Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Направи си друид за да можеш да ставаш на мечка !

... и за да не ти правят мечка undead rogues :)

 

Killer, ние хордата споделяме мнението, че паладините са хибрид между warrior с ressurection sickness и oom priest :D. Но това е в рамките на шегата - в края на краищата само злобеем, като някой твой колега надуе балона на 1% :)).

Link to comment
Share on other sites

Ми Мерка да ти кажа за по-големия процент паладини правилно мислите. Друга тема е какво мислим Алианса за шамандурите :) Балона та балона. Всеки за тоя балон се хванал пък той не е толкова имба колкото си мислят хората. Отлага ти смъртта с 12 секунди. Ся че върши работа върши ама повечето работа я върши екипировката и талантите, както и самия играч дето управлява животното. Откакто съм холи/прот умирането при мене е много рядък момент. Критадините се чудат що умират като кучета. Ми ще мрете бее момченцаа. Няма мана няма живот. Като класове шамани и попове могат да ме затруднят. Уарлока може в известен смисъл да даде зор, а от мейдж не съм умирал досега. Пак зависи от екипировка основно. За уориъри и рагута няма да говорим, колкото и рагутата да се фантарзират че са имба срещу пала. Друиди и хънтъри трудно да дадат зор. Чета си аз например из форумите че рагутата трепели палита на корем ама миналата седмица едно епично рагу се мъчи мъчи да ме утрепе в EPL и на края взе че умря от мъка :) Основно си е екипировка таланти и най-вече скил на самия играч пък аз съм имба тва го знаете вече ама аз пак да кажа :)

Link to comment
Share on other sites

Един път през зимата като нямахме рейдове и тнт заради празниците и кво да праим кво да праим ми аре да бием Трал. И пречукахме си го като пичове изсипа се цяла орда там и ни изтрепа и един паладин нагляр ресва се в стаята на Трал а вътре има поне 100+ орда и Bubble+Hearth и да го нема тва просто такъв смях по вентрило нямаше.

 

Ето едно PvP филмче на един маг от наща гилдия.

http://files.filefront.com/Mandos_3021_fro...;/fileinfo.html

Edited by Crazy_Hamster
Link to comment
Share on other sites

Впрочем това с друида и мечката не е лоша идея... Хубав стън прави :) Спокойно имаш време да станеш пак елф и оттам котка > невидимост и бегаш :D

Link to comment
Share on other sites

ma pak trqa da sam druid i ne e zadalzitelno da sam jena nali

Гъси , тая игра не е за тебе , откажи се...

Link to comment
Share on other sites

heheh 4estu sa otkazvam :punk hahah

Давам ти макс 15 левъл ;)

Link to comment
Share on other sites

И все пак как реши че си по-наяден от него. В банката може да има други по-наядени работи. Не че има значение кой е по-наяден, като ти гледам логиката ми е ясно, че и с tier3 да те облекат тебе трудно ще ти избият нуубщината от главата. И не казвай на Таз накъде и как да отива. Наведи глава и целуни ръка на един от най-добрите прийстове които са играли някога тази игра. Нуубчета като тебе трябва да козируват когато играч като Таз си прави труда да им отговаря. Това последното може да го приемеш като шега. Ама може и да не го приемаш така, ако имаш малко горе в камбаната. Колкото до това дали сме пристрастени.... ми майче сме. Ама като гледам алтернативите съм даже щастлив че съм пристрастен. Цяла зима прекарвах и все още прекарвам прекрасни вечери с много приятели от цял свят вместо да кисна по вмирисаните кафета всяка вечер. Ми да, пристрастен съм :) Проблем ? :)

 

Dobre pi4 evala razbira6 q taq igra vizdam.A sq slu6ai mene i ako iam6 ne6to v "kambanata" 6a razbere6...vapreki 4e to tova 4e si ally obqsnqa mnogo pa da ne govorim 4e si i paladin....Ima dva veliki clasa v taq igra Hunter i Warlock pone za mene te sa nai dobrite.Ekiporovkata ne igrae nikva rolq 6ot 54 warlock 6a ta napravi barliv vapreki 4e is 60 lvl i epi4en.A vapreki 4e kat mi be6e sin huntera takiva sem6nici noobadinite kat gi pomnq kvo gi pravih... unizeneito be6e palno.^tom sam trepal paladin v mele s hunter s Lord Alexander Battle axe....kvo mana drain zabavqm te i te strelqm ot kadeto si iskam...neznam kak gi trepi6 huntarite...6to se otnasq za zarebqvaneto.WoW e velika igra.Napravih mnogo priqteli.Imam mnogo poznati i tn.Moze da sam unmature ot vreme na vreme no ne sam i noob.

 

A pi4a det iska da p4ova wow.Kat za na4ine6t si narpavi 6aman ili paladin.Po lesno e da nau4i6 igrata.Ili druid/priest za da ti e po lesno da tarsi6 grupi taka 4e da ne mine kefa barzo barzo.Kat te gledam tebe kvi postove pravi6 vdeistvitelnost pro4eti si4ki kalsove i viz koi ti pothozda.Az pro4etoh huntara i do sq si rpavq se huntari...4akam expansiona za Blood Elf warlock i tva e:)

 

A killer na koi server igraehte vie? doida narpavq edin alt..mzoe pa i ally da e....

Link to comment
Share on other sites

... и за да не ти правят мечка undead rogues :)

 

Killer, ние хордата споделяме мнението, че паладините са хибрид между warrior с ressurection sickness и oom priest :D. Но това е в рамките на шегата - в края на краищата само злобеем, като някой твой колега надуе балона на 1% :)).

Orc rogues правят по-злобна мечка ;) :P

 

 

Паладините... просто те не са хора.. затова и трябва да се смени расата и да се правят само от ... маймуни например :D :P новата ally раса :tongue :D

 

 

@PipeFan а ти в кой сървър играеш ? :)

Link to comment
Share on other sites

kvo stava we kade sa drugite postove? iz4eznaha baq postove......tva poslednoto moeto e staro....mi az sam na magtheridon sq sa trepa za rank 10...Tirador e nicka a alta mi e warlock pak na magtheridon i e Impuro

 

edit: da ama spiram wow dneksa pone za mesec....po4ivka:)

Edited by PipeFan
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

А някой може ли да ми каже кой е най-добрият пиратски сървър?

И без да ми обяснявате как никой не става и не може да се сравнява с оригиналния - това ми е ясно!

Link to comment
Share on other sites

А някой може ли да ми каже кой е най-добрият пиратски сървър?

И без да ми обяснявате как никой не става и не може да се сравнява с оригиналния - това ми е ясно!

Почти на всяка една от тези 81 (за мен) страници някой казва нещо за "най-добрия" пираткски сървър за в момента. Какъв е проблема да отделиш малко време и да прочетеш малко?? Или какво - на всяка страница ще има 3 поста смислени по темата и още 17, които обсъждат кой бил "най-добрия" пиратски сървър - ами аз ще ти кажа - "най-добър" и "пиратски" не може да вървят заедно ръка за ръка в едно изречение. А и не съм само аз единствения, който го мисли това тук, ама хайде, да не ти губя времето и да те оставя да четеш темата...

Успехи.

Link to comment
Share on other sites

Ти си луд, ако си мислиш, че ще чета 80 страници, голяма част от които на шльокавица. Макар че като се забавихте с отговора(който впрочем така и не получих, това дето си го писал е по-скоро за ЛС), попрочетох. Благодаря все пак. Оставам си май на Lineage, там поне пиратските сървъри са много близо до оригинала...

 

PEACE!

Link to comment
Share on other sites

Ти си луд, ако си мислиш, че ще чета 80 страници, голяма част от които на шльокавица. Макар че като се забавихте с отговора(който впрочем така и не получих, това дето си го писал е по-скоро за ЛС), попрочетох. Благодаря все пак. Оставам си май на Lineage, там поне пиратските сървъри са много близо до оригинала...

 

PEACE!

Благодаря ти за "възпитаният" пост, с който ми отговаряш. Това дали отговорът ми, който бе по темата е за ЛС или не - е съвсем друга тема. Ако беше ме питал на ЛС, да ти отговоря, ама ти питаш тук в темата на WoW - затова аз и ти отговарям тук. А и доколкото гледам, ти не си човек, който може да ми каже как и къде да отговарям и дали трябва да пиша ЛС или по темата. Отделно пък е това, че мисля че съм по-добре запознат с Правилата на този Форум от теб, а и като гледам и по-възпитан. Оставай си на Десктоп скрийн шот играта - защото там сървърите са по-близки до оригиналните, пък ние ще си се мъчим тук, колкото и луди да изглеждаме в на хората очите.

Не е никакъв PEACE!

Остани със здраве.

Link to comment
Share on other sites

TAZ mai ostani sas zdrave ti e lubimata replika hahaha:)

 

Az taka i ne polu4ih otgovor kade igrate na koi realms pove4eto 4e se 4udq da si rpavq paladin 4e s huntara kat vidq paladin i mi spira sarceto to sas vsi4ki e taka:( mnoo imba:) ta kazvaite kade igrate:)

 

 

I otnovo ASD e bg guildiq na Magtheridon.Ako ima zainteresuvani hora pi6ete na Tirador,ili na koito i da e ot guildiqta:) BG guild rocks all pak i to ne e bg guild ami obedinenie na igra4ite ot balkanite+ nqkolko armeneca det govorqt bg:)i 6ote tolkova sarbi harvati makedonci rumanci.....imame i bratu6ki:)

Link to comment
Share on other sites

TAZ mai ostani sas zdrave ti e lubimata replika hahaha:)

Да PipeFan, "Остани със здраве" и "Успехи" са запазени завършващи послания на моите постове ;) Не виждам какво смешно има човек да е възпитан и да пожелава тези неща на хората, ама това е нещо, на което явно само ти знаеш отговора. Както и да е.....

Аз играя на Burning Legion или сега наричан с новото си име Bugging Lagion, но се надявам, че днес веча са ни сменили някой чаркуляци и нещата ще се оправят или пък ако не е днес, то тогава след миграцията всичко ще е наред - дано.

Не получи отговор просто защото имаше някакъв проблем и върнаха форума с няколко дена назад, бяхме ти отговорили вече - кой къде играе и обсъждахме точно темата с новия Прийстки пач, но за наше нещастие - постовете си заминаха.

 

Какво стана с теб, нали щеше да изпадаш в едномесечна летаргия, почина ли си от WoW или сега си решил почивайки - да почнеш нов герой?

Та това е от мен, колкото и неприятно да ти е, четейки това, ще трябва да се повторя......

Остани със здраве!

Link to comment
Share on other sites

TAZ mai ostani sas zdrave ti e lubimata replika hahaha:)

 

Az taka i ne polu4ih otgovor kade igrate na koi realms pove4eto 4e se 4udq da si rpavq paladin 4e s huntara kat vidq paladin i mi spira sarceto to sas vsi4ki e taka:( mnoo imba:) ta kazvaite kade igrate:)

I otnovo ASD e bg guildiq na Magtheridon.Ako ima zainteresuvani hora pi6ete na Tirador,ili na koito i da e ot guildiqta:) BG guild rocks all pak i to ne e bg guild ami obedinenie na igra4ite ot balkanite+ nqkolko armeneca det govorqt bg:)i 6ote tolkova sarbi harvati makedonci rumanci.....imame i bratu6ki:)

Az igraq na Emeriss. Paladin na Emeriss samo che ne si pravi, zashtoto hordata shte te izqde s parcalite, dokato go vdignesh do 60 lvl :D. Drugo si e da te goni undead rogue ot Booty Bay do Dark shire.

Paladinite NE sa imba, samo moga da ti kaja, che Lusy (tier 1 hunter ot nashata guildiq Overpowered) pred men si nabi 2 paladina (s freezing trap ofc), bez dori da go healna. Taka che nz kakvo se smrazqvash tolkova, smeshno e da go kazva hunter s tier 2. Pravite crits za 2k, kolko jivot tochno si mislish, che ima paladina? 10-12k? Ne te ucha kak da si igraesh classa, no oblechenite hunterite sa edni ot pochti nepobedimite protivnici v PvP.

Link to comment
Share on other sites

Az igraq na Emeriss. Paladin na Emeriss samo che ne si pravi, zashtoto hordata shte te izqde s parcalite, dokato go vdignesh do 60 lvl :D. Drugo si e da te goni undead rogue ot Booty Bay do Dark shire.

Paladinite NE sa imba, samo moga da ti kaja, che Lusy (tier 1 hunter ot nashata guildiq Overpowered) pred men si nabi 2 paladina (s freezing trap ofc), bez dori da go healna. Taka che nz kakvo se smrazqvash tolkova, smeshno e da go kazva hunter s tier 2. Pravite crits za 2k, kolko jivot tochno si mislish, che ima paladina? 10-12k? Ne te ucha kak da si igraesh classa, no oblechenite hunterite sa edni ot pochti nepobedimite protivnici v PvP.

Е то Lusy-то ни бие повечето само с лък и оназ хубавата розова рокличка :D :P

 

Иначе.... Emeriss is the server.... Overpowered is TEH GUILD :).

 

И да... определено си направи нещо друго и да е от teh horde че ... :)

Link to comment
Share on other sites

Oble4eetie palata sa probel malkite ne no:) se taq 4etohte li novite popravki po huntara v 1.11 KAK DA SPRA??? scatter shot si stava magiq 30lv!!!!:) a na negovo mqsto idva nqkav talant koito ti svar6va cooldownite na si4ki rangemagii kakto trinketa ot ZG.Ludnica!

 

 

Taz bqh re6il da spra za malko no....prosto nemozah:) A za alt mnogo se 4udq za elf druid nqkade ama 6a vidim:)Ziv i zdrav da si:)

Link to comment
Share on other sites

Az nemoga pomogna:) Elf Druid na Twilight hammer-Pura alt:) ako nqkoi igrae tam da pi6e:)

 

http://tirador.justgotowned.com/ ei tva go napravih za mene v magtheridon....:)Solo na Vael pri 40 4oveka wipe samo az FD i stavam i slol vael gledam 20 4oveka revive run ...gg.20 4oveka si4ki officeri GMti....kick guild:) I sq celiq server znae 6ot az re6ih se po6eguvam i ne vqrvah me kicknat za tva:) bad reputation....taman si namerih guild....

Link to comment
Share on other sites

Zdraveite,nqkoi moje li da mi pomogni s malko info kak da si napravq acc to,kupih si igrata oba4e ne6to ne moga da se regna.Tam s kreditnite karti ne6to barkam i po natatak ne mi dava ni6to da pravq,10x predvaritelno.

Какво правиш, че бъркаш - то като си използваш легална кредитна карта или гейм-карта от Пулсар за два месеца, не би трябвало да имаш проблеми при регистрирането на нов ъкаунт. Преди даже ставаше и с фалшива карта да си направиш ъкаунта, само и само да използваш безплатния месец и през това време да си търсиш алтернатива за да си платиш за смедващия месец или два.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...