Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

Незнам кое ти е ясно и кое не , обаче това , че има все още игри на пазара ти го казвам със 100 % сигурност !!! B)

И дано да няма , хора , които да се излъжат да купят сега WOW защото няма да могат да си направят герой (защото функцията е забранена на новите потребители) и с две думи ще се еб*т в гъ*а много яко. :blink:

 

Пич вчера в дадата бяха пуснати 3 теми със заглавия "Откъде да си купя WOW" така че не е сигурно,че има още копия.В пулсар вече няма! B)Пък и дори да се излъжат някои да си го купят сега(незнайно от къде) ще трябва да чакат до Април,когато може би ще сложат още realm-и.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Няма начин да си купиш играта и да не можеш да си направиш герой. Това са абсолютни тъпотий. Това тука не е като да си платиш тока и да не ти го пуснат. След като е пуснат определен тираж копия за продажба, значи е осигурено място за тези притежатели на копия. Миналата седмица бяха пуснати няколко нови сървъра, така че спрете с тъпотийте. Това че Пулсар са головодници и нямат квота за да получат повече копия, не значи че е спряна продажбата на играта или пък производството и. Това се случва, когато живеем в тъпа държава като нашата и когато хората вместо да играят в истинските сървъри, се опитват и се мъчат да правят пиратски. Съжалявам желаещите да играят истински тази игра, че ще трябва да чакат много, за да се докоснат до нея. Ако имате познати в чужбина, си я поръчайте от там. Само гледайте да е Европейската версия :)

Link to comment
Share on other sites

Нови сървъри има пуснати от тази седмица, която мина, има и сървъри, на които е препоръчително да си направиш герой, така че това с чакането не е вярно _Dave_, t_tunchev и в това съм убеден, защото аз лично пробвах и си направих герой на един такъв "препоръчителен" сървър.

Link to comment
Share on other sites

Имам въпросче...защото разбрах, че ако 6 месеца не си платиш да игареш, т.е. ако 6 месеца не влезнеш в WoW-a с твоя акаунд, Blizz-чо ти го ТРИЕ...Вярно ли е това зло нещо?? :blink:

Link to comment
Share on other sites

даите саита да ги вида

 

www.wow-europe.com

 

 

Имам въпросче...защото разбрах, че ако 6 месеца не си платиш да игареш, т.е. ако 6 месеца не влезнеш в WoW-a с твоя акаунд, Blizz-чо ти го ТРИЕ...Вярно ли е това зло нещо??

 

Аз поне не знам да има такова нещо. В момента върви седмичната профилактика и не мога да проверя със сигурност, но следобед ще имам точно инфо по въпроса, ако не забравя разбира се :)

Link to comment
Share on other sites

Abe hora pozvaite warcraftrealms.com(vsi4ki originalni realmove) tam si ima procent horda alliance i si izberete balanciran! tva e!6to se otanasq do taq tapotiq sas spiraneto....vseki den pro4itam vsi4ki news v wow-europe.com/en i worldofwarcraft.com ako iam6e en6to takova tam 6te6e da e saob6teno a ne sam vidql takova ne6to....6to se otnasq za realmovete ima 2 novi ot tazi sedmica i okolo 10 prepora4itelni pri koito ima nuzda ot hora! ako ste zabelqzali v serverite kadeto ili hordata ili alliance e v pove4e nemzoe6 pravi6 ot ednata ili drugata frakciq ..

 

2: Imam geroi na:

 

TwilightHammer(1lvl elf druid)

Magtheridon(lvl 60 hutner)

Neptulon(sega po4vam o6te se 4udq mezdu gnome war i lock)

 

skoro iztrih 60ka paladin za6toto smqtam 4e pala e pve klas i sled 2 sedmici tes na palen tier 1 set nemozah da izmislq dobar pvp set i mu teglih 6uta:) ta ako imate geroi na tezi serveri kazete si pi6em:)

Link to comment
Share on other sites

Паладина не е PvE class, ами е съпорт клас. Ако си играл паладн до 60 левъл с идеята, че ще е някъв страхотен бияч, просто си се объркал с Warrior. В PvP паладина може да се бие не по-зле от който и да е герой, но главната му функция е да лекува и да бъфва, не да бие. Бие когато му остане време. Комбат хилър, който няма равен на себе си :)

Link to comment
Share on other sites

PipeFan Единстеното, което мога да ти кажа за Neptulon е това, че си сбъркал фракцията ;) Neptulon и Emeriss са сървърите с едни от най-добрите български гилдии, но за жалост ако си избереш гном - ще са ти червени надписите над главите им - horde са!

Колкото до палата и неговите възможности, аз имам много приятели, които играят паладини - някой от тях са ми приятели и в реалният живот, те знаят какво негативно мнение имам за техния клас и то е, защото сигурно 90% от паладините се мислят за warrior-и, при положение, че както и KILLERINCHO спомена по-горе, те са support, хибриден клас като друидите (за тях поне доста мога да говоря, защото съм компетентен по този въпрос и клас). Имам приятели паладини обаче, които са с доста големи PvP рангове и много добре се справят в различните BG-та - но тук опираме и до специфичен билд на самия пала, както и специфицни начини на игра на самите хора - сетовете с които са, са доста смесени, пак в зависимост от билда.

Link to comment
Share on other sites

Проблем в Battle grounds, паладин не може да има, стига да е наясно как да играе и какво се иска от него. Няма проблем да се вдигат високи рангове, на Нептулон мисля имаше маршал паладин, така че всичко е възможно. Маршал как се прави според тебе. Според мене с яко циклене. Вчера направих два три Алтерака, при положение че съм 56 левъл, трябва да ти кажа че умирах много рядко, отбора беше доволен и имах няколко много красиви отигравания, които ме изкефиха тотално. Така че всичко си опира до човек. Много е важно да знаеш как трябва да си играеш героя. Ако си с идеята, че ще се набиваш като Войн насред ордата и ще мажеш наред... просто няма да стане. Хилване, бъфове и дебнене на момента да отвинтиш главата на ордския Войн, докато вашия войн свали пичовете с пижамите отзад. От там нататък нищо не може да спре райда :) Иска се обаче яко бачкане, за да стане тая работа. Сработване обиграване и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Някъде из страниците , някой беше казал , че Expansion ще излиза през февруари.

Вчера проверих из разни форуми за експанжъна и там пишеше , че има голяма вероятност , когато го пуснат , да има бета тест.

PLEASE , ако някой има информация за тоя бета тест , нека да постне тука , защото определено искам да поиграя малко хубав WOW (тоест без лаг) пък било то и за няколко дни :wir

Thanks :)

Link to comment
Share on other sites

Kajete nqkoi bezplaten sarvar za WOW

не си заслужавам да играеш в безплатните , освен това ако беше прочел страниците щеше да видиш сумати линкове. :angry1

Ама нали трябва все пак да помогнем на ... :ph34r:

http://wow.mnet.bg - v 1.8 . No CD , No Crash , Medium Ping

http://wow.nefelin.com - v 1.8 , LaCd Client , Lot Of Crashes , Very Low Ping

http://wow.bnc.bg:8080 - v 1.5 , No Cd Client , No Crash , Low Ping - WARNING !!! !!! --===>>> FUN SERVER<<<===---

EDIT:

Ако искаш сам да си избереш сървърче ето ти страничка с доста сървъри : http://www.wowstatus.net/serverlist.php

П.П.

Ако си на ЕК нет , то няма да имаш почти никаква разлика в лага , между БГ сървър и Интернационал.

Edited by _Dave_
Link to comment
Share on other sites

Някъде из страниците , някой беше казал , че Expansion ще излиза през февруари.

Вчера проверих из разни форуми за експанжъна и там пишеше , че има голяма вероятност , когато го пуснат , да има бета тест.

PLEASE , ако някой има информация за тоя бета тест , нека да постне тука , защото определено искам да поиграя малко хубав WOW (тоест без лаг) пък било то и за няколко дни :wir

Thanks :)

 

 

Няма официална дата за излизане на експанжън. Официалната информация от девелопърите е в типично Близард стил:"Ще излезне, когато е готов". Спрягат се дати за края на годината, и не, няма да има бета тест.

Link to comment
Share on other sites

Няма официална дата за излизане на експанжън. Официалната информация от девелопърите е в типично Близард стил:"Ще излезне, когато е готов". Спрягат се дати за края на годината, и не, няма да има бета тест.

:cry :cry :cry

Еми значи трябва да спра да чета неофицялни форуми :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Тоя експанжън в Бусманци ли се разработва. Да ми дадеш официален Близард линк, че да видя и аз какво пишат хората дето го разработват. Следващото неподготвено изказване на тема тази игра, ще го наказвам.

Link to comment
Share on other sites

probvah registraciq v nefelin.com i mi napravi acaount, ama sled tova mi kazva 4e ne moje da se connectne. Instalirah vsi4ki prostotii deto mi davat na saita ama ne stava. Nqkoi moje li da podskaje ot kakvo e ??? Ili da kaje kakvo pravq gre6no

Link to comment
Share on other sites

или сървара е down или има лимит на играчите

Значи по принцип лимит в нефелин-а няма , обаче е верно че може сървъра да е долу.

Ето ти линк-че , от което можеш да разбираш дали сървъра бачка : Малий :)

А ти сигурен ли си , че си направил всичко както трябва ??? :confused :huh: :confused

П.П.

Сървъра крашва ВИНАГИ , когато има повече от 150 човека

Edited by _Dave_
Link to comment
Share on other sites

probvah registraciq v nefelin.com i mi napravi acaount, ama sled tova mi kazva 4e ne moje da se connectne. Instalirah vsi4ki prostotii deto mi davat na saita ama ne stava. Nqkoi moje li da podskaje ot kakvo e ??? Ili da kaje kakvo pravq gre6no

ако не си сменил realmlist няма да можеш да се canect сваляи http://wow.nefelin.com/realmlist.rar и го extract в директорията кадето ти е играта.Успех :punk :punk :punk

Edited by dead_king
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...