Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

като излезе тоя прословут експанжън наново ли почва всичко или можеш да си продължиш с героя който си създал?и има ли мераклия да разделим месечната и да цъкаме по различно време?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hm vidqh te vchera .. spameshe general chat-a s LFG :)

Killer ti si greedy .. samo epici ta interesuvat :P Fun>>Epics

Znaesh li kaf e fun da ubiesh Razorgore s 33 choveka polvinata ot koito sa oblqkani s laina :)

I posle Vael na 6%.. Da eba vzeh parvi BA i otide konq u rekata :P

 

Съчетавам полезното с приятното. Фън + екипировка :) Хич не ми е фън тепърва да минавам оттам откъдето сме минавали достатъчно пъти вече за да ми омръзне :) Да не говорим, че хич няма да ми е фън да умирам като куче на босове дето са елементарни вече :) Мне тоя фън на вас го оставям, не ща аз толкова много фън :) Честно, нямам идея от къв зор ти се нави да се занимаваш с щуротий след като си беше в супер стабилна гилдия ама ти си знаеш де :)

Link to comment
Share on other sites

като излезе тоя прословут експанжън наново ли почва всичко или можеш да си продължиш с героя който си създал?и има ли мераклия да разделим месечната и да цъкаме по различно време?

АЗ!!! става въпрос за старата версия! ако имаш интерес ми пиши ПМ :)

Link to comment
Share on other sites

като излезе тоя прословут експанжън наново ли почва всичко или можеш да си продължиш с героя който си създал?

 

Frodo vse oshte mnogo se spekulira s tova neshto i Blizz ne davat qsni svedeniq ..

Predpolaga se che shte se prodaljava s sashtiq geroi sled kato vdigat lvl cap-a na 70 i dobavqt novi skilove ..

Ot druga strana Blizz oficialno zaqviha che instansite shte sa za max 25 choveka ..

Kato moeto predpolojenie che e che MC shte e 15 // BWL - 20 // Naxx - 25 choveka .. ili neshto ot sorta ...

Koeto ot edna strana dobre ot druga losho ..

Kakto vsichki znaem v vsqka edna guildiq ima qdro ot igrachi koito sa s klasi po opitni i tnt ot ostanalite .. i v povecheto sluchii tova sa gore-dolu 25 choveka .. stava vapros za horata koito iznasqt celiq raid na svoi grab ..

Kogato 100% ot guild-a dava po 100% ot sebesi v raidovete togava tazi guildiq se prevrashta v legenda i zapochva da gazi vsichko nared .. ima 2 primera .. "Nihilum" - Magteridon EU - Horde .. nai silnata Horde guildiq s C'thun first world kill i 4 horseman first world horde kill

primer 2 - Death and Taxes - US Aliance guild ( ne sam siguren za servera nito za pravilnoto speluvane na imeto na guild-a) - Nai silnata Alianska guildiq s First Viscidus kill ( predi vsichki horde guilds pri polojenie che tozi boss e dosta lesen za hordata) i First 4 horsman kill i tnt ..

 

Sorka za latinicata ama mahnah flextype-a . che mi bugvashe WoW-a :) i sq se chudq kak da podkaram windows-kata bulgarian phonetic

Link to comment
Share on other sites

Baron уважавам твоя опит и твоята компетентност но позволи ми да не се съглася със някои от твоите доводи защото аз имам гледна точка която е малко по различна от твоята немога да се съглася че 25 човека които са по добри изнасят селият райд на гърбът си ами просто не е верно те не носят никой а просто се налагат над останалите те са наизустили всичко по тази инстанция и просто го правят по един и същи начин всеки път вдигат повичи шум убиждат и не зачитат труда на по неопитните играчи и разпределят всичко но това не е носене а лош подход на организация нима по славите в райда не наливат боса или тенният дм не е от значение ами хеларите и те ли са никакви няма такова чудо като носене на гръв защото тези 25 човека са живи умрели без останалите статисти та не говорим че ако същите тези хора във пвп например могат да изглеждат по съвсем друг начин играта е много разнообразна както и хората в нея нека да не даваме такива отценки защото всеки си има виждане на нещата незнам как ги отценяваш на по добри и по лоши но ти си знаеш аз така мисля нищто лично иначе успех в играта ти желая :rolleyes:извинете за грешкете по правописа но бързам за работа

Edited by dead_king
Link to comment
Share on other sites

Ами тука няма да се съглася с тебе dead_king просто защото не си бил в достатъчно хай-енд инстанси за да можеш да го кажеш това. Барона е прав, че това реално е ядрото на една гилдия и наистина тези ~25 играча изнасят всички райдове на гърба си. Ще ти кажа и защо. Инстанси като Молтън Кор примерно. Там има наизустяване и общо взето всеки райд протича по един и същ начин. От там нагоре такива филми няма. BWL. Опитните ни играчи са по морета балкани, почиват си. Половината райд е триали. Рейзъргор - уайп. Втори. Убиваме го. Ваел - уайп. Втори. Убиваме го. Бруудлорда - трепане без уайп. Файърмау - уайп. Уайп. Уайп. Уайп. Уайп. Уайп ==> райда приключва за деня. През всичкото това време триалите полягат на първите две три минути от боя. И кой мислиш оставаше да бие боса. Да имаше 3-4 дето знаеха какво да правят и оцеляваха и от тях един ден ще излезнат добри играчи, но те са с няколко месеца опит назад и докато го наваксат ще се гърчат и ние ще ги мъкнем на гръб. Те нито знаят да се позиционират правилно, нито пък имат правилните реакции когато нещо се сговняса, нито пък екипировката им може да компенсира това незнание. За AQ40 и Naxx няма да говоря, щото там битка с битка еднаква няма и наистина трябва опит за да знаеш кога къде и как да реагираш, щото условията се променят почти непрекъснато. Така че колкото и да ти е неприятно Барона е прав. Той го знае от опит. Съвсем доскоро беше в може би най-добрата алианска гилдия на нашия сървър. Таз и моя милост също го изпитваме дори и в момента това на гърбъ си. Но от друга страна ти си прав че отношенето към триалите не трябва да е арогантно и нагло а трябва да им се помага да навлезнат по-бързо в нещата. Друга бира е, че в гилдии като нашата или бившата на Барона принципно трябва да се взимат само опитни играчи, а не да се взимат хора таман станали 60 левъл и да ги екипираш и учиш наново, щото тези хора дърпат прогреса на гилдията доста назад. Та такива ми ти работи :)

Link to comment
Share on other sites

/target Killerincho

/piza

Ти ако чакаш на тоя каун паладина да дойде на пица - гладен ще си умреш. Той взе прословутия първи Джъджмънт и от тогава на райд не съм го видял. А аз - дето нищо не ми трябва се гърча и в МЦ и в БВЛ - е това му викам наредба. Не че имам нещо против да ходя в БВЛ, ама все пак...

Момо, честито за прогреса, а колкото до идването - вече май няма никакъв шанс, много интриги нещо покрай моята скромна натура и някакви обвинения, за нещо което не ми е присъщо, ама карай - не искам пак да го коментирам. Пътищата ни се разделиха с много хора преди доста време, включая и теб, ама какво да се прави - съдба. Както и да е не можа да се отписва всичко с лека ръка, така че само времето ще си покаже. Пък и знаеш - приятелства, уважение, статути, ДКП - много са нещата, които ни задържат там, не може с лека ръка да се махне на това и да се загърби трудът, който сме направили. Както и да е - да сме живи и здрави да се виждаме онлайн, пък останалото ще си го лутнем, както в играта, така и в реалният живот.

Link to comment
Share on other sites

Lubcho az intrigi za tvoqta skromna natura ne sam chuval ...

Inache progresa beshe azrudski .. Vael, Nooblord-a i Firemaw za edna vecher za tozi guild si e napravo postijenie :) ..

Ustata i prastite me zabolqha da obesnqvam taktiki da podrejdam healer-i i grupi . ama imashe faida ot cqlata taq rabota :)

 

Kakto i da e .. kat patishtata ne mogat da ni se presechat v igrata shte ni se presechat v Verdi :)

I kaji na debeliq mage che e super tapo kopele s tatoos :)

Link to comment
Share on other sites

Хахаха, днес ще се виждам с него на обичайното място в 5 и може и на пица да го закарам, та ако искаш може да се чуем и да се разберем нещо, хем и с вашият ГМ да се видим по-късничко направо във Верди. Ако нямате райд разбира се.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм скромна натура Момо, не че Върбан не е, ние не парадираме ;)

Дам - 100 страници - не е зле. Сори за закъснелия отговор, но Taerar се беше спаунал, та трябваше да влезна от работа да хийлвам.

Чакам да ми звъннеш шадоу.

Link to comment
Share on other sites

Вчера срещнах warrior с 4 нива над мен, който ме остави да умра три пъти и когато го попитах дали смята да започне да танква, той попита какво е това. Не се бъзикаше...

Link to comment
Share on other sites

То че е време да ходим на пица спор няма и че не съм активен сега също няма спор. Проблема е че имам да оправям една камара работи и нямам време. Надявам се тука до 3-4 дена да съм приключил с оправянето и да съм си активен пак. И на пица ще се видим, тя няма къде да избяга. Но в момента няма начин просто. Играта ще продължи години напред, както самите Близард обявиха, но нещата които трябва да свърша сега няма да мога да ги свърша мине ли им времето за вършене. Официално Близ обявиха, че всяка година ще излиза по един експанжън, така че време за игра ще има достатъчно, особено сега пък зима както идва. По въпроса с триалите по-горе мога само да добавя, че чакам с нетърпение райдове по 25 човека. В момента в който това се случи просто ще се изстреляме толкова напред, че не е истина. Имаме горе-долу 30 играча в гилдията, които могат да съперничат и на най-добрите. Тазчо, казах ти хиляда пъти, махни го тоя Molten Bore от евънт мениджъра. Тоя инстанс по излишен не може да е в момента. Фул тиър2 прийст си, кажи ми какво правиш там. 100000 пъти по-полезно за гилдията е да ходиш да ловиш риба през това време за фласкове. Между другото ще ми трябва едно ръководство за бърз левъл ъп на фишинга да може да ти помагам. Та така :) Ще изтраете малко без мене :) Проблема е че паладините пак са без клас лидер ама какво да се прави, така се случи. И титуляра и заместника ги няма. Мене поне малко няма да ме има :) Предполагам сряда ще съм онлайн отново. В четвъртък, ако няма нещо проблемация може и на пица да идем всички :) Без женско присъствие от страна на мейджовете щото ми е в игнор листа. Не че нещо ама ще и преседне пицата на момичето, щото сам знаеш че не мога да си затварям много много устата :) Хубавото е, че мойте хора са активни и имаш поне по 4 паладина в райда така че ми е малко по-спокойно ;) Аз и тука няма да пиша много, щото нямам много време, така че живи и здрави в сряда ще цъфнем и ще вържем :)

Link to comment
Share on other sites

Без женско присъствие от страна на мейджовете щото ми е в игнор листа. Не че нещо ама ще и преседне пицата на момичето, щото сам знаеш че не мога да си затварям много много устата :)

 

Haha .. ko pak e napravila Ivelincheto :P

Taka e Killer .. i az 100 pati sam kazval i na Sasho i na Lubo che pri polojenie che guild-a ima BWL i pochti celiq AQ na farm status trqbva da si podbira memberite .. ama ne .. te prodaljavat da zimat pacienti s sin gear .. i posle .. dai sq da pravim MC shtoto oniq sa goli i bosi :)

Tva MC-to trqbva Blizz da go zabranat s zakon :)

Link to comment
Share on other sites

Ти си казвал ама няма кой да слуша :) Ивелинчето прави тиняшки работи на моменти пък мене не ми се занимава с тийнове и затова - игнор. Последната веселба беше наполовина зелен друид на императорите ;) То и аз почнах BWL синичък даже със зелени рамене бях, ама AQ не е BWL. Naxx даже няма да го споменавам. А пък и паладина има с какво да компенсира екипировката :) Бе де да знам. От една страна нека има хора триали ала бала, надъхани да играят от друга страна си е загуба на време и прогрес MC-то. Да го мислят мастърите аз съм само един паладин :)

Link to comment
Share on other sites

Хайде стига вече с МЦ - днес го пропускаме заради Близначетата, че снощи 2 пъти на 1% уайп ни дойде в повече и много нерви се насъбраха. Момо, честит ви Нефариан кил - все така да продължавате, в този дух.

Link to comment
Share on other sites

Gratz maina .. ama si mislq che 300 kinta za full tier2 lock e dosta malko ...

Am ti si znaesh de :)

 

Като се има предвид, че беше платен за 6 месеца и имаше само кеш 600 голд

warlock tier 2 отиде за доста под 200 лв

 

:D има си пазариии ... има си цени... всеки можеше да го купи и препродаде ако иска :rolleyes:

 

 

PS: не бях предупредил в обявата, че 8те части Nemesis не ги бях прал от края на Февруари :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ебати :) Лок мундар. Аз редовно си лъскам...... броните :D Ама така е хордите сте мундари и не се бръснете редовно и смърдите от Калимдор се усеща чак в Айрънфордж. Или мое във форджа джуджарите да смърдят. Виж за тва не бях се замислял. Щото те и джуджарите не знаят какво е баня и има ли такова нещо изобретено все още. Мдааааам трябва да помисля сериозно по темата и да ви кажа тогава кое смърди повече - крава или джудже :) Ъндедите мое да не се перете толкова щото имате добро провтрение на кокаляците дам :laughing: Пък и ако влезнете под душа не се знае каква част от вас ще остане на излизане :) Тея водните струи от душа са опасна работа ше знаеш :) В смисъл за нещо дето е само кокали даже кожа няма :) Тряаа се пазите дам ! :P

Link to comment
Share on other sites

Ииии на 5 септември нашата гилдия беше разпусната. И все пак бяха 15 много яки месеца обачр накрая на хора изглежда им писна безкрайния фарм за реагенти за потки за Naxx. Аз лично ще си направя една почивка до TBC и ще почна на ново BE rOUge ftw :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...