Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

Издирвам две(2) добри души, които да си направят трол или орк герой в Burning Legion за да ми подпишат заявката за гилдия.

Моля някой, освен Пешо а.к.а Antares да се отзове.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ти нямаше ли rouge? Или той не е на този сървър? Защото ако имаш може да дойдеш в Огримар директно. Но пък ако ти е в гилдия май няма да стане. Какво ти пречи да вдигнеш орк-чето. Да ти е интересно как се почва от 0-та, без кака Пагане да ти праща подаръци и да ти помага.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм почвал от нулата не веднъж и дваж пъти. Киллъра може да го потвърди това, защото с него на два пъти сме почвали така - от нищото. Роуга не ми е в БЛ, ще трябва да се разходиш до оркската стартова територия довечера, ако искаш да ти подпиша гилд чарта.

Link to comment
Share on other sites

Аз много сериозно се замислям магуса да го прехвърля blood elf. На момента, в който един набухан 130k DK ме утрепа пред очите на двама alliance-и, въпреки, че им написах 'help'... Когато ме уби и почна да бие един от тях - ония просто избягаха. Кажи ми, к'во правя в такава насрана фракция?

Сега с шамандурата гледам тотално различен свят... Да не говорим, че в BG дори и когато губим го няма ония толкова типичен рев, обиди, псувни и детински изпълнения. Основно ме спират 50-те лева, които трябва да дам и това, че ще трябва да остана съвсем сам...

Link to comment
Share on other sites

Да не говорим, че в BG дори и когато губим го няма ония толкова типичен рев, обиди, псувни и детински изпълнения.

Вчера и онзи ден играх бг. Паднахме с 5.0 бази. Вчера единия бг владееха 4 бази. И нямаше нито едно мрънкане!!! Хората си играят, мъчат да направят нещо. Просто групата беше основно от ниските зона - т.е от диапазона 10-14 бяха 10-11л основно, а алианса имаха няколко здрави прасета. Като не върви- не върви. Но никой не почна OMFG loosers, dickheads - aaaaa uuuuuuuuuuu. Кви сте смотани, що не правите това, що не онова. Имаше само два друид-а дето се скатаха и не правиха нищо сам отрупаха точки и взеха повече онър от хора, които правеха нещо. Само това ме раздразни, иначе въпреки тях взехме игра. Все едно 13 на 14. Защото имаха и те един скатан тъпанар.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Интересно ми е как ще реагира biggrin1.gif

 

------------------------------

 

А вие двамата слакъри с Миро може ли да сте такива предатели бе! Хорда ще ми играят devil.gif

Link to comment
Share on other sites

На долни левели колко е лесно хилването в дънджъни! Само ако танка не избудалее да пулне света. Още няма разни гадости по земята, кърсове, и други подобни. Имаше един дънджън дето спокойно можеше да не хилвам танка паладин. Сам се справяше добре. А като се сетя на нормалните на 85 л с друида как чат пат ще ги изпусна, дострашава ме на хероик да ида да тренирам. Трябва да се организираме една група наши хора, да не ме биете много и да направя тренировки как да спирам опитите на Смъртта да вземе групата :) Вчера вечерта намерих една статийка даваща насоки за по-добро комбиниране на heal магиите на друида, та ще го пробвам довечера.

Link to comment
Share on other sites

На долни левъли и с feral drood съм хилвал безпроблемно. Да де, като изключим, че маната бързо свършва. Няколко пъти ми се е случвало в един и същи drama-iinstance да играя и трите роли, заради емоционално дисбалансирани дечурлига...

Link to comment
Share on other sites

Пешоооо моля прати ми 10 голд на трола Miyasi да купя флаг че да се създам гилдията докато не са се отказали хората

Link to comment
Share on other sites

Що не каза миналата вечер бе????

 

ЕДИТ: Измислили са го хората - на тиквеници от хордата не може да се праща, па ако ще и да са си твои герои tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

Парите са пратени. Може би вече трябва да са при теб. Искам ръководна длъжност, като основен главен счетоводител :P

Link to comment
Share on other sites

Що не каза миналата вечер бе????

 

ЕДИТ: Измислили са го хората - на тиквеници от хордата не може да се праща, па ако ще и да са си твои герои tounge.gif

Вчера не знаех, че ми трябват. Днес намерих 5-я човек. Знам, че не може да се пращат - щях ли да искам от Пешо, ако можех да си пратя. Мислиш ли че нямам 10 голв в мен. Че вчера и днеска изхарчих 7К :)

 

 

Парите са пратени. Може би вече трябва да са при теб. Искам ръководна длъжност, като основен главен счетоводител :P

Като влезеш онлайн ще ги върна - то било за няква гилд дрешка - трябвало да отида в другия диалог за говорене и да върна документите - честито вече имаме ордска гилдия :)

Link to comment
Share on other sites

Видене, като знам твоите темпове на развитие - няма да се учудя ако и с шамандурата те подмина :D И ше те дебна да те ганквам и да ти пръхтя и муча над трупа :lol:

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...