Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

някой може ли да ми каже други сървари на ВоВ освен този нефелин защото вече час и повече сървара е аут а ми се играй играта и да каже другите сървари освен промяна на реалмлист друго дали ще искат :confused

 

EDIT 1: Flameblind от 60 страница насам съм гледал и гледам че постовете са стари от по месец може и два и повечето са на стария пач 1.6 а аз сам сега сас 1.7 и ако се налага да минавам на по малак пач пак преинстал пачове направо ще се откажа от играта затова питам на ново защото може да има нови сървари и за пример нз май от 5+ страница драпнах от Дата сервер инсталвам и гледам пач 1.1 има ли смисал да пиша още

ЕДИТ 2: интересно но само нефелин сам видял в тези 2-3 страници

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

някой може ли да ми каже други сървари на ВоВ освен този нефелин защото вече час и повече сървара е аут а ми се играй играта и да каже другите сървари освен промяна на реалмлист друго дали ще искат :confused

хаха интересно, виж си подписа "stop spaming" и виж какво питаш, нещо, на което е отговорено сигурно милион пъти в темата, но те мързи да прочетеш две-три страници назад. Така че сега не чакай всичко наготово а дай няколко страници назад и намери един от няколкото вече links със сайта за сървъри на WoW, където можеш сам да си избереш сървър. В отговор на втория ти въпрос - променяш realmlist-a и евентуално може да се наложи да сваляш patch, ако примерно сървърът работи с 1.7.0 а ти имаш 1.6.1 ...

Link to comment
Share on other sites

Сложих си пача 1.8.0

Някой да каже някой сървър за него?!

Link to comment
Share on other sites

EDIT 1: Flameblind от 60 страница насам съм гледал и гледам че постовете са стари от по месец може и два и повечето са на стария пач 1.6 а аз сам сега сас 1.7 и ако се налага да минавам на по малак пач пак преинстал пачове направо ще се откажа от играта затова питам на ново защото може да има нови сървари и за пример нз май от 5+ страница драпнах от Дата сервер инсталвам и гледам пач 1.1 има ли смисал да пиша още

ЕДИТ 2: интересно но само нефелин сам видял в тези 2-3 страници

www.wowstatus.net

Айде радвай, другия път явно ще трябва да смятам и колко точно страници назад да видиш, щом приемаме всичко буквално...

Link to comment
Share on other sites

P.S. Za vsi4ki prostaci koito si mislqt 4e 6te su6testvuva hubav servar kato originalnia mogat da si lapat pi6tkite!

 

Пич по-леко де :lol: Ама тва е истина никога няма да излезне толкова добър сървър като оригиналния.И който си мисли,че между оригиналния и пиратския няма толкова големи разлики е много заблуден!!!

Link to comment
Share on other sites

пичове я помогнете малко.. от къде да си сваля европейската версия на играта.. а ако някой я има и е на гигабит ще го позлатя за малко share... е мерси предварително :)

Link to comment
Share on other sites

ftp://ftp.headoff.com/GamePatches/WorldOf...-enus-patch.exe

това е палният пач смисал от 1.0 да преминеш направо на 1.7 иначе има и по малко влез от 1.6 до 1.7 аз сам дал линк за палния пач не е много няколко часа :)

Link to comment
Share on other sites

Пич по-леко де :lol: Ама тва е истина никога няма да излезне толкова добър сървър като оригиналния.И който си мисли,че между оригиналния и пиратския няма толкова големи разлики е много заблуден!!!

 

Скоро няма да се усеща това повярвай ми ! Такива игри никога не остават без добър сървър. Ще ти дам и примери. Ultima Online , Mu online , Lineage 2(C1,C2,C3 скоро и С4) .И от толкова много игри точно за глупавия УоУ ли няма да направят ? За тези които се интересуват до 1 седмица ще излиза бета версията на УоУУоУ емулатор ,който по всичко надминава уоуему-то .Както и до толкова време се очаква и Людмила на WDDG(тия дето правят датабейзовете) ,ама този за сега е по-зле от УоУУоУ ,така че ще изчакаме и ще видим. :D

Link to comment
Share on other sites

Za kakvo ne si q kupite ?! o6te pove4e 4e skoro izliza Expansiona i WoW:Burning Crusade

seki den si zaslujawa prekaran s wow.

Po vaprosa za piratski server, trudno mi e da povqrva, 4e 6e izleze svesten piratski server osobenno bylgarski ( nai-malkoto samata podryjka e slojna )

Link to comment
Share on other sites

GoDL1Ke уверявам те,че Lineage 2 C3(щот само С3 съм играл) пиратския сървър няма нищо общо с оригиналния.

зависи какво си играл... Има някои, които копират 95% retail сървърите и ако не задълбаеш дълбоко в играта да ровиш примерно за времетраенето на уменията че се различавало с 5 секунди или нещо от сорта, няма да откриеш разликите. Но повечето сървъри се различават, понеже L2 е доста хардкор и докато на братята с дръпнати очички им харесва да си пилеят живота за да са "най" в някоя игра (пр. Starcraft, Warcraft, Diablo, WoW..) то в Европа и USA по-скоро наблягат на удоволствието от гейминга, а L2 може да се модифицира и за fun, дори и тогава да прилича на Diablo с готина графика и изчистени skills...

Link to comment
Share on other sites

абе пичовете дето играят на близардските сървъри хайде да домогнете малко ве.. имам US версията и си сменям само реалмлиста и си игаря в Европата.. е да ама ся нещо напраиха с пачовете и ми казва, че версията ми е некоректна.. хайде някой да ми даде Европейския клиент, моля? аз го свалях от data.bg, но първия диск е прецакан и не върви.. ся го свалям пак.. дано да е бил у мене проблема.. та някой ако може да даде насам първото CD или пък може и цялата игра - инсталирана.. много ще съм му благодарен.. ае, че цяла седмица не мога да играя WoW и.. незнам вече.. полудях тука.. хахахаха

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...