Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

Тоя експанжън в Бусманци ли се разработва. Да ми дадеш официален Близард линк, че да видя и аз какво пишат хората дето го разработват. Следващото неподготвено изказване на тема тази игра, ще го наказвам.

Аз да съм казал, че това е официялната дата? :sick

 

I work at Gamestop and we have the release as July 3rd, we wouldn't get it until the 4th because release days are ship dates for us, which would mean they wouldn't be there 'til the 5th because the 4th is a Nat. holiday. So hopefully they street date it, meaning it would be in the stores before hand. But we have it listed at 49.99, though EB Games, now owned by Gamestop, does have it listed as the 3rd for 34.99, so that mixes things up pretty good. Most expansions, i.e. Warhammer, EQ, and the like are retailed at 29.99. But to tell us about an expansion and tehn make us wait 9 months seems excessive. Hopefully it is out sooner than July, but Blizz isn't known for rushing things... :(
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ако не си сменил realmlist няма да можеш да се canect сваляи http://wow.nefelin.com/realmlist.rar и го extract в директорията кадето ти е играта.Успех :punk :punk :punk

да ама трябва да пуснеш lacd_client.exe , a не WOW.ехе , щото т'ва ти е Cheating Death (един вид) и сървъра , за да ти даде достъп до него ти трябва т'ва.А ако си с wow.exe ти гарантирам , че винаги ще ти дава cannot connect :wacko:

Link to comment
Share on other sites

molq vi stigas te postvali gluposti za expansiona 6ot stavete sme6ni niakde po oficinalnite forumi i saitove ne se spomenava data ili cena............................................................................

...............................4e to daze se govore6e dopredi mesec za 10 novi rasi za vreme v igrata za 1000000 gluposti novi clasove 100000000 novi profesii......aide sprete se igrata 6te ima beta nai rano sled dva meseca a pa za ilzizne 4etoh po bliz forumite za kam kraq na godinata 6te e nai aksniq srok.....i tova go kaza moderator.....tai4e kvoto i da e do kraq na taq godina 6a imame wow exp!

 

gl hf

Link to comment
Share on other sites

За експенжъна четох, че излиза на 3 Юли и ще струва $39.99. Даже няколко човека от моята гилдия са си го поръчали

 

Според това изказване излиза че даже може да се поръчва вече, или аз не мога да чета. Няма нито цена, нито дата, нито вашата гилдия я има в тоя вкспанжън, така че стига спекулаций на тема експанжън.

 

Да повторя. Няма дата на излизане, няма да има бета тест, няма обявена дори приблизителна цена. Така че, stop bullshits pls. Това е официалното инфо по този въпрос, и когато видя във официалния сайт на играта за Европа, информация по въпроса, ще ви осведомя веднага, да тичате да поръчвате :)

Link to comment
Share on other sites

Тъйкато баща ми си взе наскоро кредитна карта и искам да пробвам да си платя за един месец с нея,ама като почвам ми иска някакъв Verification code,който е четирицифрен.Тва ПИН кода ли е,защото на кредитната карта има само ПИН и номера на картата,а са ми казвали,че не хубаво да се казва пин кода,защото може да се източат всичките пари от нея!Та искам да знам какъв е този точно Verification code!10х предварително

Edited by t_tunchev
Link to comment
Share on other sites

Тъйкато баща ми си взе наскоро кредитна карта и искам да пробвам да си платя за един месец с нея,ама като почвам ми иска някакъв Verification code,който е четирицифрен.Тва ПИН кода ли е,защото на кредитната карта има само ПИН и номера на картата,а са ми казвали,че не хубаво да се казва пин кода,защото може да се източат всичките пари от нея!Та искам да знам какъв е този точно Verification code!10х предварително

Еми по принцип Verification Code са ти от три цифри , и те са в края на номерцата тама (незнам точно как да ти го обясня)

ПИН Кода наистина никога никъде не си го давай , никой от wow админите няма и да ти го иска.

 

ЕДИТ :

stefan ме изпревари с отговора :rolleyes:

Edited by _Dave_
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Igrata e qka i e zaribena ama vtrasva na vtorata sedmica zatova smqtam 4e nqma igra koqto da si struva

Приятелю, нормално е да ти втръсне ако играеш на пиратски сървър, макар че в добрите стари дни (някъде към пач 1.5) аз цъках по 4-5 часа на ден в Нефелин :) Ако опиташ играта оригинална и попаднеш на хора, с които да играеш трудно ще се откажеш от нея... Единственият начин за мен беше да я ънинстална и да дам дисковете на един приятел, който замина за Америка да учи 2 години :bgrin: Не ме питай колко време се колебах докато го направя...

Edited by Legop4o
Link to comment
Share on other sites

Свалих си ся УоУ, ама незнам в кой сървар да играя, айде кажете ми вие в кой сте, дали лагва и така нататък, че не ми се ровят всички страници да търся :)

Link to comment
Share on other sites

ами аз цъкам в Нефелин....преди има6е висока латенция(тва понякога) ама ся не6то няма...цъкаи в него,ве4е не е толкова зле ;)

А за него коя версия трябва, щото аз съм си свалил us, ама ми казаха че има разлика между ус и ен

Link to comment
Share on other sites

Аз не знам колко трудно ти е да се "поровиш" малко, да оставим настрана и това, че даже малко по-горе хората, които обичат да се измъчват на пиратски сървъри са споменали за един от най-добрите такива (Господи, колко тъпо звучи това определение за точно такъв тип сървър - пиратски, но карай) - Нефелин. Така че само един лек скрол нагоре и ще предотвратиш доста повтарящи се вече мнения специално за този сървър. А и като се "поровиш" малко ще избегнем и някой твои въпроси, които ще се появят след като си намериш сървър, защото съм сигурен че ще се появят такива - било то какво да правиш с риълм листа, къде да си го копираш и такива ми ти работи - хората го "дъвчат" това вече 79 страници, така че моля те - прояви уважение и се "зарови", за да обогатиш познанията си по WoW и да избегнем спама, защото пък на мен лично хич не ми се чете спам от рода на твоя.

Прояви уважение към всички, които са писали в тази тема.

Благодаря за вниманието, остани със здраве.

Link to comment
Share on other sites

Порових се в последните страници, но не намерих нищо за моя проблем. Свалих си пач 1.8 от тук. С us версия съм. Дава ми следния ерор като пусна пача wowerror7si.th.jpg

Някакви идеи?

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам как се инсталира тая игра.Как да оправя пачовете и краковете, защото забелязах че в нито един от дисковете няма крак (свалял съм играта от Gamez.com.tw) как да е кракна.И като е стартирам след като сложих пача ми пише че искало DirectX9.0c сложих го пак нестава.Къде бъркам?Какво да направя помогнете ми?

 

Хора няма ли наякои да ми отговори

много ми трябва моля ви отговорете ми що ми иска DirectX 9.0c като вече съм го инсталнал на компа си

също така ми иска и някъв Ъпдеит на драиверите за видеото тжа пък за какво е.

ако ми кажете много ще съм ви благодарен.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...