Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Абсолютно си прав...

Само дето още не съм го пробвал,ама от стари впечатления мога да кажа,че сървъра мачка..

Дори и чуждестранните сървъри не могат да му стъпят на малкия пръст...

 

Имам само един въпрос относно Nefelin,има ли Crashes и всеизвестния error 132 или некви други errors? :confused

Link to comment
Share on other sites

error 132 i takiva errorcheta drugi nqma

obache server-a e pulen ima mnogo hora po nad 100 dushi online minimum

i dosta se kachva pinga ot vreme na vreme inache server-a e unikalen

ima i crash sluchva se ama e rqdkost za 10 - 15 min go opravqt

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Сега видях, че излязъл пач 1.9.0 ама в уоустатус показва листа на пачовете 1.9.0хак и немога да вляза в никои от сървърите. Нещо друго ли ми трябва какво ?

Link to comment
Share on other sites

error 132 i takiva errorcheta drugi nqma

obache server-a e pulen ima mnogo hora po nad 100 dushi online minimum

i dosta se kachva pinga ot vreme na vreme inache server-a e unikalen

ima i crash sluchva se ama e rqdkost za 10 - 15 min go opravqt

 

Хех ти на това ли му викаш пълен сървър, братле :) Говори ми за пълен сървър с 35-40000 души онлайн. Нищо няма да усетите от тая игра на пиратските сървъри, само тва мога да ви кажа.

Link to comment
Share on other sites

Не ми се пише много , зат'ва с две думи :

Иам доста добра машина , нет на ЕК Достъпна (май така се казваше тая от по 30 лв/месец).

Интересува ме пиратско сървърче (няма значение BG или не)дето да нямам много ping.

Пропуснете напразните постове да ми препоръчвате да си купя оригиналния wOw и да играя в b-net щот никога няма да дам толкоз много пари за игра,нито пък ще тръгна да си плащам за сървър.

Също може да пропуснете и да ми хвалите и нефелин-а щото към него пинг-а ми не пада под 1200 мс , а към един варненски сървър (този , в който играя в момента),а именно http://wow.mnet.bg , пинг-а ми е средно 700 мс , обаче кофтито е , че доста често правят некви хави по сървъра и лагва така стабилно от 1000 мс.

айде фенкю ;)

EDIT :

ЕК няма ли да пуснат едно сървър-че на WOW ??

Не ми казвайте да чета из страниците , щото вече ги изчетох сичките , отне ми два часа и половина и вече съм достатъчно издразнен.

Edited by _Dave_
Link to comment
Share on other sites

Аз пък имам акаунтче на Neptulon (Europe) някой заинтересуван ?

Пич земи прочети малко правилата и следващия път като постваш нещо подобно го сложи в Buy/Sell секцията , не тука !!

EDIT :

Айде някой да ми отговори на въпроса , дето е два поста по-нагоре а ???

Edited by _Dave_
Link to comment
Share on other sites

_Dave_ Не си ти този, който да казва на хората какво да правят и какво не - човекът не е казал, че го продава нито е обявил цена, а постът му е свързан с темата, така че много те моля да не извземваш функциите на мод. екипа.

По твоя пост - ЕК няма да пуснат такъв сървър, поне за сега, за пиратски такива, аз не съм човека, който може да ти даде някаква информация, аз съм от тези с "празните приказки, които са дали толкова пари и все още дават" ама то си е за мен пък и 140 ms пинг, пак си е за мен - успехи със твоите 700 - 1000 minimum ;)

Остани със здраве!

Link to comment
Share on other sites

_Dave_ Не си ти този, който да казва на хората какво да правят и какво не - човекът не е казал, че го продава нито е обявил цена, а постът му е свързан с темата, така че много те моля да не извземваш функциите на мод. екипа.

По твоя пост - ЕК няма да пуснат такъв сървър, поне за сега, за пиратски такива, аз не съм човека, който може да ти даде някаква информация, аз съм от тези с "празните приказки, които са дали толкова пари и все още дават" ама то си е за мен пък и 140 ms пинг, пак си е за мен - успехи със твоите 700 - 1000 minimum ;)

Остани със здраве!

лол лол лол , пич не съм искал да взаимствам никакви функции на тийм-а ви.Sry ако така си го възприел.

Относно това , че "съм тръгнал да казвам на хората какво да правят" , еми аз не намирам нищо написано от мен , в което да се казва на някой какво да прави.Лично аз мразя да ми казват какво да се прави и как трябвало да се прави , и именно заради това аз също не давам тон в живота на който и да е било.

Аз пък имам акаунтче на Neptulon (Europe) някой заинтересуван ?

@Taz@

ако не иска да го продава , според теб защо го е задал този въпрос ???

аз съм от тези с "празните приказки, които са дали толкова пари и все още дават"

Имал си , решил си , дал си.Зарибил си се , хава ти е , играеш си.

Нищо лошо няма в тая работа и не виждам АЗ да съм критикувал някъде хората , които си плащат , за да играят в b-net???

Просто информирам , че аз съм от другия тип хора , дето няма да тръгнат да плащат за тая хава.

Не се засягай толкоз пич , Nothing Personal

Edited by _Dave_
Link to comment
Share on other sites

Вече и да искаш неможеш да играеш в оригиналните сървъри понеже спряха производството и :huh:

Както те разбирам...искаш да кажеш, че World of Warcraft не се произвежда?Че Blizzard са и спряли производството?Ако е така може ли да дадеш повечко информация?Ако не си искал да кажеш това, което си мисля, че си искал да кажеш съжалявам! :)

Link to comment
Share on other sites

Както те разбирам...искаш да кажеш, че World of Warcraft не се произвежда?Че Blizzard са и спряли производството?Ако е така може ли да дадеш повечко информация?Ако не си искал да кажеш това, което си мисля, че си искал да кажеш съжалявам! :)

Значи аз доколкото имам информация от WEB и т.н. , все още има игри на пазара и все още се продават карти , обаче голямата еб*вка идва в това , че новите потребители им е забранено да си правят Character's . Акаунти , в които вече има създадени герой ще имат и занапред функцията да си правят нови , но новите потребители няма да могат .

Това е моето инфо , не съм 100 % сигурен , че е така !!

Ако съм объркал някой - sry , само това мога да кажа.

П.П.

Проверете из страниците на близард , може да пише нещо по-ново :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

imagi v .gamez i v magneta :punk

 

nai gotina ta igra na 2005 e world of warcraft :punk :sayjin

Пич , ти си Магелан ве , я погледни от кога е поста :rolleyes:

Ако беше се сетил да прочетеш тия странички щеше да видиш , че много хора са го открили т'ва нещо

Edited by _Dave_
Link to comment
Share on other sites

Значи аз доколкото имам информация от WEB и т.н. , все още има игри на пазара и все още се продават карти , обаче голямата еб*вка идва в това , че новите потребители им е забранено да си правят Character's . Акаунти , в които вече има създадени герой ще имат и занапред функцията да си правят нови , но новите потребители няма да могат .

Това е моето инфо , не съм 100 % сигурен , че е така !!

Ако съм объркал някой - sry , само това мога да кажа.

П.П.

Проверете из страниците на близард , може да пише нещо по-ново :rolleyes:

 

За голямо съжаление на феновете на World of Warcraft, от Blizzard съобщиха, че за сега се прекратява продажбата на нови копия, поне до месец април 2006. Дори и в момента сървърите са претоварени. Тази крайна мярка се предприема с цел осигуряване на безпроблемна игра на всички, които вече притежават WoW.

 

Следете новините на нашия сайт, от където първи ще научите кога ще получим нови бройки от играта.

 

Това е от сайта на пулсар!

Link to comment
Share on other sites

За голямо съжаление на феновете на World of Warcraft, от Blizzard съобщиха, че за сега се прекратява продажбата на нови копия, поне до месец април 2006. Дори и в момента сървърите са претоварени. Тази крайна мярка се предприема с цел осигуряване на безпроблемна игра на всички, които вече притежават WoW.

 

Следете новините на нашия сайт, от където първи ще научите кога ще получим нови бройки от играта.

 

Това е от сайта на пулсар!

Еми то кат се замислиш , т'ва дет си го постнал е същото кат моето инфо :rolleyes: :love :lol: :punk :tongue

Link to comment
Share on other sites

Еми то кат се замислиш , т'ва дет си го постнал е същото кат моето инфо :rolleyes: :love :lol: :punk :tongue

 

Ами от твойто много,много не се разбира.Намесваш и карти и акаунти и потребители и Character's и т.н....Ами видях тва в сайта на пулсар и си спомних,че беше станало въпрос тук и реших да ви го постна и информацията е съвсем официална и се разбира.

 

ЛОЛ 888 пост!!! :D :lol: :punk :rolleyes:

Edited by t_tunchev
Link to comment
Share on other sites

Ами от твойто много,много не се разбира.Намесваш и карти и акаунти и потребители и Character's и т.н....Ами видях тва в сайта на пулсар и си спомних,че беше станало въпрос тук и реших да ви го постна и информацията е съвсем официална и се разбира.

 

ЛОЛ 888 пост!!! :D :lol: :punk :rolleyes:

Незнам кое ти е ясно и кое не , обаче това , че има все още игри на пазара ти го казвам със 100 % сигурност !!! B)

И дано да няма , хора , които да се излъжат да купят сега WOW защото няма да могат да си направят герой (защото функцията е забранена на новите потребители) и с две думи ще се еб*т в гъ*а много яко. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...