Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

Пайп Фан .. аве майна земи пиши по разбрано .. или още по-добре пиши на кирилица .. имаш 2 поста на тази страница ... и 2та са невъзможни за разбиране ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ами 19:30 заминаваме в ZG, ако не е много нагло от моя страна да го направиш към 19 часа ще е супер :) Ако не си свободен, когато си свободен тогава :) Не ми се иска да изпускам ZG щото ми трябват два ръна до реверед и да взимам хубава броня вече, че откакто играя тая игра хубава броня като за мене не съм имал никога :)

Link to comment
Share on other sites

Два или три прийста имат нужда от Табарда - така че ако не падне гадния парагон поне 2 пъти - можеш да забравиш за бронята :devil

Първо прийстчетата ми ще се енчантнат - тогава вие.

Link to comment
Share on other sites

Новите нема ги чакам само това мога да кажа :) Те нямат какво да енчантват все още :)

Не говоря само за новите, които са голи мишки, има един, който е нов, но е накипрен и на него му трябва табарда, даже има и екзалтед репутация с трайба - така че ще се прижалиш, пък аз ще те черпя пица.

 

EDIT: Не с каква да е пица а с Куатро ди Карне

Link to comment
Share on other sites

Е да бе тоя новия ся ще го чакам и него. Той затва е нов да ме чака мене:) Аз кога съм играл той е бил в друг гилд там що не го е взел. Ти тая броня с пица ли ми я сравняваш :)

Link to comment
Share on other sites

Какво правиш, че бъркаш - то като си използваш легална кредитна карта или гейм-карта от Пулсар за два месеца, не би трябвало да имаш проблеми при регистрирането на нов ъкаунт. Преди даже ставаше и с фалшива карта да си направиш ъкаунта, само и само да използваш безплатния месец и през това време да си търсиш алтернатива за да си платиш за смедващия месец или два.

Opravih se rabotata be6e tam 4e kato si kupih igrata ot tam ne mi kazaha 4e trqbva da si platq s kraditna karta za da se registriram,prodava4a mi kaza 4e e bezplatno 1 viq mesec i 4e 6te se regestriram bez problem da popalvam nomera na kreditna karta proizvolno,za tova be6e stanalo tova nerazbiratelstvo.10x vse pak :)

Link to comment
Share on other sites

Opravih se rabotata be6e tam 4e kato si kupih igrata ot tam ne mi kazaha 4e trqbva da si platq s kraditna karta za da se registriram,prodava4a mi kaza 4e e bezplatno 1 viq mesec i 4e 6te se regestriram bez problem da popalvam nomera na kreditna karta proizvolno,za tova be6e stanalo tova nerazbiratelstvo.10x vse pak :)

За нищо, така си и мислех, че е станало с кредитната карта. Радвам се, че си се оправил - приятна игра, но имай предвид - като наркотик е.

Успехи!

Link to comment
Share on other sites

Любчо, ам те тия Прийстове са бедни кат църковни мишки .. от де 400 голд за Либрам :)

пък после зор с скиновете ... и после няма кой да им отключи ДМ да си направят арканума ... :)

Ша има една седмица докат си изхарвят нещата :)

 

Килер тая броня съкс здраво за паладин който хийлва ... по добре събирай койнове-те и бижутата за репутация .. не забравяий ,че за да си направиш после енчанта на раменете иска 10 токена който са равни на 30 койна или 10 бижута.

Ай до после ..

 

И аз искам пица .. :) Ама тоя път без жените :)

Edited by baron
Link to comment
Share on other sites

Това за бронята го кажи на моя любим приятел Таз дето искаше да ми дава табарда на някъв прийст дето е на два дена в гилдията. Снощи падна един ама ролнах малко. Другия път направо трябва да го взема щото бронята наистина ми е тотален кенеф. За сметка на това ролнах яката за Примал-ите и си взех необходимите за енчантите. Освен това ударих 98-100 рол за 18 слотовата торбичка от боса на пантерите :) Lucky bastard беше най-малкото което можеше да се чуе на вентрилото :)

 

За пицата съм навит всякак си, с жени без жени се тая :) Темата е една и съща в двата случая, само дето в единия има кой да ни се бърка в раговора :) Още един път мерси за енчанта снощи, много съм щастлив :) 6000 мана ънбъфед :) Call me Imbaladin :D

Link to comment
Share on other sites

Ок пичове ще пиша на кирилица че като пиша на латиница се пиша супер барзо и става една каша чак аз ся кат ги четах нищо не си разбрах...киллер ти паладин беше нали?За Зандалар трибе бронята ли става въпрос?Или ти беше приест? ква броня зимате от там приестовете?

Link to comment
Share on other sites

здравейте всички ами аз предварително се извинявам ако случайно си повторям някъде със предишни постове от темата но я следя от доста време и мисля че няма такъв въпрос

та значи като новак в тази игра аз разпитвам всеки за всичко и някъде сред огромното количество информоция ми долетя и следното нещо а то е че не било редно с този мой акаунт да имам където и да било герои едновремено орда и алианс последствията били бъгване на акаунта

в интерес на истината това ми звучи малко налудничево тъй като немога да се съглася че една така реномирана игра която по финансови причини ни принуждава голяма част от нас да играем с един акаунт да ни ограничи и сведе изборът ни на половина при положение че предлага много повече с други думи ситуациятя е такава в един сървър имам елф а в други 2 съм с орда и си цъкам на всякъде

е кажете ми да си трия ли елфа или няма страшно верно ли е това или се вживявам твърде много щото давам кинти за това и не ми се ще да се самопрецаквам ако някой има информоция по темата да каже

Link to comment
Share on other sites

Любчо, ам те тия Прийстове са бедни кат църковни мишки .. от де 400 голд за Либрам :)

пък после зор с скиновете ... и после няма кой да им отключи ДМ да си направят арканума ... :)

Ша има една седмица докат си изхарвят нещата :)

 

Килер тая броня съкс здраво за паладин който хийлва ... по добре събирай койнове-те и бижутата за репутация .. не забравяий ,че за да си направиш после енчанта на раменете иска 10 токена който са равни на 30 койна или 10 бижута.

Ай до после ..

 

И аз искам пица .. :) Ама тоя път без жените :)

Монка, може да се беднячета, ама имат желание, а и либрама миналия път падна за един рън 2 пъти и на следващия ден още веднъж, така че се харви - не е проблем, а те са цикльорчета. Колкото до енчанта - Килър, сори ама имам по-лоша новина (Монка едно доуточнение) - 15 токена ти трябват, но пък си заслужава.

Колкото пък до пицата - тази седмица не знам кога ще можем, но идват празници - все ще измислим нещо. А и още нещо, сега на някой качулати хора не може да им се затвори устата колко имбаладински стоят с тези 6к мана - не трябваше да го енчантваш, нека да се мъчи, ама карай, приятелче - какво да го правим ;)

 

dead_king - Не можеш да имаш хорда и алианс на един и същ сървър - не ти позволяват да си направиш герой от другата фракция на същия сървър и то по разбираеми причини. Колкото до това да имаш на друг сървър герой от другата фракция - нямаш никакви проблеми и нищо не е бъгнато, няма да се "самопрецакаш" играй си и с елфа и с хордичката - не е проблем.

 

PipeFan - Той Килъра е паладин, броня от куест в ЗГ за прийстове няма. Става въпрос за бронята на паладините, които могат да си я вземат от куест и за тази цел прецакват енчанта на Прийстовете, защото за да си прикючат куеста им трябва Primal Hakkari Tabard (това е епичната съставка + някой коини и бижута), а същия този Primal Hakkari Tabard ни трябва на нас - прийстовете - за да си направим -най-добрият от всички класови енчанти (според мен), който може да се вземе от чичото на вишката в ЗГ.

Link to comment
Share on other sites

Седят те имбаладински .. дръжки :)

Моник има 7000 мана и 600 хийлинг ънбъфет (следващите 3 итема които взема ме изстрелват на 700 хийлинг) ей тва е имба :) (минутка за самореклама)

 

Паладина е много добър хийлър ама му трябват итеми. Много жалко, че само 5% от паладините се научиха как се играе 1.9 паладина :)

 

И пак Килър тая броня ще я вземеш примерно .. в момента в който вземеш тиер 1 и ще я хвърлиш на боклука :) така че според мен не си струва .. пък и куеста дава само 165 репутация :)

 

Има няколко неща за хийлър които си струват да се вземат от ЗГ .. енчанта за гащи и каска ( хаха как може палата да е толкова прецакан +7 деф) екзалтед репутация и нека от Джиндо. За паладин епичните ръкавици с 59 хийлинг и мана реген. Евентуално и хийлърския сет от рингове (въпреки че аз не го харесвам особенно - вероятно защото имам 2 много по-добри)

 

Любчо, аз мразя да харвя .. предпочитам да си купувам нещата .. пак и сега играя много с warrior-a ( мамка му колко трудно се прави репутация с Алтерак от новия пач) и нямам време да харвя :)

Link to comment
Share on other sites

Моник е култова прийстка в BL и изобщо, ама изобщо не ми я сравнявай със съпорт класа, даже не им е давай за пример, че те трябва да ти се кланят където те видят (ей сега вече ме убиха за тези думи). Саморекламата си е важна и аз те подкрепям ;)

Колкото до харвенето - отиваш в уориъра до ДМ уест - хем куестчета за парички ще направиш, хем и либрам ще си вземеш като падне. Ама не - пустия Алтерак - изпил ви е мозъците - само там киснете.

Gief PvE realm!!!

Link to comment
Share on other sites

Gief PvE realm!!!

TAZ shte te biq. Kak moje da si pomislish dori za PvE realm - drugo si e da ganknesh nqkoi nagul rogue 5-6 puti, zashtoto ti obira Night Dragon Breath-a i morkovite vuv Felwood :). Ili kakto kazva Ryubg "I <3 afk gnomes"!

PvP FTW :punk

Link to comment
Share on other sites

Единственото ми PvP е като отиваме към MC или BWL - щото там най-често се засичаме, та тогава ми се отдава възможност да майнд контролна някоя крава и да я изкъпя в прекрасната лава ;) Иначе при нас има доста ъндеди от хордска страна, а както знаеш - те са ми слабост на мен. А пък вие всички сте станали ужасни PvP-ари :cry

Link to comment
Share on other sites

Монка нема се сърдиш ама мене малкия хийл ми е 5хх, а като критне тича на 1000 :) 600 малък хийл не е цифра :) Ънбъфед говоря. С тази броня както забелязваш :) И с тези рамене и с тези смотани тринкети и с единия акан пръстен :) Аз съм се зарекъл, че ще докарам нещо от порядъка на 9К мана с бъфовете, тогава пак ще говорим :) Не, майтапа на страна. Няма място за сравнение между паладин и прийст. Само така да си правим вятър може да се позаядем малко :) Бронята да ти кажа хич не е лоша и като се има предвид моята и като се има предвид и колко ще чакам за тиър1 броня, направо си е перфектна. Сега станаха 12 паладина и повечето нямат хубава екипировка и съм леко изнервен след снощните обсъждания с клас лидера, ама тва е друга тема. Въпросния енчант дето иска токени, не е проблем поне за мене. За бронята ми трябва един рън в ZG и един табард. Ако вземе че стане тая седмица ще е чудо, но и след месец да стане пак ще е по-бързо отколкото да чакам за тиър1 броня. Ще поживеем, ще видим :)

Link to comment
Share on other sites

Килър - отивай да четеш на Монката поста пак, че нещо не си го разбрал като гледам - 600 хийлинг - не е 600 хийл върху даден таргет, а +600 на хийлинг спелс от итеми и енчанти, ама нормално е да не разбираш, то твой прийст е малък още - ще порастне, ще се научиш. ;)

А пък за маната ще стане, има време. То и и сега можеш да ги удариш 9к, ама с фласкче.

Link to comment
Share on other sites

Единственото ми PvP е като отиваме към MC или BWL - щото там най-често се засичаме, та тогава ми се отдава възможност да майнд контролна някоя крава и да я изкъпя в прекрасната лава ;) Иначе при нас има доста ъндеди от хордска страна, а както знаеш - те са ми слабост на мен. А пък вие всички сте станали ужасни PvP-ари :cry

Za sujalenie igrata sled 60 lvl e PvP. Na men vsqko edno izlizane ot Orgrimmar mi e svurzano s pvp - zashtoto horata si vikat: "A, priest, daite da go ubiem, shtoto shte umre lesno". Nezavisimo dali grindq ili samo si ticham s konq nanqkude, vinagi mi se probvat (slava bogu, povecheto puti dosta bezuspeshno). A za battlegroundite - ako mi kajesh kakvo drugo da pravq do raida v 8 chasa vecherta, shte te cherpq ;).

KILLERINCHO, tova s 9k mana sum go probvala, ne e tolkova gotino, kolkoto si mislish ;). Osobeno v BWL, kudeto ponqkoga bitkite sa 15+ minuti.

Link to comment
Share on other sites

Все ми се струва, че ще е по-добре в битка 15+ минути да си с 9К мана отколкото с 6К примерно ;) А за поста на Монката не съм разбрал тая работа :) Тоя бонус на хийл е що годе достижим и за паладин. Предполагам че ще е малко по-малко, но пък от друга страна мене не ми е целта да стана по-добър от прийст, а по-добър от другите паладини :) Макар че в гилдията имаме прйстове дето могат спокойно да ми целунат ръка :) Ама така е като клас лидера им не ги стяга :D Охх много готин мохабета ама отивам да работя пак, пишете си на воля после ще чета :)

Link to comment
Share on other sites

Отивай да работиш, че почна много нагло да обиждаш. ;) Тука три прийста сме седнали да ти надигаме качулката от Ониксия, та белкем прогледнеш ама нейсе. Пък и от майтап на майтап - ще почнем пак да се дърлим - а това не е желателно много ;) Прийстовете ни ги остави на мира, а и при вас има много китки, дето малко понасмърдяват на гнилоч, ама това са си гилд неща, да не спамим тук с нашите болежки, че Мерката взела да ни прасне по един уарн.

Колкото до + хийлинг - Вие сте чийтъри бе, с този Блесинг ъф Лайт, колко + хийлинг ти дава само той и без него колко ще ти е флаш хийла. Като наблеснете хората и те имат повече бъфове, отколкото Ониксия дебъфове на фаза 2.

Без значение, а и аз винаги съм казвал - перфектен съпорт сте с друидите - мерси че ни подкрепяте и че ни хвърляте по едно око, ако стане напечено, да ни флашнете набързо или ако пък работата отива на много зор - да ни пуснете един Дивайн интервеншън.

Link to comment
Share on other sites

Ох снощи Они какви шапки ни скрои не е истина. Сваляме на 30%, лаг, бъг изведнъж на 74% и сървъра под вода :) И после всички живи на гробището хаха :) Тва беше нямам думи просто ;) Качулката не можете да ми я надигнете щото за вас е много тежка :) Вие сте по по-лекичките дрешки така :D Колкото до бъфовете, ми имаме бъфове ползваме ги. И вие ги ползвате и всички Алиансчета и пак ни плюят като за световно, ама какво да се прави. Тежък е паладинския път, не е за всеки :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...