Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

е този какъв е че язди такава гадина

 

Тази буба е от финалния reward, който получаваш като изпълниш скиптър куеста (демек куеста за отваряне на АQ).

Същите такива се яздят вътре в AQ само дето не са черни.

 

Кой сървър е това btw ?

Edited by baron
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не е възможно. Преместване се прави само при пускане на нови сървъри, така че да се "заселят" по-бързо, а и да се опразнят малко по-натоварените. Аз лично не бих се отказал от Earthen Ring - RP е истинският кеф от играта :love

Edited by Legop4o
Link to comment
Share on other sites

Напротив Legop4o, хората от Близ си казаха - ще се пуснат в скоро време платени миграции от сървър на сървър, за да може хората да се съберят и да започнат да играят с приятелите си, с които поради една или друга причина са се разделили и не играят на едни и същи сървъри. Кога ще стане това - само Близ девс могат да го кажат, но аз си мисля, че това ще е част от експанжъна или поне ще активират тази услуга малко преди да го пуснат него или с неговото пускане.

Link to comment
Share on other sites

Ми да се дърпаш и да не се дърпаш файда йок (казано на чист български) ;) .. иначе няма игра :)

израза на чист бългърски много прилича на турски :D :D :D и не знам що да си даваме парите за местене на герои като можем да си направим чисто нови във новите сървари ?какво толкова няколко месеца малко зор :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

и не знам що да си даваме парите за местене на герои като можем да си направим чисто нови във новите сървари ?какво толкова няколко месеца малко зор :D :D :D

Аз поне не мога да зачеркна всичко, което съм направил с тези мои герои и да почна нови, същото важи за Барона и Килъра - как да си оставим героите, които са постигнали толкова много неща, имат толкова добър гиър и да почнем наново - не виждам никаква идея, а смисъл пък - изобщо. Може и в мен да е проблема де - не съм сигурен, но това ми е мнението, а и защо да се местим на нови сървъри. Аз лично преживях 3 или това беше четвърта миграция, но пак съм си в сървъра, в който почнах в онзи топъл ден преди една година и малко.

Link to comment
Share on other sites

(аз съм PipeFan btw) Е визте смтам че нищо не ти пречи да си играеш с главния ти герои и да отделяш по 3 4 часа на ден за втория:) Правиш два раида на седмица и това е.На мен ми е мечта тоя кървав елф... :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз поне не мога да зачеркна всичко, което съм направил с тези мои герои и да почна нови, същото важи за Барона и Килъра - как да си оставим героите, които са постигнали толкова много неща, имат толкова добър гиър и да почнем наново - не виждам никаква идея, а смисъл пък - изобщо. Може и в мен да е проблема де - не съм сигурен, но това ми е мнението, а и защо да се местим на нови сървъри. Аз лично преживях 3 или това беше четвърта миграция, но пак съм си в сървъра, в който почнах в онзи топъл ден преди една година и малко.

Не бе човек никой не ти казва да си зачеркнеш героя тук ставаше дума за местене на герой но герой се мести за да иде някъде където се предполага че ще се играе по добре което на този етап смятам че е напълно безсмислено освен ако не изкаш да се преместиш за ради някого а ако имаш мерак да разцъкаш дранея или кървавият елф то тогава при всички положения ще почнеш пак отначало независимо къде точно по тази логика постнах мнението че е безсмислено да плащам за местене на герой ако изкам промяна тя ще е коренна но и аз като всички вас не бих си зарязал героят нищо че е още 32 левел и носи каквото му попадне за мен той си е як и никой на моето ниво неможе да ме обеди в противното :D ще си играя тук и не бих се местил каквото и да стане :P :D :D

Link to comment
Share on other sites

Кежете къде има хубави куестове за лв 30-31?Наскоро направих всички в Duskwood,макар че са за по-нисък лв.Защото ми е малко безинтересно само да бия,иначе като си правя куестче.....е забавно

Edited by t_tunchev
Link to comment
Share on other sites

Кежете къде има хубави куестове за лв 30-31?Наскоро направих всички в Duskwood,макар че са за по-нисък лв.Защото ми е малко безинтересно само да бия,иначе като си правя куестче.....е забавно

 

 

Незнам точно за alliance-a къде има хубави куестове... но пък можеш да видиш кои земи за кой левел са ако си забравил .. :).

http://www.kaldorei.com/worldmap/

( зарежда бавничко )

Link to comment
Share on other sites

World of Warcraft Zone Level Chart

Виж тук, защото на Finish him !!! сайта на мен не ще да ми го отвори, може моментно да е, но и в алаказам си и ма доста подробно инфо, така че дано ти свърши работа. Иначе за твоя левъл мога да ти кажа - успех в STV и Outdoor PvP-то - ще ти е нужен.

 

dead_king аз имам едни герои, които са ми пръснати из два - три сървъра и не ми се ще да ги трия, та най-вероятно ще си ги събера всичките на Емерис, поне там имам солиден гръб и винаги мога да разчитам на лека помощ. Та за това смятам да се възползвам от тази опция, ако я пуснат. Нищо, че не играя много с тези герои, ама пък да ги трия - тъпо, а и парите, които направих с тях какво да ги правя, то ако бях али хубаво - има там един просяк в IF, който събира пари за сирачетата на SW, ама не са ми такива героите, няма да искат да ме пуснат с тях там, а и доста народ ще се зарадва на фрий онър. ;) Та поне като го пуснат това - ще си ги събера на едно, за да ми е по-лесно на мен самия.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря и на двамата :) ,иначе мисля да си преместя героя където вие играете,ако Близард направят такава опция.Незнам......нека да пуснат пък ще реша :)

Link to comment
Share on other sites

понеже има още досто неща в играта които са ми неясни ми стана интересно за просяка с помощите който събира за сирачетата чудно ми е случва ли се нещо когато дадеш парите си там или просто заминават безвъзмездно защото все пак това е игра и геймъра трябва да бъде макар и леко стимулиран по някакъв начин от това да прави добрини за деца които тъй и тъй изглеждат щастливи а и също така в гилда снощи разправяха че ще има скоро панаир на някой занимава ли му се да обясни повечко за това събитие :D че аз нищо не разбрах :D :D

Link to comment
Share on other sites

понеже има още досто неща в играта които са ми неясни ми стана интересно за просяка с помощите който събира за сирачетата чудно ми е случва ли се нещо когато дадеш парите си там или просто заминават безвъзмездно защото все пак това е игра и геймъра трябва да бъде макар и леко стимулиран по някакъв начин от това да прави добрини за деца които тъй и тъй изглеждат щастливи а и също така в гилда снощи разправяха че ще има скоро панаир на някой занимава ли му се да обясни повечко за това събитие :D че аз нищо не разбрах :D :D

Хе има стимул скоро ще осъзнаеш че някои предмети и интересни рецепти могат да се вземат само след достигане на определено ниво на "репутация" с градове и фракции. Такава репутация се печели или чрез куестове, или чрез избиване на определене друга фракция и по други начини. Та специално тези с даренията на платове за сирачетата дават репутация... така че стимул има :)

Колкото до Dark Moon Fair това е ежемесечно събитие което дава разнообразие в куестовете, както и възможност за придобиване на интересни награди и ако си на RP server си е алтернативата на реален купон. Но на всички сървъри има неща които се променят през това време. Например като се напият пазачите в Booty Bay то си става жива арена :). Айде дано съм ти бил полезен.

Edited by BurNedSouL
Link to comment
Share on other sites

Освен това с репутацията получаваш намаление във всички магазини на съответния град (затова излиза много по-хитро да се портваш до Муунглейд -> Дарнасус когато си друид) - за "добра" репутация 10%, за "много добра" (не помня точните термини, на две степени от neutral) е 20%. Което е готино когато например събираш за epic mount :)

Edited by Legop4o
Link to comment
Share on other sites

Не ми е ясно едно нещо.Защо някой път когато отивам да бия ми дават по 400 екс.(както до преди малко),а друг път само по 200-250екс,а бия едни и същи чудовища? :unsure: А за репутацията,аз редовно дарявам Silk Cloth и Wool Cloth,за да ми се вдигне репутацията и някой ден да ми направят намаление за тигърче на 40-ти лв :P

Link to comment
Share on other sites

Не ми е ясно едно нещо.Защо някой път когато отивам да бия ми дават по 400 екс.(както до преди малко),а друг път само по 200-250екс,а бия едни и същи чудовища? :unsure: А за репутацията,аз редовно дарявам Silk Cloth и Wool Cloth,за да ми се вдигне репутацията и някой ден да ми направят намаление за тигърче на 40-ти лв :P

 

Трябва да ти стане като правило това. Всеки път преди да се логаут-неш от играта да си прибираш героя в някой хан, без значние дали е този дето ти е камъка там или някой друг. Горе на твоята иконка там дето ти пише левъла трябва да почне да пише "Zzz". Това означава, че героят ти си почива в момента и трупа бонус от тази почивка. В Stormwind, Ironforge and Darnasuss, не е необходимо да го оставяш в хан. Достатъчно е да е вътре в града героя. Другото което играч трябва да го има като правило е във всяка нова локация да потърси първо грифон мастъра и да открие нов Flight Path. Спестява много време и тичане по-късно, когато се наложи да отидеш пак до тази местност. Не си хабете платовете за репутация. Докато станете 60 левъл всеки куест ви дава репутация, предимно към столицата на расата. За хората това е Stormwind, за джуджари и гноми е Ironforge, за елфи е Darnasuss. Когато станете 60 левъл и искате да стигнете до най-високата възможна репутация, Exalted, тогава ще връщате платове. На малък левъл е безсмислено. Ми това е от мене засега :) Ако има друго питайте, че когато съм в играта нямам време да обяснявам :)

Link to comment
Share on other sites

Като изпълняваш кустовете вдигаш достатъчмо репутация ... Като станеш лвл60 ще имаш поне хоноред с всички основни градове като към столицата на своята раса ще си реверед ..

 

В играта се ползват 2 отстъпки. 1вата на хоноред със съответния град (10%) и 2рата като си пвп ранк 3 - Сержант (10%) или общо 20% когато се комбинират и 2те.

Колкото и да е странно на екзалтед репутация не ползваш отстъпка.

 

Съветвам те да учиш скилове в столицата към която имаш хоноред репутация в момента.

Задължително си развивай Фърст Ейд скила ( бинтовете ) без значение какъв клас си ;)

Също и скиловете за оръжията гледай да си ги подържаш близо до максимума който ти позволява левела.

Цъкай си куестчета (не ги слушай ламите, че с бой на гадини се вдигало по-бързо), играй инстанси и за 1 месец си готов ;)

Link to comment
Share on other sites

Ако става на въпрос не за 1 месец,а за две седмици и малко се става 60 лвл...

Мой приятел почна tauren,shaman,знаеше кво му трябва,къде да бие,след като изпълни всички възможни куестове за клас шаман,а те 'ич не са малко и за близо 2 седмици и няколко дена почти постоянно циклене пред компа...оп! Tauren shaman 60 lvl с части от епик сет за шаман...разбира се имаше и типове ,които му помагаха ,но помощта беше съвсем една такава никаква...

Как го направи тоя герой...бийте ме с камани по главата...не мога да кажа... :)

А и играе в Killrog...това също може би е допринесло за бързия Leveling,не знам... :)

За такива хора има само една дума ... прота! :lol: меко казано! :)

Edited by ToRmEnToR
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...