Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Всеки учител по летене мисля, че издава и такъв сертификат срещу 200 злато. В StormWind се намира при пилето.

А за NT ти трябва cold weather _ аз го взех до пилето в пристанището на NT

Link to comment
Share on other sites

4000 (при exalted) е +280% летене. Cold Weather Flying е с базова цена от около 500g.

 

Иначе снощи си взех и панталони от радиаторския сет, събирайки три части. Но днес - утрепи ме, не мога да седна да играя, в супер скапана кондиция съм...

Link to comment
Share on other sites

4000 (при exalted) е +280% летене. Cold Weather Flying е с базова цена от около 500g.

 

Иначе снощи си взех и панталони от радиаторския сет, събирайки три части. Но днес - утрепи ме, не мога да седна да играя, в супер скапана кондиция съм...

 

425 е точно в Стормуинд. Аз 4000 нямам общо в себе си... laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Фук-фук - с Подмолната машина за убиване съм вече 525 Alchemy. Мисля да сменя специализацията на Elixirs. Та... Ако някой желае нещо - да се обажда с приготвени материали :P

Link to comment
Share on other sites

Пешо, кой е тоя бре biggrin1.gif

 

Колеги - две въпросчета нисък левъл laughing.gif

 

1. Какво ми трябва, че да мога да играя хероици?

2. Защо в списъка с дънджъни нямам нищо от Катаклизма? Няма ли такива?

Link to comment
Share on other sites

Куеста е в Twilight Highlands.

1. Трябва ти определен item level. Средно от всичките ти предмети.

2. В катаклизма instance-ите са само над 80-ти левъл. И за да можеш да влезнеш в тях със автоматизираната система - трябва преди това да си открил входа.

Входовете

-----

Ред: Еми значи за катаклизма ти трябва да си над 80 и... да си си купил катаклизма :D

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Аз затова питам, защото съм си турил отдавна катаклизма, явно трябвада стана 80 и тогава.

Дам. Преди 80 няма куестове в новите зони и мобовете ще те изпапат за закуска. На 80то ниво мисля има 2 дънджъна.

Link to comment
Share on other sites

Другари, много странна работа се получава с един куест в Награнд. Значи имам да взема един дроп от Aged Clefthoof, но където и на картата да ги приближа падат мъртви още щом станат видими за мен. Мислех си че птиците ги убиват, но не е така. Седях, въртях се, чаках - нищо. Така и едно живо животно не мога да сваря....

Link to comment
Share on other sites

Въртиш се в грешната зона. Има едно място (на запад, или наляво, както би казал един младеж), където се виждат само техни трупове, наобиколени от птици. Там няма как да убиеш такова животно. Разгледай внимателно на картата зоните, в които ги дава. Разбира се, подобно нещо може и да се случи, ако някой скоро преди теб ги е убил.

Link to comment
Share on other sites

Не е така - след час обикаляне се оказва, че има САМО едно такова - поне аз това установих. Тези при птиците ВИНАГИ умират, щом се веснат на екрана. Няма други плейъри. Два пъти убих това единственото, което се и появява на различни места, но не пада боклука... В крайна сметка ми писна и го зарязах засега.

Link to comment
Share on other sites

Отново имам въпрос... Значи отпреди време имам събрани Mark of Sargeras и Mark of Kil'Jaeden, сега имам в себе си и Firewing Signet - 18 бр. Сега за първите ми иска да ги предам на Aldor-ите, но в момента съм скаран с тях, вероятно защото въртях едни куестове за the Scryers. Вторите за тях, но нямам никакво понятие на кого да ги дам. Въпроса е - на кои келеши от двете групи се дават тия неща и има ли смисъл да се занимавам?

Link to comment
Share on other sites

Отново имам въпрос... Значи отпреди време имам събрани Mark of Sargeras и Mark of Kil'Jaeden, сега имам в себе си и Firewing Signet - 18 бр. Сега за първите ми иска да ги предам на Aldor-ите, но в момента съм скаран с тях, вероятно защото въртях едни куестове за the Scryers. Вторите за тях, но нямам никакво понятие на кого да ги дам. Въпроса е - на кои келеши от двете групи се дават тия неща и има ли смисъл да се занимавам?

Никакъв. Давай напред към Нортренд.

Link to comment
Share on other sites

Има смисъл да се занимаваш, само ако искаш да си вдигнеш репутацията с тях. Било заради ачивмънт или за да си купиш нещо от тях, което ти трябва. Ето аз сега искам да си купя 6 дракона от едни в оутленд (дето Пешо си взе дракон) за ачивмънта за 100 моунта

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Видене, тия предмети са били актуални, когато Outlands е била финална зона (преди излизането на WotLK). Можеш да пробваш да ги продадеш в AH - колекционери, които събират репутация към всички фракции, такива, които събират маунтове може и да ги купят,.

Link to comment
Share on other sites

Вчера изиграх няколко battleground-а (Arathi) от страната на ордата и съм силно депресиран. Хората бяха перфектно организирани, непрекъсната комуникация между постовете, на всяка взета база имаше защита, въобще - хората играеха с акъла си. Имаше моменти, в които ally ни водеше в резултата и броя бази, нямаше го обичайното за ally реване, писъци, обиди, псувни и т.н. детински изпълнения. Хората играеха в отбор.

Сериозно се замислям да инвестирам 50 кинта и да мина орда...

 

---------

П.П. Понеже направих и аз шамандура, имам една питанка. Редовно гледам другите шамандури пляк - и изсерат едновременно няколко тотема. Аз ги пускам един по един. Как става тоя номер?

Link to comment
Share on other sites

Вчера изиграх няколко battleground-а (Arathi) от страната на ордата и съм силно депресиран. Хората бяха перфектно организирани, непрекъсната комуникация между постовете, на всяка взета база имаше защита, въобще - хората играеха с акъла си. Имаше моменти, в които ally ни водеше в резултата и броя бази, нямаше го обичайното за ally реване, писъци, обиди, псувни и т.н. детински изпълнения. Хората играеха в отбор.

Сериозно се замислям да инвестирам 50 кинта и да мина орда...

 

---------

П.П. Понеже направих и аз шамандура, имам една питанка. Редовно гледам другите шамандури пляк - и изсерат едновременно няколко тотема. Аз ги пускам един по един. Как става тоя номер?

 

С ето това http://www.wowhead.com/spell=66842 На 30ти лвл се взима. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...