Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

С фул тиър2 и хийлинг гиър това не може да стане. Аз ги докарвам около 6К+ бъфнат и 10К+ армор ако респекна на прот. Да речем с един фласк 7500 хелт. Ама нямам никъв гиър за танкване де. Честно казано не искам и да имам че ще ми ореват главата уориърите. Пък с тях както нямаме никакви грижи за плейт луута направо не ми се иска да наливам още манджа в тоя точно огън :) Иначе откъм армор паладина е по-наяден и с един добър щит за танкване ще върши работа. Генерира доволно агро ако е с правилните таланти. Имаме едно животно Snake на сървъра дето танква до Нефариан, ама е само той толкова ненормален да се занимава с танкване. Но пък ако се наложи за тоя бос в Накс да танквам ще респекна какво да правя :) Иначе си права за това което каза, Миме. И от двете страни има и добри има и слаби. А иначе ако трябва да подновявам блесинг на 60 сек.... аз на Таз му казах преди време, че ако блесинга ми е на 5 мин и трябва да блесвам целия райд, аз няма да го блесвам просто. Какво остава за една минута :) Все пак тотема е по-лесничко от друга гледна точка че е инстант каст. Или поне с такова впечатление съм останал де. Май е инстант аз играх на Таз шамандурата 5мин. Та просто си имаш някъв хот-кей и като се сетиш го припомпиш да пляснеш тотем. И всички в групата, ако важи за групата само де, са диви и щастливи :) Абе хордите сте ебати нубовете !! :D Тотемчета туй-онуй :D :D :D Емерис дали е кроснат с Легиона да ви пляскаме в Алтерак :D :D :D Таз е станал ебати PvP машината. Аз съм станал ебати изпушилата тиква и не мога да се държа сериозно :) Отивам и се напивам тая вечер и после с Таз ще играем на Емерис PvP !! Аз като съм фиркан съм номер 1. Само дето Таз не може да ми издържи на глупостите ама май взе да посвиква вече хехе. Така че тая вечер, Миме, идваш с тоя твоя прийст да правим дуел !! Аз имам там 24-ка уориър да те видя каква си ми имба :) Айде да изчезвам вече, че и аз не мога да се трая даже :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

KILLERINCHO, to qsno che sa na hotkey, ama nali trqbva da se setish na 60-tata sekunda da go cuknesh :D. Kato se zalishesh s heal, totemite minavat na 2-ro mqsto. Az lichno mnogo durja da ima totemi i piskam na shamanite, ama kvo da gi pravi chovek :D

Paladinut, za koito govorq, ima neveroqten dps i tanking gear, samo za spravka govorq za Bobthedog ot Philantropists (Fusion v momenta), rank 13 paladin s 5/5 tier 2.5 set. Dosta dobre se spravi s tankvaneto s obshti usiliq v ribolova :D.

Znachi za pvp-to, s nai-golqmo udovolstvie bih se duelirala s teb i TAZ, ama ne ste mi v battle grupata. Vse pak sum bivsh rank 12, kolko paladina sum ubila hehe ;).

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се за офтопик-а, но всеки, който играе или е играл WoW трябва да гледа новия епизод на South Park ;)

 

 

 

mombafroomnv6.gif

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

KILLERINCHO, to qsno che sa na hotkey, ama nali trqbva da se setish na 60-tata sekunda da go cuknesh :D. Kato se zalishesh s heal, totemite minavat na 2-ro mqsto. Az lichno mnogo durja da ima totemi i piskam na shamanite, ama kvo da gi pravi chovek :D

Paladinut, za koito govorq, ima neveroqten dps i tanking gear, samo za spravka govorq za Bobthedog ot Philantropists (Fusion v momenta), rank 13 paladin s 5/5 tier 2.5 set. Dosta dobre se spravi s tankvaneto s obshti usiliq v ribolova :D.

Znachi za pvp-to, s nai-golqmo udovolstvie bih se duelirala s teb i TAZ, ama ne ste mi v battle grupata. Vse pak sum bivsh rank 12, kolko paladina sum ubila hehe ;).

 

Де да знам, то си е до играч. Аз не забравям блесинги ама някой от нашите забравят. Шамандурите ако спят по време на райд са си за критика :) Това че хийлваш не ме освобождава мене, примерно като паладин, от задължението да джъджвам боса и да следя нон-стоп дали някой клот пич няма нужда от блесинг ъф протекшън. Ако спиш в райда и на един час да са ти бъфовете пак ще ги забравиш :) Колкото до PvP-то .... радвай се че не си ни в групата :D Аз снощи влезнах със зеленкото говедце на Емерис да правим дуел ама ти си се скрила :) Ся верно вече е як левъл ама се пак е 23-ти, а не 24-ти левъл уориъра, не знам що се криеш от него :) Но по въпроса с паладините ще кажа снощните си преживелици откъм хордска страна. След като Таз ме уби с неговия нагрухтян уориър дето е 6 левъла над мене, леко пийнал и леко нервен влезнах в WSG. Какви нубове бяха вътре не е истина. Гледам аз 29-ти левъл паладин, аз съм 23-ти, как си е пуснал балона и убива 21-ви уориър. Доубива по-скоро. Чардж. Ренд, съндър, хероик страйк, додж, овърпауер, хийлва се, съндърите са вече 3, крит, додж(последна грешка), овър и айде. Смях в залата. Аз бях на ~20% хелт. За да ме убие уориър трябва да съм поне 5мин афк, ебати. При много подобни условия пребих и 29-ка хънтър. Ако имаше кой да ме хийлва щеше да е грозна картина. Шаманите обаче се наливаха като бесни в тяхната база , взимат знамето и умират на изхода на базата. Смях. Абе общо взето щеше да е купон Емерис да е кроснат към BLegion ама не може всичко да е перфектно ;)

Link to comment
Share on other sites

Alliance-a v battlegroupata ni e smeshen. Nqkakvi loci s 4 parts tier 3, mage s ateish, 7/8 tier 3 warrior koito ideq si nqmat kude se namirat v WSG :D. Pve n00bs ftw!

Ne vi znam pvp otborite ot burninga, no nashiqt ne e imal zaguba ot okolo 2 meseca, taka che samo mojete da se radvate, che nqma da padnete 3:0 ili 5:0 i da se sluchva tova :wub:

Link to comment
Share on other sites

БУАХАХАХАХАХА :lol:

 

We all (well most of us) know how crappy it feels to get #@!*d by premades, but hey, thats just the way of wowlife.

But, what I really dont understand, is why some premades, like Owerpowered, choose to camp spawn GY at AB, when they have all 5 bases.

That is just damn low.

Most players seem to respect the spawnplace, never going past fence, but Owerpowered just seemed hellbent on being ashsoles. Great job guys, may you all get veneral infections.

 

Demonmistres

Link to comment
Share on other sites

Ами мисля че биха могли да станат доста интересни битки с някои от нашите премейдове. За съжаление рядко се уцелва силен отбор със силен отбор. Аз лично съм тотален нуб в PvP, по високо от сержант не съм стигал и не ми и трябва особено, но след като убивам хора с 6 левъла над мене, тея хора трябва да са хептен начинаещи. Да не говорим, че с тоя уориър съм игра цифром и словом 3-4-5 часа не повече. 10 часа да са пак е смешно. Не знам, като почна да играя с алта PvP ще споделя повече, сега просто нямам експириънс в тая част на играта :)

Link to comment
Share on other sites

Преди време намерих в сайт на WoW нещо като пачове мисля, че бяха които превеждаха играта например на немски.Някой да знае това ли е било всъщност и може ли да ми помогне с намирането им, защото се затруднявам.

 

P.S. Намерих това което търсих ;)

Edited by d3Mag
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

1South Park WoW me razcepi ot smqh:)

2 hora ka4ih 40 druid v Burning Legion i go iztrih.Nqma smisal da se igrae tam,izklu4itelno malko dobri igra4i,nisak ospeh na guildiite na servera OB6TO,.Sega sam human rogue na Magtheridon--Sangria.

3 Za TBC ve4e edna sedmica igraq betata na edin priqtel i sam s mage/rogue/warrior vqrno ne sa super epick no sa s tier 2 si4kite.Kolkoto i da sa trepa v out door pvp arenite warlock nqma ubivane.Samo dvapata opsqh s rogueto da go ubiq pri koeto i dvata pati az umirah 6ot sled kato umrq toi dotovete me dovar6iha....Nadqvam se blizzard da poopravqt malko cala 6ot e ne tarpimo.No se pak neka iz4akame oficialnoto izlizane na igrata pa da vidim togaz:)

4 Blood eflite nqkoi da igral??? super gays sa.Tanca e tolkova drazne6t....a racialite dale4 ne sa tolkova qki.No dranei oO tam e ownage do 30 lvl raciala vi palni cqlata krav za 15 seck na seki 5...na 60 lvl e hot za 2k...voob6te igrata se razviva na takova nivo kadeto si4ko 6te bade skills i koi 6te izbqga nai dale4e ot warlocka....:)

 

gl hf:)

Edited by Vendettist
Link to comment
Share on other sites

be za rogue neshto mi haresaha racial'ite na belf'ite, energy return + 2s silence ... ina4e verno jumpinga/i razkra4enoto hodene .. pff

draeneite puk tauren'o'elf'ski obrazi pone animaciite sa iaki de a za racialite kefat.

kato cialo TBC ot malkoto vreme koeto uspiah da poigraia :bgrin: s neturpenie.

/spit on blizzard, need no pala's

Link to comment
Share on other sites

Ideq si nqmate kakvo pravi paladin na BC .. kakto se izrazi edin frend .. "po neshtasno ne sam se chuvstval" - sled kato edin pala iztrepa nego i 2te mu drujki (2 warr i rogue) po 2-3 pati .. i samo tova che grobishtete beshe nablizo i toi ostana bez mana im pomogna da go butnat :)

 

Vandettist - ti nali hunter igraeshe na BL ? .. ili az se barkam .. a ako si igrael druid zashto ne si kandidatstval a SS pri polojenie che na nas ni trqbvat Druidi ?

Link to comment
Share on other sites

Е ти нали го гледаш колко е играл на BL :) А за паладина на Таз му бях казал преди бая време, че още в първия пач ще ни нърфнат след експанжъна и от това което гледам по филмчета разни и това което чета по форумите, май-май точна ще ми е прогнозата еххх. Нищо де, поне за около месец ще сме имба после пак нърф и така. То Близ ако не прецакат паладините кой друг ще прецакат. Бахти 2 седмици без да съм играл станаха, Баронеее. Тая пак ще почвам така като гледам. Аз сигурно ще съм като в небрано лозе сега. Докато влезна в час ще е баси купона хехе :)

Link to comment
Share on other sites

Кво има да влизаш в час ?? Ти си Хийлър .. спам Флаш-ка и тва е :)

Може и по рано да ви нърфнат :) .. Тва сега е просто безобразие .. на БК бетата Палите само вървят и ганкват всичко наред :)

 

Крусейдър страйк - демиджа на оръжието + 40% от холи демиджа .. Като се има предвид, че що годе добре облечен Паладин (Т2 + АК40) докарва кам 400 спел демидж = Мортал Страйк за 280 мана :)

 

А какво са направили с Лоците .. Както си бягах онзи ден на бетата .. с едно оркче ;) .. тринкет с 3 кърса .. умрях точно за 10 сек ... на вълка :)

Link to comment
Share on other sites

Baron az kandidatsvah v SS kazahami ok pi4 davai lvlai si spokoino 6a ta zemem.Vqrno parvo napravih warlock i mage 40ki no gi iztrih posle po4nah druida no ot SS mi kazaha mi ima po visok lvl druidi ot tebe det lvlat za nas tai4e ne mzoem ti garantirame ni6to.baron pri takiva obstoqtelsva si blasnah gnome warlock v magtheridonm i sq si zaribqbvam tam kadeto 6a sa sabirame s pove4eto si priqteli na TBC.No dori i da bqh vleznal v SS druid e e prosto moq class ne me biva kato healer az sam za DPS rogue/hunter/warlock sa moite clasove i sq do qnurai kogot 6a izlzia TBC 6a zaribqvam gnome:):):) edno rogue i edno warlok4e se nadqvam posle se saberem harabiq s amigovcite i da pravim i nie qka guildiq ina4e v4era ot zalta edin igra v BWL mage e 6a zapaza imeto mu v taina:) Kato geldah qko dobre se spravqte ima6e hora deto slakvaha super mnogo no ima6e i vidni pro evala za guilda i si4ko nai dobro.Burning LEgion ne mi haresaha horata...tova e ... a huntarite qsno mi kazaha ot SS 4e nqma da me zemat kato huntar...a az si prodadoh huntarite elfkata i orca v wowtrade.org predi mesec:)ta sega:

 

Magtheridon Gnome warlock Virtuoso

Burning Legion Curandera druid lider na Bulgarian Power

Magtheridon rogue gnome Picaro 19 lvl twink:):):)

 

pi6ete v in game za laf4e;)

 

 

БТВ барон 4ух някви слухове 4е сам бил напсувал някав от ваще магове и за това са ме отрязали.Само с един маг сам помолил от важте да ми направи портал и тои ми поиска пари за руна аз си му дадох 20с както тои искаше и това бе6е.Нито сам споменавал маика му нито него самия.....

Edited by Vendettist
Link to comment
Share on other sites

edit: оправих се.

 

да се похваля. купих си gc. започвам с нов alt в Burning Legion aliance dwarf hunter с nick Killbear. Ако се засечем- свиркайте ;)

Edited by Raging Fire
Link to comment
Share on other sites

някой да знае нещо за linexp сървара, който вече ще е на wow .... колкото и да не ви се иска да се флуди темата за private сървари ... няма къде другаде да се пита ;p

 

edit: било е временно само .. пфф

Edited by czenitel
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...