Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

Килър кой сега е пала лидер в Арайз ?

 

Значи едно време и аз мислех така като теб .. абе аз да имам 10к мана и съм ънстопъбъл .. дам ама ядец :) mana regen > mana pool / + healing > mana pool.

 

само за пример .. преди 2 месеца на едни Хромагус (бях по-лоша екипировка от сега) 10+ мин. битка. Аз и Тарсос (предполагам си го виждал да се мота из ИФ - най добрия прийст на ФоД) решихме да направим сравнение между неговия и моя билд и неговата и моята екипировка. (и двамата МТ хийлъри)

Той фул Холи /Аз Дисциплин . Не че тогава билда имаше особенно значение.

 

Той с + 700 хийлинг и ~ 150 мана реген на 5 сек - 8к мана бъфнат

аз с + 500 хийлинг и ~ 40 мана реген на 5 сек - 10к мана бъфнат

 

Резултата:

Аз - ~100к хийлинг дон /около 20% крит

Тои - ~150k хийлинг дон / около 10% крит

Той - инервейтнат 1 път / Аз - 2 пъти

 

Обърна ми се всяка представа за това що е хийлване и имали то почва у нас :)

А специално пък за AQ40 там задължително трябва да имаш голям мана реген иначе ..

За пример - битката с Емперорите (предпоследния бос в AQ40) първият път когато ги убихме използвах 5 major mana potions, 2-3 дарк руни и бях инервейтнат 3 пъти :)

 

За паладина нещата седят по малко по различен начин ..

защото той няма прийския талант за 15% мана реген докато каства (30% с 1вия бонус на Трансценденс). За сметка натова пък паладина има талант който връща мана-та след критикъл хийл (GIEV :)) което компенсира по някъкаф начин. Но пък това си е шанс .. може да критнеш може и да не критнеш :)

там според мен трябва да се събира крит и демидж и хийлинг итеми.

То неслучайно новите паладински итеми дават точно това.

 

Любчо ти да не мислиш че на мен ми е много приятно да седя в Алтерак (Тоя Алианс как може да са толкова зле незнам - абсолютно всеки път ни бият по един и същи начин .. така и не могат да се научат ). Ама при положение че ние почти сме спряли да правим МЦ не мога да си облека warrior-a по друг начин .. пък и PvP-то си е фън :)

 

Аз пак се отплеснах и изписах цял ферман :)

/hug

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Крита не е толкова рядък при паладина на спелс за разлика от крита на меле :) Върши си много добра работа тоя скил много ми помага на мене :) Рядко се случва да ми свърши маната. Ти си прав че мана реген си е хубаво нещо и то си има по итемите такива екстри. Ако позасиля и крит-а на спелове ще стане перфекция, ама има време и това ще стане. Може и да не стане всъщност не съм много сигурен :)

 

П.С. Забравих. Лидер е Coyotis. Retribution ..........

Link to comment
Share on other sites

Брей тази тема бях спрял да я чета щото само за пиратски сервери се говореше. Сега гледам стават доволни дискусиики. Като за начало да питам има ли някои на Нептулон? Аз играя там , лвл 60 уорър.

Link to comment
Share on other sites

...Той - инервейтнат 1 път / Аз - 2 пъти...

...използвах 5 major mana potions, 2-3 дарк руни и бях инервейтнат 3 пъти :) ...

/офф Ехх, закъде сте без друиди... :love

Link to comment
Share on other sites

Za sujalenie igrata sled 60 lvl e PvP. Na men vsqko edno izlizane ot Orgrimmar mi e svurzano s pvp - zashtoto horata si vikat: "A, priest, daite da go ubiem, shtoto shte umre lesno". Nezavisimo dali grindq ili samo si ticham s konq nanqkude, vinagi mi se probvat (slava bogu, povecheto puti dosta bezuspeshno). A za battlegroundite - ako mi kajesh kakvo drugo da pravq do raida v 8 chasa vecherta, shte te cherpq ;).

KILLERINCHO, tova s 9k mana sum go probvala, ne e tolkova gotino, kolkoto si mislish ;). Osobeno v BWL, kudeto ponqkoga bitkite sa 15+ minuti.

 

Незнам но на мене с ловеца ми е супер трудно защото на главните босове оня шиван поляк като извикаше със се сила в Ventrilo "Full dps please!" и аз почвам гарма кат луд и маната сваршва...смятам че е сащото при всеки друг клас на босовете.А кво да правиш до Raid ми Felwood фарми цветята там и есенции за кинти:)вапреки че ако си алхимик кибичиш в AHто и правиш 100 злато на ден...

 

Аз съм на върха на сладоледа от 2 дни...менкахме акаунти с един Gnome warlock които е вече с 2 set part от AQ40...начи там за ква сила става вапрос...SoulFire критикал от рода на 6000 без Trinkets...

 

Не знам вие как сте но приест аз немога убия с нищо...epick става вапрос тоя щит...е ужас!!! Има един елф приест там кадето играя ся с гнома и тои има +900 healing...как да му се свали щита ако сам с ловеца!?!?!?Просто не знам но това warlock е невероятен клас които почва сега да играе да прави warlock защото поне на сърварите каде съм играл до сега няма warlock druid и priest...

 

GL HF xxx

Link to comment
Share on other sites

а ле как да си инсталирам пача ле

дърпам 1.9.4

ама после 1.10 ми се ъпдейтва

немога да намеря сървъри

как да я пачна с 1.9.4

 

сигорно ще кажите тоя е много тъп ама...

нз как да я направа ,а нямам и време

Link to comment
Share on other sites

Abe da ti kaja, jiveem i bez vas :P

 

Врагът се обажда :) Живеете без нас щото като ни видите бягате ако не сте повечко хора :D Ако не бягахте нямаше да живеете :) Майтапче де да не се ядосате ся нещо :)

 

За момъка дето с пача там. А ле пич що не разкараш тия селски акценти и да си говорим нормално. Потърси си фул пач 1.10 и си го инсталирай само него, да ти ъпдейтне играта директно до 1.10 и това е. Ако не можеш да го намериш се обади на имба прийста той го има. За Таз говоря ако не си разбрал.

 

ПайпФан пак говориш несвързано, момче. Напушен ли пишеш тука бе. Или пиян до откат. Я се вземи и ти малко в ръце, че само ми плескаш темата с напушени приказки ;)

Link to comment
Share on other sites

Врагът се обажда :) Живеете без нас щото като ни видите бягате ако не сте повечко хора :D Ако не бягахте нямаше да живеете :) Майтапче де да не се ядосате ся нещо :)

He he. Shto ne si napravi vtori paladin na Emeriss, be kolega :). Da ti pokaja SILATA :)

Dispel, Mana Burn, Mana Burn, Mana Burn -> puskate si shtit, az sqdam da piq voda -> udrqte me -> Psychic scream, (Dispel), Mana Burn, Mana Burn, Smite -> dead paladin. Pwnd ;).

Link to comment
Share on other sites

Защото не ми се искаше да ви разбивам илюзиите бе Мерка :) Направих си втори паладин на нашия сървър :) Между другото мана бърна ви е спасение на прийстовете. Свърши ли ми маната съм си труп отвсякъде. То и с вас е същото само дето нямам мана бърн ехх :) И фрост шок нямам хехе :) Мислех си за паладин на Емерис ама Таз вече щеше да омрънка всичко. Щото той нали ъндядов иска да играе и даже не можах и да се обадя за някъв алианс да правим :) Какво да се прави няма да му троша хатъра ся :)

Link to comment
Share on other sites

Аз вече официало мразя паладините .. след като снощи един олигофрен (Beco) ми прибра хийлърското наметало от BWL ..

Същият този олигофрен преди това взе 2h sword-a от Хакар и Untamed Blade ...

Ай сиктир вече с тия паладини .. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз вече официало мразя паладините .. след като снощи един олигофрен (Beco) ми прибра хийлърското наметало от BWL ..

Същият този олигофрен преди това взе 2h sword-a от Хакар и Untamed Blade ...

Ай сиктир вече с тия паладини .. :)

Стига ба Монка, сериозно ли го прибра и ТОВА нещо бе, ей ненаядоха се двамата - не е истина :( То не бяха мечове, то не бяха щитове, добре че wand не могат да носят и тях щяха да приберат - всичко иззеха от тази игра двамата братя, а уж приятелчета - не е истина.

 

Килър стига с тоя алианс вече, че ми писна от тях - знаеш мечтата ми каква е, ама заради някой хора сега съм прикован ъндед в найт елфска форма :cry

Link to comment
Share on other sites

а ле как да си инсталирам пача ле

дърпам 1.9.4

ама после 1.10 ми се ъпдейтва

немога да намеря сървъри

как да я пачна с 1.9.4

 

сигорно ще кажите тоя е много тъп ама...

нз как да я направа ,а нямам и време

taka :

1) natisni tuk i si izberi sarvar. Ne updeitvai igrata kato q startira6. ako si go naprivil reinstal ( 6toto nema nito edin sarvar sas pa4a na Blizzard - posledniq imam predvid-) svali si i pa4ni igrata s 1.8.x pove4eto sarvari varvqt na taq versiq. za da igrae6 v nekoi sarvar trea da si nameri6 realm list-a ( nameira se v papkata kadeto ti e igrata - glavnata ) otvarq6 go s note pad i go promenq6 ( zavisi v kav sarvara iska6 da igrae6 ) taka ob6to vzeto tva e .

2) trea si regne6 acc :) i da pori6

 

PS: ako ne tragne kaji

Link to comment
Share on other sites

Любчо повръща ми се от тия 2мата вече ... направо не ми се играе заради тях ..

Най-тъпото е че сме си говорили по този въпрос .. колко много го искам тва наметало и тнт..

И той много добре знае, че нямам никакво хийлърско наметало ....

абе абсолютни лайна .. на сичкото отгоре пореден рън без Трансценденс дроп :)

Никъф късмет .. ебати loot table-a :)

 

п.с. Аве пичове земете са стегнете и стига сте спамили темата с някви изтрещяни пиратски сървари .. Колко пъти трябва да ви се обяснява, че те даже не покриват и на 20% това което е всъщност играта .. Кви мазохисти сте не мога да разбера ..

 

 

"2) trea si regne6 acc i da pori6" - кво по точно пориш .. соло на Ониксиа ??? :)

Link to comment
Share on other sites

Ами познаваме го човека, който заради тях си продаде акк. Не искам обаче ти да тръгнеш по неговите стъпки. Проблема е в тях и не зная по какъв начин може да се реши, хем сте приятели - излизате заедно и т.н. Аз не мога да разбера защо в играта са едни, на живо други - ама какво да се прави - съдба. Снощи и при нас нищо не падна, явно прийстовете сме кърснати - ама какво да се прави - ще стискаме зъби и ще чакаме, някой ден и нас ще ни огрее.

Монка, то тази тема преди беше само и единствено за мазохистите на пиратските сървъри, които нямат никакво самоуважение, защото не можеш да ми кажеш, че ти се уважаваш при положение, че инвестираш толкова време, чувства и емоции в даден герой и изведнъж - какво стата - ми харда се прецака и няма база данни - почвайте на ново - Това е анормално, да не говорим че пачовете така се кракват, че направо си останят не само краката, ами ръцете, че понякога и целите тела. Но всеки има право на лично мнение и избор, щом за някой хора инвестираното време в дадено нещо няма стойност, то какво повече да кажа - абе има - опазил ме Бог от такива, ама хайде, ще вземе някой да се обиди.

Та за това почнах и аз да спяма тук, гледам че напоследък доста от хората, които пишат са хора, които играят на Близ сървърите и това ме радва, поне изпитваме цялата красота и удоволствие на играта. Да продължим в този дух с приказките тук, че от доста време не бяхме писали и стана скучно.

 

А пък за поренето - не се знае Монка, може цялото семейство да ги подкара, първо сестрата, после брата, а и не се знае на тези подобия на сървъри - може и бащата вече да са изкарали и него да хорят да си го фармят. Нищо не се знае - там на ония пиратски сървъри може и историята на WoW да пренапишат.

Link to comment
Share on other sites

Аз вече официало мразя паладините .. след като снощи един олигофрен (Beco) ми прибра хийлърското наметало от BWL ..

Същият този олигофрен преди това взе 2h sword-a от Хакар и Untamed Blade ...

Ай сиктир вече с тия паладини .. :)

 

Не мрази паладините заради хората които играят с тях. Верно че повечето паладини са ... нямам думи какви са..., но пък има малко дето не заслужават да ги мразиш :)

 

Не мисля че хората дето играят на пиратски сървъри имат някакво право да обсъждат тази точно игра, просто щото не са наясно за какво става дума. Те не обсъждат тази игра всъщност. Желателно е тука да пишат хора които играят на официалните сървъри, за да може тези дето тепърва мислят да подхващат играта да имат ясна представа какво подхващат. Щото разликата между едното и другото е от небето до земята.

Link to comment
Share on other sites

Не мисля че хората дето играят на пиратски сървъри имат някакво право да обсъждат тази точно игра, просто щото не са наясно за какво става дума. Те не обсъждат тази игра всъщност. Желателно е тука да пишат хора които играят на официалните сървъри, за да може тези дето тепърва мислят да подхващат играта да имат ясна представа какво подхващат. Щото разликата между едното и другото е от небето до земята.

Аха значи хората, които играят в пиратски сървари да си отворят нова тема и да обсъждат там играта .. ??? не всички са способни да плащат по сумати пари за някаква игра за което прибягват към пиратски сървари и щом играят в пиратски сървари мнението им неможе да се зачита ли ?? бтв неиграя WOW, но играя Linage2 и то в пиратски сървар .. и аз ли нямам право да говоря в темата за Л2 ? или пък сигурно като неиграя в ретайл (л2 оффи) неразбирам играта ли и немога да обсъждам разни неща за нея? или пък защото си модератор и играе6 WOW си решил,че само играчи в официалните сървари могат да пишат в темата та мижатурките да не ви флудят .. извинявам се ама ....

Link to comment
Share on other sites

Като не играеш WoW що изобщо даваш акъл тука ???

Какво общо има това че съм модератор ???

Ако се чувстваш мижитурка аз ли съм виновен за това ????

Как можеш да обсъждаш нещо след като не си видял и половината от него ??????

Като не са способни да плащат пари и не могат да видят цялата игра как могат да са компетентни и да дават мнения които ги четат други хора, който пък представи си може да искат да получат пълна информация за въпросната игра. Как може да си карал цял живот Жигула и да ми вадиш компетентно мнение за Мерцедес ?????? Ествествено че флууда е нежелан. Има една лека подробност която вероятно не знаеш и поради тази причина си решил че можеш да ми правиш забележки за нещо което сам не разбираш. Подробноста е следната, записвай за да може другия път да няма такива издънки. До момента няма на 100% работещ пиратски сървър на World Of Warcraft. Хората играещи на пиратски сървари никога няма да разберат и половината от истинската игра. Не може да ми дава мнение човек който никога не е виждал и няма и да види един Хордски и един Алиански раид, което прави 80 човека на куп, как се наливат един на друг. 80 човека общо е що-годе приемливата посещаемост на пиратски сървър и шанса да събереш половината от тях за да отидат и да убият Ониксия примерно е нищожен. Естествено има още много подробности, но аз се надявам че ти все пак схвана за какво говоря. Може би другия път като пишеш ще помислиш малко повече и няма да ми флудиш темата с излишни мнения.

Link to comment
Share on other sites

taka :

1) natisni tuk i si izberi sarvar. Ne updeitvai igrata kato q startira6. ako si go naprivil reinstal ( 6toto nema nito edin sarvar sas pa4a na Blizzard - posledniq imam predvid-) svali si i pa4ni igrata s 1.8.x pove4eto sarvari varvqt na taq versiq. za da igrae6 v nekoi sarvar trea da si nameri6 realm list-a ( nameira se v papkata kadeto ti e igrata - glavnata ) otvarq6 go s note pad i go promenq6 ( zavisi v kav sarvara iska6 da igrae6 ) taka ob6to vzeto tva e .

2) trea si regne6 acc :) i da pori6

 

PS: ako ne tragne kaji

свалих си пач:

wow-1.9.3-to-1.9.4-enus-patch

като го пусна пише това

Link to comment
Share on other sites

на пиратски сървър и шанса да събереш половината от тях за да отидат и да убият Ониксия примерно е нищожен.

ne 4e ne6to ama onyxia e bila trepana sus 8 4oveka .... i se pak za piratskite servers ne si prav 6toto sum igral vuv server koito sus guilda sme trepali nefarian .... btw ima i hora koito ne sa igrali vuv originalniq WoW ama znaqt razni ne6ta 6toto se interesuvat ot igrata i 4etat forumi i taka natatuka. :punk

Link to comment
Share on other sites

Като не играеш WoW що изобщо даваш акъл тука ???
давам го тук защото не си го написал този пост в л2 темата, а ако си малко по-запознат WOW~L2
Какво общо има това че съм модератор ???
Ем като сте модератори и се мислите за някви всевишни, а юзерите от форума сигурно ги мислите за някви по нисши и моете да си праите, квото си искате ..
ако се чувстваш мижитурка аз ли съм виновен за това ????
Да съм казал 4е съм мижатурка ... ясно написах "та мижатурките да не ви флудят" ... оохх току що ми каза,че флудя=>4е съм мижатурка .. ясно
Как можеш да обсъждаш нещо след като не си видял и половината от него ??????
Аха значи щом някой не е видял цялата игра .. нямам право да говори за нея ... Харесва ли ти WoW?? .. Немога да ти отговоря,несъм е играл цялата игра и нямам право на мнение!
Подробноста е следната, записвай за да може другия път да няма такива издънки. До момента няма на 100% работещ пиратски сървър на World Of Warcraft.
За lineage сигурно пък има ... и след като аз несъм играя в пиратски сървар моето мнение е некомпетентно .. е добре тогава .. извинявам се на всички, които са искали моето мнение особено тези хора,които играят в оффи и пак са се допитвали до мен ... аз съм некомпетентен не ме слушайте!!!!!!!!
Как може да си карал цял живот Жигула и да ми вадиш компетентно мнение за Мерцедес ??????
Оххх ... как да ти обясня,4е има хора, които разбират 20000000пъти повече за мерцедес без да са го карали от колкото някви мутри дет имат пари и могат да си ги позволят и ги карат ?

бтв знам сега какво следва .... ша почне6 да ме атакваш ... 6то продължавам да флудя ... може би ще ми делнеш поста .. може би уорн ще ми праснеш ... или пък бан .... е ок ... dont care ... защото вие модераторите винаги сте прави

Link to comment
Share on other sites

Като не играеш WoW що изобщо даваш акъл тука ???

Какво общо има това че съм модератор ???

Ако се чувстваш мижитурка аз ли съм виновен за това ????

Как можеш да обсъждаш нещо след като не си видял и половината от него ??????

Като не са способни да плащат пари и не могат да видят цялата игра как могат да са компетентни и да дават мнения които ги четат други хора, който пък представи си може да искат да получат пълна информация за въпросната игра. Как може да си карал цял живот Жигула и да ми вадиш компетентно мнение за Мерцедес ?????? Ествествено че флууда е нежелан. Има една лека подробност която вероятно не знаеш и поради тази причина си решил че можеш да ми правиш забележки за нещо което сам не разбираш. Подробноста е следната, записвай за да може другия път да няма такива издънки. До момента няма на 100% работещ пиратски сървър на World Of Warcraft. Хората играещи на пиратски сървари никога няма да разберат и половината от истинската игра. Не може да ми дава мнение човек който никога не е виждал и няма и да види един Хордски и един Алиански раид, което прави 80 човека на куп, как се наливат един на друг. 80 човека общо е що-годе приемливата посещаемост на пиратски сървър и шанса да събереш половината от тях за да отидат и да убият Ониксия примерно е нищожен. Естествено има още много подробности, но аз се надявам че ти все пак схвана за какво говоря. Може би другия път като пишеш ще помислиш малко повече и няма да ми флудиш темата с излишни мнения.

 

Ох майкооооооо. Пич незнам модератор ли си къф си ама май наистина си вярваш.

Първото което е че за този твой толкова важен дракон Ониксия са нужни 8 човека.Не 80 а 8 лично съм гледал как е бил фармнат този толкова "силен" дракон.

 

Второ - 80 човека са нищожна цифра за игра като Lineage дори и на "фалшиви" сървъри.

 

Хора който не са играли на Оригинален сървър са много по заинтересовани отколкото хората които си плащат щото хората които си плащат не излизат от играта щото Българина иска да изцеди максимално нещо за което е платил и затва играеш 24/7/356. Може би излизаш от играта в Сряда защото е ден за поддръжка ? Тва само ти си знаеш.

Но да кажеш на някой че неможе да си каже мнението... Бих ти казал че това е форум и според мен форума служи за обсъждане на проблеми/въпроси от всякакъв тип и от всякакви хора. Тва че си някакъф си Модератор не ти дава право да кажеш на някой ти няма да си казваш мнението щото аз трябва да излезна прав винаги. Не винаги хората са прави и това че си модератор не означава че не си човек !

Link to comment
Share on other sites

Преди да пиша само да поясня нещо-не цъкам WoW меко казано презирам WoW ,но ще пиша за впечатленията на 1 приятел,който е цъкал в "пиратските" сървъри и в орг,това което съм видял покрай него и обшто за така наречените "пиратски" сървъри(private сървъри бе хора.....)

 

@KILLERINCHO Та какво направи този мой приятел...Цъкаше си той със познати в 1 сървър в който меко казано напомняше кенеф ;) Реши той да се премести в орг взе си акаунт и започна...гринд..гринд..гринд много яко гринд зе итеми за кво ли не за който и истанс да ставаше въпрос беше го минавал поне няколко пъти,но все пак си беше с не кой знае какъв equp...Влезна в гилдия която хората буквално се прецакваха за най-малкия итем.....по-късно разбра,че в повечето гилдий е така :blink: Яко боричкане за всеки лилав предмет....после пак пореден гринд,инстанс и т.н. И по някое време ти идва да сцепиш тапия комп/нет/игра/играч за нещо мизерно....Накрая се върна в добрия стар "пиратски" сървър при неговите си познати и реши да не плаща повече за нерви :) Закво да цъка в сървър,макар и орг, с 50% дечица на по 8 години които цъкат заради шарената графика....или пък да бласка 1 година докато дойде негов ред за некав итем като може да си цъка верно в кенеф сървър с 50% работешти неща но с хората които е цъкал,ще цъка и има fun да цъка :) Е в крайна сметка защо тия пичове които се кефят на играта без да плащат но имат по-голям fun от тия в орг да не могат да пишат...При условие говорят за неща за които са наясно :) Да не говоря 4е знам хора които цъкат в private и знаят 100 пати повече неща за играта от колкото масите в орг....

 

Пишеш за това как 80 човека правят инстанс на еди кво си....Ти знаеш ли как 150 човека се наливат на Антарас и правят 2 часа и половина битка....или как в Теон(л2 ретаил евро сървър) 600 човека се изправят с/у армия от 400 пазешти Аден и всичко това players,да не говорим че това е само 1 от sige-овете..е аз до скоро бях в ретаил обаче и аз се махнах....защото в крайна сметка ако не цъкаш с friends е мноо тъпо ;) Какво като си облякал еди какво си,знаеш каде се бие за еди каква си шитня и си ходил с много паплач еди каде си.....

 

Та след целия тоя шит който излях исках да кажа с 2 думи неможеш да кажеш на някой да не коментира защото играел еди каде си орг неможе да се сравнява с private,но и private си има своите достойнства...В противен случай кажи ми как човек играл 1 година в private като отиде в орг му се налага да обеснява на сума ти хора за за итемс и скилс....

 

П.П.Сървърите са private(частни) а не пиратски защото 1-во не се искат пари,за да се цъка вътре 2-ро не конкурират орг като цяло 3-то Всеки може да си пусне 1 сървър на компа в хола тва едва ли го прави пират....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...