Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аре бе хора я ни кайете откаде да си свалим каракове и така нататъка че да мойем и ния да играем World of warcraft :cry

Абе не разбрахте ли че няма кракове за тази игра?! Описано е на сигурно 15000 места в темата как да играете! А и почти всички пиратски сървъри имат гайд как да се свържете към тях!

Link to comment
Share on other sites

Влизаш в ей тоя сайт и съкаш горе на Status list...

Избираш си сървър,прайш си account,шибаш realmlist-a на сървъра бърху твоя,а за останалото се досети сам!

Edited by ToRmEnToR
Link to comment
Share on other sites

Като инсталлнах тази игра и опраих там сървъра, като цъкнах на WoW-иконата и ми казва две грешки.Първо че нямам DirectX9.0c и второ че драйверите ми трябвало да се ъпдейтват.Защо става така аз имам DirectX9.0c, а и преди това съм играл на тази игра на моя компютър.Моля да ми кажете къде ми е грешката, и ако е в драйверите да ми кажете как да ги ъпдейтвам или каквото е необходимо.

Link to comment
Share on other sites

Тази игра трябва да се забрани със закон, а играчите да се настанят в санаториуми !!! :angry1

 

подпис: http://wow.allakhazam.com/profile.html?814568

Опа и това ако не е един от нашите уарлок-мастери па на! :)

Привет от Ryubg :).

 

 

@Legop4o, да той е :D

Link to comment
Share on other sites

Ооо, гадни сте! Аз я отказах на 34то ниво друид + 49то роуг. Не ме карайте да крада дискове да си я инсталирам пак. А сега и експанжъна ще излиза... Ааа, не, полудявам! :cry После игрите не били дрога...

Edited by Legop4o
Link to comment
Share on other sites

Хора много се извинявам обаче тази тема е пускам за трети път вече и никои не ми отговаря.Много ви се моля отговорете ми.Значи въпроса ми е следния: Свалих си World of Warcraft от gamez.com.tw и разбира се започнах с Deamon Tools обаче при поставянето на CD2 ми се показа следната грешка: Unable to mount image.Device 0 has outstanding open handles.Когато дам игнор добре, но когато свърша с инсталацията на играта и започна да играя не ми влиза изобщо в играта, а ми казва ем че нямам DirectX 9.0c ем че драйверите ми били за Update.Нещо много не ми се вярва защото несъм чувал за Ъпдейт на драйвери, а и аз имам DirectX 9.0c.Къде бъркам незнам.Кажете ми какво да правя.МОЛЯ ВИ.

Link to comment
Share on other sites

hahaha pi4 i az sam naqden:

 

ediniq mi hunter e palen dragonstalkers s trinketa ot ZG za cooldownite.S Lok delar stafa sam i s Arbaleta ot Chromagus kakto i nqmam ni6to sinio ili zeleno 300 engi 300 mining 300 coocking 300 fishing 300 first aid

 

vtoriq mi hutner e 60 lv sa6to no e samo s giant stalker i lok + rok delar:( no rabotq po vaprosa:)

igrata naistina e narkotik :) a i predi na drug acc imah warlock ......toi be6e sin zele 6ot o6te ne be6e izleznalo MC:) tai4e GL HF :)

 

Orc i Elf hunter nai dobrite rasi za horda i ally:)

Link to comment
Share on other sites

Legop4o Кой е казал, че не сме зависими от тази пущина? ;) Чесно да си кажем - ти си се отървал рано - като направиш една-две 60-ки и като видиш high-lvl инстансите, тогава ще видиш какво е зависимост и дрога. Колкото до това да я почваш наново.... ти веднъж вече си я отказвал, по-добре изчакай експанжъна, това е моето мнение.

 

bg_korn2005 Не знам защо хората не ти отговарят на въпросите, аз лично не мога да ти помогна поради простата причина, че моята игра е "изтеглена" от Пулсар и аз проблеми с дискове, драйвъри и сървъри нямам. Все пак от това, което си писал - пробвай да преинсталираш драйвърите на видеото, може нещо да се е омазало - знае ли се.

 

PipeFan Ще се фукаме ли или какво, аз никъде не виждам Лайффийл да е поствал колко е наяден и да се гордее с това, напротив тъкмо обратното е при него. Това че е постнал подписа си с пълния немезис, не значи че иска де ти покаже колко е наяден, а да потвърди, че за да постигне това се е лишил от над 1500 часа сън, излизане с приятели и т.н, което от една страна си е наистина за санаториум. А и не знам дали изобщо разбираш какво точно си говорят двамата с Килъра, при положение, че не си с нас на скайпа, когато играем заедно и не знаеш болежките и несгодите ни. Редактирах ти първото изречение, защото е невъзпитано и фамилиарничиш с приятелите ми, когато изобщо не разбираш за какво става въпрос.

Остани със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Legop4o Кой е казал, че не сме зависими от тази пущина? ;) Чесно да си кажем - ти си се отървал рано - като направиш една-две 60-ки и като видиш high-lvl инстансите, тогава ще видиш какво е зависимост и дрога. Колкото до това да я почваш наново.... ти веднъж вече си я отказвал, по-добре изчакай експанжъна, това е моето мнение.

Не, по-скоро ще я запазя като добър спомен... Най-малкото защото харча пари така а и бившето ми гадже ме заряза отчасти и защото постоянно играех на WoW :D Сега инсталирам пак добрия стар Morrowind и ще го играя 3-4 месеца, докато го мина целия! Ако тогава все още ми се играе WoW ще мисля вече...

Link to comment
Share on other sites

Последно последната дата за излизане на Elder Scrolls: Oblivion беше за днес 20 Март 2006

 

отново са наблегнали на това да НЕ е мулти плеър, което май е супер ценна черта *ирония*

Edited by LifeFeel
Link to comment
Share on other sites

И все пак как реши че си по-наяден от него. В банката може да има други по-наядени работи. Не че има значение кой е по-наяден, като ти гледам логиката ми е ясно, че и с tier3 да те облекат тебе трудно ще ти избият нуубщината от главата. И не казвай на Таз накъде и как да отива. Наведи глава и целуни ръка на един от най-добрите прийстове които са играли някога тази игра. Нуубчета като тебе трябва да козируват когато играч като Таз си прави труда да им отговаря. Това последното може да го приемеш като шега. Ама може и да не го приемаш така, ако имаш малко горе в камбаната. Колкото до това дали сме пристрастени.... ми майче сме. Ама като гледам алтернативите съм даже щастлив че съм пристрастен. Цяла зима прекарвах и все още прекарвам прекрасни вечери с много приятели от цял свят вместо да кисна по вмирисаните кафета всяка вечер. Ми да, пристрастен съм :) Проблем ? :)

Link to comment
Share on other sites

И все пак как реши че си по-наяден от него. В банката може да има други по-наядени работи. Не че има значение кой е по-наяден, като ти гледам логиката ми е ясно, че и с tier3 да те облекат тебе трудно ще ти избият нуубщината от главата. И не казвай на Таз накъде и как да отива. Наведи глава и целуни ръка на един от най-добрите прийстове които са играли някога тази игра. Нуубчета като тебе трябва да козируват когато играч като Таз си прави труда да им отговаря. Това последното може да го приемеш като шега. Ама може и да не го приемаш така, ако имаш малко горе в камбаната. Колкото до това дали сме пристрастени.... ми майче сме. Ама като гледам алтернативите съм даже щастлив че съм пристрастен. Цяла зима прекарвах и все още прекарвам прекрасни вечери с много приятели от цял свят вместо да кисна по вмирисаните кафета всяка вечер. Ми да, пристрастен съм :) Проблем ? :)

QFT /hail

Link to comment
Share on other sites

Паладин

 

ха, ха, ха - Crazy_Hamster много добър отговор ;) Особено ъндеда паладин е супер наядено нещо и расовите скийлове са му супер за паладин. Що го бъзикаш момчето, то още нищо не е чело за играта, ама има поне желание да си направи някакъв герой. хахаха ;)

 

 

awe hora sq 6a si praa geroy iskam da e undead kaf da go napra warrior paladin ili nestu dr pl kajete :sayjin

 

FuRI0uSss само едно нещо от мен като съвет - вземи прочети малко за играта, виж какви раси какви класове могат да бъдат, виж коя фракция повече ще ти допадне - недей просто ей така да постваш неща. Много е важно подробно да си се запознал с иформацията за класовете и расите, за да може и на теб да ти е по-лесно в играта. Виж прочети малко е за професиите, които ще учиш, за да може да почнеш по от рано да си ги вдигаш. Четене му е майката, а е и за твое добро.

Успехи!

Link to comment
Share on other sites

Опа и това ако не е един от нашите уарлок-мастери па на! :)

Привет от Ryubg :).

@Legop4o, да той е :D

Privet ot Bubolechka ot Overpowered :D => ideq si nqmah, che na Emeriss ima drugi hora ot foruma :)

Link to comment
Share on other sites

да да - всички си кажете и именат и адресчетата !

аз си съставям списък - задачата ми е поставена от психодиспансера

 

шеим едни такъва ризки с дълги ракавки (cloth с безкрайно durability)

 

минаваме и ви събираме болните gaymer-ски мозъчета !

 

и директно в санаториУ.М.А !!!

Link to comment
Share on other sites

да да - всички си кажете и именат и адресчетата !

аз си съставям списък - задачата ми е поставена от психодиспансера

 

шеим едни такъва ризки с дълги ракавки (cloth с безкрайно durability)

 

минаваме и ви събираме болните gaymer-ски мозъчета !

 

и директно в санаториУ.М.А !!!

хахаха ние такива като теб и твоите авери от психото ще ги райднем бе Лайффийл, а и ти си от нашата страна, нищо че временно си замразил имба лока си. ;) И още нещо.... знам, че нарочно си направил правописната грешка, но моля те - съобразявай се с колежката ми (както в играта, така и тук във форума) - все пак тя е дама.

Link to comment
Share on other sites

awe hora sq 6a si praa geroy iskam da e undead kaf da go napra warrior paladin ili nestu dr pl kajete

 

Ако смяташ да помагаш на всичко живо дето е Алианс в тая игра си направи паладин. Ако не смяташ да го играеш съпорт ами нападател по-добре се откажи. Не ми се иска да ти бърша сълзите след като се изредят една камара хора да ти викат лоладин, критадин, валордин и някви такива пренебрежителни работи. Подбери си внимателно класа за да ти пасне на тебе и на начина по който искаш да играеш тази игра. Паладина не може да прави демидж и не може да бие. За сметка на това не умира, лекува прилично и има много силни бъфове, заради които хората смятат че Алианса са разлигавени от паладините. Вдигането на паладин до 60 левъл е много мъка. Като станеш 60 левъл е добра идея да имаш гилдия в която да влезнеш щото иначе можеш с чиста съвест да пенсионираш палата и да почваш друг герой. Хорда ако ще играеш там ролята на паладина я играе шамана, но и там се иска от шамана да лекува и т.н., а не да прави демидж. Ъндед ако ще правиш стои надалече от паладин с моя ник, за твое добро е :) Писането до тука беше за да ти спестя всичко което съм преживял с моя паладин освен ако не решиш да тръгнеш по моя път, което е похвално и е за доброто на целия Алианс :) Като ти казва Таз да четеш аз реших да ти предоставя информация за единия клас който си споменал. Така че чети какво съм писал и се учи :) Аз съм имба не се притеснявай, макар че едва ли знаеш какво значи това :)

 

Жоро какви ризки шиеш бе момче :) Тея ризки дроб ги правим даже лилави :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...