Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

а после трябва ли да ги инсталирам или те се инсталват сами :tongue че иначе направо да 'зимам една каса и ....

Link to comment
Share on other sites

Сами се инсталират, нямаш работа на компютъра докато сваля и инсталира :) Прави си герой в нашия сървър, че да ти помогнем в началото :) Ника ми е същия, а сървъра е Burning Legion :) Заформя се и българска гилдия. Алианс играем. :)

Link to comment
Share on other sites

Такаа, само дано не ме линчувате за този пост, но все пак - ето как стоят нещата. Аз никога не съм играл WoW даже никога не съм играл Warcraft, но смятам да се зарибя. Въпроса ми е - може ли някой да ми обясни какво да направя, за да я играя. Освен, че трябва да си я сваля и да си я инсталирам...от къде да намеря сървари и как и т.н. Със сигурно е коментирано ама 94 стр. някак си докато ги изчета и ще стане четвъртък! Таааа, ако някой може и има желание да ми помогне - ще се радвам!

Link to comment
Share on other sites

Еми няма да те линчуваме ама и няма и да ти отговорим, щото повечето играем в на Близард сървърите, така че разрови се назад в темата към първите страници има пояснения. Няма нужда да се пише едно и също сто пъти.

Link to comment
Share on other sites

Ми като се логнеш с акаунта си то почва само да си го сваля, ти няма какво да пускаш. Инсталираш играта, влизаш си с акаунта и то си почва. Изчакваш го да направи 100% и ти излиза един бутон "Restart", кликаш на него и отиваш за бира :)

Link to comment
Share on other sites

мерси за инфото :) :love

 

сега като се инстална играта и избрах "Create acc", но след 2-рата стъпка започва едно мнооооого дълго зареждане, което ме е страх да прекъсна :bgrin: идеи?

 

 

Едит: сори за multyply пост-а

 

нов проблем: като достигна до стъпка 5 и ми иска кода от game картата за предплатена игра. от пулсар ми казаха, че 1-вия месец е безплатен о0 не съм си купил ваучер..кой кода да ваведа ?

Link to comment
Share on other sites

сега като се инстална играта и избрах "Create acc", но след 2-рата стъпка започва едно мнооооого дълго зареждане, което ме е страх да прекъсна :bgrin: идеи?

Едит: сори за multyply пост-а

 

нов проблем: като достигна до стъпка 5 и ми иска кода от game картата за предплатена игра. от пулсар ми казаха, че 1-вия месец е безплатен о0 не съм си купил ваучер..кой кода да ваведа ?

 

Аз направих следното:

Избрах кредитна карта Visa:

номер: 000000

и другия номер по-долу:0000

..стана ;)

 

За това ли питаш ??

Link to comment
Share on other sites

Офф ОК де пичове.Неска бях на компа на един френд(него го нямаше в тях пък бяхме на гости :D ) и видях на компа си имаше WOW пиратска.Никой ли няма който да я играе тая игра пиратска та да ми обясни на ЛС как става хавата че много ми се играе нещо MMORPG пък ся няма ROSE

Link to comment
Share on other sites

айдееее....заминаха ни героите....и 2 дена без wow....честито на печелившите:

11 realm-а са down за 48часа...а другите- To ensure that the realms which are not affected by the moving of 11 of our realms do not get flooded we will be blocking character creation on these unaffected realms.

 

:angry1 :devil :angry1

 

тъкмо бях решил да ми мазоляса ръката от wow...

 

 

За asd:

Да, оригинална я играя. Ти можеш да се пробваш в пиратските сървари, въпреки, че ще се отвратиш от играта. Може и да измислим нещо, защото имам код, който ако дам на приятел може да играе 10 дни безплатно в близард сърварите. Ако си решил да пробваш пиратските 1-во ето какво трябва да направиш:

Сваляш си играта от локалния

Намираш си някъде пачове- http://wow.deep-bg.net/wow/index.php?mod=stats Сваляш и инсталваш докато не ти омръзне.

После влизаш тук- http://wowstatus.net/ и си избираш сървър, който да е със същия пач, с който си и ти. Има няколко вида сървари, но ти ще си избереш след като ги поразцъкаш.

След това като си харесаш сървър четеш. И запомни, че българските сървари не струват.

Edited by Raging Fire
Link to comment
Share on other sites

айдееее....заминаха ни героите....и 2 дена без wow....честито на печелившите:

11 realm-а са down за 48часа...а другите- To ensure that the realms which are not affected by the moving of 11 of our realms do not get flooded we will be blocking character creation on these unaffected realms.

 

:angry1 :devil :angry1

 

тъкмо бях решил да ми мазоляса ръката от wow...

За asd:

Да, оригинална я играя. Ти можеш да се пробваш в пиратските сървари, въпреки, че ще се отвратиш от играта. Може и да измислим нещо, защото имам код, който ако дам на приятел може да играе 10 дни безплатно в близард сърварите. Ако си решил да пробваш пиратските 1-во ето какво трябва да направиш:

Сваляш си играта от локалния

Намираш си някъде пачове- http://wow.deep-bg.net/wow/index.php?mod=stats Сваляш и инсталваш докато не ти омръзне.

После влизаш тук- http://wowstatus.net/ и си избираш сървър, който да е със същия пач, с който си и ти. Има няколко вида сървари, но ти ще си избереш след като ги поразцъкаш.

След това като си харесаш сървър четеш. И запомни, че българските сървари не струват.

Е мерси Raging Fire наистина много ти благодаря :)

Link to comment
Share on other sites

Аз се радвам, че поне нашият сървър не е из между тези 11, та ще си "починем" само 24 часа, ама така е - за PvP всичко ще спрат, а ние покрая тези глупости ще страдаме и ни объркват целият райдинт процес в края на седмицата, ама така е, късмет. :(

 

Raging Fire ще си позволя да използвам, часто от твоят пост и ще сложа инфото в първия пост на тази тема, защото ми писна през една страница някой да пита за пиратки и да обяснява как нямал време да се рови и да чете 91 страници, а ние пък сме длъжни да четем мрънканията и веднага да отговорим на кой пиратски сървър е най-добре да играе, нищо че всички знаем, че ще си развали удоволствието и няма да му се отдаде възможност да открие красотите на тази великолепна игра.

Link to comment
Share on other sites

ще го направя по-подробно ;) ама довечера, че сега ми се спи :)

 

иначе сутринта до 11ч. профилактиката си беше нормална...предполагам, че утре след 1ч. (през нощта) ще си има wow ;) имам предвид не за 11-те, а за другите realm-и. BTW някой знае ли причината заради, която са спрени тези 11 сървъра?

Edited by Raging Fire
Link to comment
Share on other sites

Подготвят си нещата за крос-сървър ПвП-то (демек 16 сървъра ще имат едни и същи Battlegrounds)

Поне на мен ми звучи интересно като идея да видим оначе Близз какви лайна ще изсерат пак :)

Link to comment
Share on other sites

better be good :devil

иначе добре, че бурите съвпаднаха с профилактиката на сърварите :zzz

 

въпрос:

от къде да си купя принадлежностите, които са ми необходими, за да си запаля огън :) никъде ги няма :)

Link to comment
Share on other sites

въпрос:

от къде да си купя принадлежностите, които са ми необходими, за да си запаля огън :) никъде ги няма :)

:blink: не са ли при cooking trainer-a? Имам някакви такива спомени...

Link to comment
Share on other sites

Абе аз съм още в началото и бия само Little Wolf по 1 и 2 левел.Та тея дето ги пускат прави ли са нещо по-особено с тях щото аз си ги продавам за kooper(тфа като копър баси :laughing: )

Link to comment
Share on other sites

Абе аз съм още в началото и бия само Little Wolf по 1 и 2 левел.Та тея дето ги пускат прави ли са нещо по-особено с тях щото аз си ги продавам за kooper(тфа като копър баси :laughing: )

ми в кой сървър играеш :) ако е пиратски само за копър става...'щото куестовете не работят :)

Link to comment
Share on other sites

ми в кой сървър играеш :) ако е пиратски само за копър става...'щото куестовете не работят :)

Ми да в пиратски е ама изпалних 3 куеста до ся и си ми даде награда някфа там :) .А по принцип за какво се използват щото аз ся като се зарибих мисля да си зимам играта оригинална :punk

Link to comment
Share on other sites

мне :tongue там само скилове :)

Е, нямах предвид при самия треньор, обикновено до него/нея има един чичо, който продава основните ingredients за началните рецепти. Огледай се, трябва да има нещо такова... Всъщност в готвенето никога не ме е бивало, аз скининг/ледъруъркинг си зарибявах...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...