Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

Глупави и наливащи се постоянно с бира - пияни табуретки. Аморфни Божии грешки! Сори Чефо, ама това е вашата раса.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не те ли е срам бе! Виж какви работи са построили! И само пичовете пият бира laughing.giflaughing.giflaughing.gif

А ти елфите виждал ли си какви работи са построили? Определено си виждал. Онези - неоформените само дупки могат да копаят, нищо повече. Космаляци...

Link to comment
Share on other sites

Ето ги пак! В Гризли хилс ме карат да избивам белоглави орли?!?!? Що за тъпанари са тия?!?!?angry1.gif

 

Аз се учудвам как не преприети мерки за санкциисрещу тях по тия въпроси...

Link to comment
Share on other sites

Напоследък ми се доиграва отново,та днеска реших да си погледна account-а в официалния сайт,но ми се появи battle.net и не мога да се log-на...изглежда съм изпуснал нещо,докато ме е нямало... ? Един приятел ми спомена,че е ставало ъпгрейд към battle.net account или нещо такова,о не го разбрах особенно...

Link to comment
Share on other sites

Ми пробвай в батъл нет с пощата и паролата, които си имал в WoW.

 

1. Ми пробвай в батъл нет с пощата и паролата, които си имал в WoW.

2. Или си направи battle.net акаунт и вътре има опция да слееш акаунта си от WoW в него. И те ще ти го прехвърлят. Понеже не знам как е било преди. Аз играя с battle.net акаунт още от началото( но това са само 6 месеца)

Link to comment
Share on other sites

Направихме си батълнет акаунти и сляхме WoW акаунтите с тези - новите на батълнет. Както mIRCata ти казва - направи си батълнет акаунт и ватре вече почваш да четеш какво, как да направиш. В това отношение хората са много подробни и описателни.

Миро няма да стане точка 1, защото батълнет иска акаунт нейма да ти е мейл адрес, а преди акаунт нейма в WoW ни беше каквото си пожелаем. Трябва да се слеят просто, но след като си направи батълнет акаунт.

Link to comment
Share on other sites

Няма съвпадение при Близз Миро, всичко и всеки си е точно на мястото и с причина ;) Както примерно "Gigantique" Bag и

Portable Hole на Харис Пилтън, Пешо преди време беше намерил друг герой със свежо име или Ricole Nichie - пак в Шатра, до Харис Пилтон и нейното куче - Tinkerbell

Link to comment
Share on other sites

Няма съвпадение при Близз Миро, всичко и всеки си е точно на мястото и с причина ;) Както примерно "Gigantique" Bag и

Portable Hole на Харис Пилтън, Пешо преди време беше намерил друг герой със свежо име или Ricole Nichie - пак в Шатра, до Харис Пилтон и нейното куче - Tinkerbell <Haris Pilton's Pet>

Да но там е ясно какво е, неависимо от езика който играча говори. Много ме съмнява Близз да са сложили NPC с име Грешка само в Бг да се кефим. Според мен е съвпадение с нашия език.

Link to comment
Share on other sites

Пак ще се повторя - не е грешка. Има няколко българи - работещи в Близз, ако мога да го изнамеря интервюто - ще го постна, в дев тийма има и хора от нашата страна, които са се доказали и от доста години си работят там. Има и няколко гейм тестъри - които са си на щат в Близз, единия в момента даже тества Диабло, но никаква информация повече не може да даде. От Пловдив е момчето.

Link to comment
Share on other sites

3 флага на WSG за 3:0 :) Благодарение на мощния съпорт на друидите хилари и другите от групата :)

DK Toqga трупа HP малко по-малко.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

На мен ми изтече гейм картата и май няма да я подновявам скоро. Започна вело-сезона и имам други приоритети... А и нещо ми дотегна последно време...

Link to comment
Share on other sites

abe horaaa na mene ne mi stava WOW nqkolko pati sam q probval ama ne staa :angry1 ako nqkoi moje da mi kaje za6to e taka 6te sam mu mnogo blagodaren :)) 6te q probvam pak nekoi pat i moje da mi stane i 6te i se kefq :starwars: :punk

 

за костенурката не мога да кажа нищо

kakva kostenurka ne razbiram le brat :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Може да иска освен инсталиране и платен абонамент, за да се активира акаунта и за това "да не става" :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...