Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

близард ся са пуснали 10 дневен вариант на играта и аз кат риба реших да захапа куката. подтикнат от мързела реших да попитам група опитни играчи коя раса и професия би отговаряла най-точно на ника ми - Hamalina? (в смисъл кой е най-голямото тъпо говедо в играта)

ха, ха, ха - Heller12a само едно те моля, не си прави прийст с този ник :D Иначе аз те виждам или орк, или крава, а и някакъв гаден джуджар също ще си върви на този ник.

Link to comment
Share on other sites

Еми уориъра е тоталното говедо в играта :) Обикновенно добрите уориъри, става дума за наистина добри играчи, не се отличават с блестящ ум и героят им пасва много добре. Визирам мейн танка на нашата гилдия в случая, но наблюденията са ми върху доста играчи. Просто за него се сетих някак си като стана дума за говеда :) Не, кажи ми ти можеш ли да се уригнеш в микрофона толкова зверски, че на 40 човека да им паднат ушите. Аз съм на колони, ама има хора на слушалки дето тва хич не им е весело :) Професия до 60 левъл не знам по-горе писахме ли, но да напишем пак. Най-добре да почнеш скининг и майнинг, щото ако играеш уориър до 60 левъл е добре да натрупаш доста парички. На 40 левъл трябва да имаш 80 голд за да си купиш бавния кон. Епичния такъв е 800 голд и то само ако репутацията ти към столицата е висока. Та като за начало дереш кожи, копаеш мини и правиш парички в аукциона. Направи си герой в нашия сървър за да ти помогнем. Има и българска гилдия. Ника ми е същия, вечер съм онлайн. Обади ми се в играта да ти ударя едно рамо ;) Алианс играем

Link to comment
Share on other sites

10 дневен вариант? Нещо не мога да намеря инфо за това.. безплатно ли е или? Я кажете, че нещо ме сърбят ръчичките.. :)

Link to comment
Share on other sites

Мерси! Задължително ли трябва да сваля клиента, който те са посочили или мога и с друг?

 

едит: опа..видях, че пише trial-client.. май него ще свалям :(

Аз докато го сваля ще минат 10те дни ..

Edited by scarred
Link to comment
Share on other sites

Мерси! Задължително ли трябва да сваля клиента, който те са посочили или мога и с друг?

 

едит: опа..видях, че пише trial-client.. май него ще свалям :(

Аз докато го сваля ще минат 10те дни ..

Ми първо си го свали и след това си направи акаунт...

http://www.wow-europe.com/shared/wow-com/d...-downloader.exe

пък като си го свалиш може да пробваш и този private server

Edited by makatol
Link to comment
Share on other sites

аз ли не правя нещо както трябва или по принцип управлението толкова отвратително и няма нищо общо с оправлението на кое да е РПГ?

Link to comment
Share on other sites

аз ли не правя нещо както трябва или по принцип управлението толкова отвратително и няма нищо общо с оправлението на кое да е РПГ?

Второто :D

Link to comment
Share on other sites

тоя майнинг е рулез :D зарязах сякви пътища и щпора кат трапер покрай скалите :laughing:

 

някой който играе стандартна версия може ли да даде скрийн на таба скилс в керактер менюто за уориър (ако може лвл1) че ми се струва че нещо не работи в тая траял версия

Edited by Heller12a
Link to comment
Share on other sites

Нямам идея как е в триал версията, но пък точно тоя таб много много не ти трябва. Не помня на левъл 1 работеше ли ми таба, честно казано. Управлението на играта не знам що ти се струва отвратително. За мене е едно от най-добре реализираните и лесни управления за такъв тип игра. Вероятноста да правиш нещо не както трябва ми се вижда огромна :) Опиши в какво се изразява отвратителноста за да видим къде е проблема :) По принцип има опции да си го нагласиш по всякакви начини, както на тебе ти е удобно.

Link to comment
Share on other sites

... Опиши в какво се изразява отвратителноста за да видим къде е проблема :) По принцип има опции да си го нагласиш по всякакви начини, както на тебе ти е удобно.

ми аз съм свикнал да играя по леко мързелив начин рпг-та - краката на бюрото, с лявата ръка пуша или си барам п****** и с дясната извършвам процес напълно отговарящ на понятието "цъкам" :)

управлението с две ръце го ползвам само в ЕТ и нищо друго - се пак играя игри за да се разтоварвам, а не да се натоварвам повече :music

 

колкото до тоя таб, любопитен съм защото има някой неща в сиво, а и не мога да намеря откъде се нагласят талантите. иначе всичко останало за което съм се сетил работи въпреки че ми бяха казали че в триала немало парти и чат (има си)

Link to comment
Share on other sites

Таланти ще нагласяш на 11 ниво чак. Управлението е с две ръце дам. Това си е екшън ориентирано рпг не е просто рпг :) А за тоя таб нямам идея защо не ти работи или аз нещо не стоплям за какво става дума.

Link to comment
Share on other sites

Оф, те там в Катедралата не могат на всичко да ви научат, ама за това сме и ние, просветените, за да отваряме очите на паладини като Килъра - та, първата точка на талантите е на 10-то ниво и можеш да си направиш да се движиш като на Диабло - Click-to-Move, това се намира в Interface Options - Advanced Options - най-горе в ляво, но идея си нямам как ще можеш да играеш така, за това ако си почнал да свикваш по нормалният начин - играй си така.

 

Колкото за скийл таба, ми не е на лвл 1, ама дано ти свърши работа, то това са данни само за нещата, които си си развил, ако играеш само с меч, значи ще имаш много малко инфо на него, отделно пък, че трябва да си изучиш някой от оръжията, за да можеш да ги носиш - не ми се вярва, че Близз са ти забранили някаква функция, освет това да използваш мейл и да използваш АХ, но за второто не съм и сигурен. Ето малко скрийнс:

1.jpg 2.jpg 3.jpg

Link to comment
Share on other sites

мда, и при теб са сивички тея неща дет си мислех че се губят. ма не съм познал, явно си е такъв замисъла. бях просто много учуден че заяквам във всичко друго па тея са неактивни и си зададох въпроса "защо като са неактивни са сложени изобщо тука" ма явно имат няква друга цел.

 

благодаря на всички които се отзоваха на въпросите ми

Link to comment
Share on other sites

Инсталирах я и не ми приема CD-KEY-a, който ми дава. Регистрирах и втори email, за да ми даде друг, но и него не приема. супер. баси каръка съм..от 2 седмици все нещо става и не мога да я играя...

Link to comment
Share on other sites

Еми уориъра е тоталното говедо в играта :) Обикновенно добрите уориъри, става дума за наистина добри играчи, не се отличават с блестящ ум и героят им пасва много добре. Визирам мейн танка на нашата гилдия в случая, но наблюденията са ми върху доста играчи. Просто за него се сетих някак си като стана дума за говеда :) Не, кажи ми ти можеш ли да се уригнеш в микрофона толкова зверски, че на 40 човека да им паднат ушите.

 

Е как нема да е прост като има 50 интелект ако някой маг се смили да го бъфне :).

Link to comment
Share on other sites

Преди малко си бръмча из Айрънфордж и се оптивам да продам едно айтемче и някъв се заяде нещо с мен,че ми била висока цената...аз съответно го пратих да си ляга и да не ме занимава,а той реши да ми каже че съм идиот и че щял да обади на Гейм Мастъра че съм искал много пари за айтеми и че езика ми бил доста остър....:)

Дали има нужда да се притеснявам ? ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами виж, :) незнам какво точно си му говорил, ама на мен ми баннаха акаунта за 72 часа, защото героя ми се казваше MyNigga ;) Ти си преценяваш дали ще се шашкаш.Ако ти е първо провинение ще ти кажат по пощата какво ти се случва (предполагам същото както и на мен), ако ти се е случвало и преди..лоша работа..

Edited by d3Mag
Link to comment
Share on other sites

не шашкай човека бре, за такова нещо няма да му кажат нищо...в играта е пълно с тъкива тарикатчета..това си е чист начин за печелене на пари. иначе съвсем логично е да ти баннат акаунта..дори е трябвало да ти истрият героя...българите не сме свикнали да четем, това под което се подписваме...а трябва :wub: за тъпите чужденци това си е расизъм...мен като ме изнерви някой му тегля една дълга и тънка на български и това е :) да се надяваме да няма българин в екипа на близард :)

 

btw, ето едно сайтче за новаците...куестове, айтъми и всико, за което се сетите: http://thottbot.com/

Edited by Raging Fire
Link to comment
Share on other sites

Еми те ми баннаха акаунта след като вече си бях изтрил сам героя, ама както и да е ;) Та гледната ми точка е, че може и да му кажат "нещо", ако го е псувал на английски и т.н. ;) Схващаш нали.И разбира се ако е било доста грубо..пък и сега се замислям, то онзи ако каже на Blizz, те имат ли начин да разберът какво се говори във всички канали, във всички реалми !? :blink:

И това сайтче може да ти е от помощ :P http://wow.allakhazam.com

Edited by d3Mag
Link to comment
Share on other sites

оф, изобщо не съм видял, че езикът му бил остър :pirate извинете...и да, за псувня могат да те накажът, въпреки че те повечето имат badword филтъри...

Link to comment
Share on other sites

Е как нема да е прост като има 50 интелект ако някой маг се смили да го бъфне :).

 

Аз имах предвид, че самите играчи дето са добри уориъри са си баш някви такива брутални типове . Не са един и двама дето ги засичам :) Но нашия МТ е пример за всички де, нещо уникално е.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...