниш тези куестове спокойно ще си изкараш пари за 100% животно :)

Link to comment
Share on other sites

Ако става на въпрос не за 1 месец,а за две седмици и малко се става 60 лвл...

Мой приятел почна tauren,shaman,знаеше кво му трябва,къде да бие,след като изпълни всички възможни куестове за клас шаман,а те 'ич не са малко и за близо 2 седмици и няколко дена почти постоянно циклене пред компа...оп! Tauren shaman 60 lvl с части от епик сет за шаман...разбира се имаше и типове ,които му помагаха ,но помощта беше съвсем една такава никаква...

Как го направи тоя герой...бийте ме с камани по главата...не мога да кажа... :)

А и играе в Killrog...това също може би е допринесло за бързия Leveling,не знам... :)

За такива хора има само една дума ... прота! :lol: меко казано! :)

 

Виж ся, две седмици за про геймър са прекалено дълго време. Про геймърите вдигат 60 левъл за 48 часа нон стоп циклене и вадят пари от тая работа. Две седмици два месеца две години, това са много относителни срокове. Ако имам време да играя по цял ден спокойно си вдигам за една седмица 60 левъл хюмън, щото им знам всичко кое къде е. Само че срока зависи от това колко време на ден играеш, дали играеш всеки ден и т.н. Другото което е, че ако вдигнеш герой 60 левъл за една седмица циклаж ти ще си тотален нуб с тоя герой. Аз моя паладин почнах да го играя прилично едва след два месеца игра. Ба два месеца. Поне 3-4. И като казвам прилично имам предвид точно това. Имам още много да уча как да си играя класа. Много е относителна тая работа.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте, още съм новак и не съм много запознат за това и питам. Въпроса ми е относно пачването. За да си пачна до последна версия играта трябва ли да го направя с всеки излезнал до момента пач, за да мога да започна да играя. Има ли нещо като от версия ХХХ до версия ХХХ пач или всички трябва да сложа. И още един въпрос дали по новите пачове препокриват старите. Вече играта я предлагат в 5 диска и помислих че 5 диск добавя именно съдържанието от пачовете, но явно съм грешал, защото като я пуснах ми даваше версия 1.6.нещо си. Акаунта ще го активирам седмица две по късно, затова смятам да използвам това време да си намеря необходимите пачове. Тук идва и моето чудене...трябват ли ми всички?

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, още съм новак и не съм много запознат за това и питам. Въпроса ми е относно пачването. За да си пачна до последна версия играта трябва ли да го направя с всеки излезнал до момента пач, за да мога да започна да играя. Има ли нещо като от версия ХХХ до версия ХХХ пач или всички трябва да сложа. И още един въпрос дали по новите пачове препокриват старите. Вече играта я предлагат в 5 диска и помислих че 5 диск добавя именно съдържанието от пачовете, но явно съм грешал, защото като я пуснах ми даваше версия 1.6.нещо си. Акаунта ще го активирам седмица две по късно, затова смятам да използвам това време да си намеря необходимите пачове. Тук идва и моето чудене...трябват ли ми всички?

Като се логнеш в играта тя самичка сваля всичко, което и трябва, и пак самичка си го инсталира, не бери грижи :)

Link to comment
Share on other sites

Това ясно...и други MMORPG съм играл....но за да спестя време...

Сега като се замисля сигурно от Blizzard са помислили за тоя въпрос с това дали някакво съдържание се препокрива и че няма смисал да се сваля отново...

Както и да е благодаря много и се надявам скоро да се срешнем в играта ;)

Link to comment
Share on other sites

Имам един огромен проблем...

Значи вчера моят мил брачед от Америка ми донесе World of Warcraft! :)

Обаче...Тъй като играта е закупена от U.S. и на кутията,в която са дисковете пише cd-key-я и под него пише "Standart Edition - US",като тръгна да си правя acc. , в site-a на Blizz след като въведа cd-key-я пише : "Cd-key invalid.Please check all the characters and write them correctly!"

Кво ли не пробвах,колко се кьорих,но acc. няма! :cry

Та въпроса ми е има ли начин да се подкара American WoW ,тук,на територията на Европа или направо да пристъпя към писането на писмо на Blizz? :(

Edited by ToRmEnToR
Link to comment
Share on other sites

Имам един огромен проблем...

Значи вчера моят мил брачед от Америка ми донесе World of Warcraft! :)

Обаче...Тъй като играта е закупена от U.S. и на кутията,в която са дисковете пише cd-key-я и под него пише "Standart Edition - US",като тръгна да си правя acc. , в site-a на Blizz след като въведа cd-key-я пише : "Cd-key invalid.Please check all the characters and write them correctly!"

Кво ли не пробвах,колко се кьорих,но acc. няма! :cry

Та въпроса ми е има ли начин да се подкара American WoW ,тук,на територията на Европа или направо да пристъпя към писането на писмо на Blizz? :(

А в кой сайт го пишеш тоя кей?

Щот ако е в wow-europe.com няма как да стане :). Трябва да е в worldofwarcraft.com.

Edited by Finish him !!!
Link to comment
Share on other sites

Проблема е че са ти подарили US версията и с нея можеш да играеш само в щатските сървъри. За европа ти трябва EU/EN версията. Това е проблема :) Не знам ако си купил играта в щатите и пробваш с щатския серен номер да инсталираш европейската версия дали ще направи проблем. Пробвай щото това ти е варианта ако искаш да играеш в европейски сървър.

Link to comment
Share on other sites

Тц .. няма да стане .. трябва да си купиш Европейска версия .. друг вариант е да продадеш американката версия .. и да си купиш европейска .. мисля, че в Пловдив все още има хора които играят в Щатите

Link to comment
Share on other sites

Хора.Айде дойде ред да ва питам нещо.Някой може ли да ми даде инструкций от къде да си дръпна играта и някой БГ или чужд сървър,в който и вие играете за да ми обясните.Или ако не ви са занимава с инструкций поне някой БГ сайт :) .

 

П.П.Знам,че сигурно го има някъде ама темата е от Jan 7 2004, 23:04 и де да знам кое още съществува и работи :)

Link to comment
Share on other sites

Мда...и аз така си помислих...еми...к'вото е т'ва е! :)

Мерси все пак! ;)

Хубово честито, но не мога да се сваржа с Blizzard сърварите за да го дръпна :) Не мога да им отворя сайта даже. Много трафик ли има нз....новак съм и още не знам как стоят нещата когато всички дърпат ъпдейта :) Може и профилактика да правят нз. :) Знам едно обаче нямам търпение да влезна да поиграя малко.

Link to comment
Share on other sites

Тук повечето играят оригиналната, ианче виж по nefelin.com

Еми не мога да давам сума ти пари секи месец за някфа игра.Иначе мерси :D .

 

 

П.П.Сайта не бачка

Link to comment
Share on other sites

Имам въпрос. Успяхте ли да си ъпдейтнете играта. При мен зацепи на 84% или 127МБ свалени. После ми пише, че няма връзка с тракера, а след това, че има firewall. Изключих firewall-а и пак същото става.

Link to comment
Share on other sites

Ъм...аз да кажа...

Ако ви е забило или не ви отваря страницата,просто днес е сряда и Blizz всяка сряда рестартират сървърите и въответно старицата,което ще рече,че не можете да правите никви репорти в главната страница и сякви такива! :bgrin:

Страницата не се е бъгнала...мерки на сигурност! :)

На мен така по-предната сряда не ми приемаше cd-key-я и бях побеснял,ама в четвъртък сутринта като пробвах и стана... :)

Лошото е че не мога да играя с вас братлета,щото няма смисъл да си купувам game card,по простата причина че след по-малко от два месеца заминавам за щатите и в последствие от там ще жуля WoW! :)

Link to comment
Share on other sites

Малко не по темата, но някой да знае някой друг, който да си търси някой, с който да си поделят месечните такси? Че ми се ще поне 1 месец да я видя за какво става дума, но не познавам никой свободен :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...