Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

Чети по внимателно какво ти се пише и опитай да го разбереш - аз ти писах, че ТЕ ЗНАЯТ ВСИЧКО(Частта "Как са ти върнали всичко?" - риторичен въпрос) какво си имал и за това са ти върнали всичко. Знам, че го правят, не си единствения, който познавам с хакнат акаунт. Но ти казвам също така, че получилия парите не може да докажат, че е купил голд някъде. Ако го правеха, банваха акаунти, мислиш, че досега нямаше да се е появил някой и да почне да спами - не купувайте голд - Близзард банват акаунти и на купувачите? Аз поне до сега не съм видял, някой да се е оплакал, че е имал проблем след като е купил голд. Другите по-запознати с играта да кажат.

 

Миро, аз ти казвам, че няма никакво значение дали някой е купил голд с пари, получил е голд срещу близалка, или е намерил голд в пощата си за коледа. Това няма НИКАКВО значение и го повтарям от началото. Който и каквото да е получил е от откраднат акаунт. Вчера мислих по въпроса и единствения начин да станат нещата трудно доказуеми е да се подаде стоката през няколко акаунта за късо време. И все пак се чудя при тая желязна система Близард как биха допуснали подобна грешка. Иначе няма ММОРПГ, чиято стока да не се търгува и с реални пари. Това и децата го знаят.

 

Миро, ще ти дам практически съвет при общуването с Виден - опитай се така да звучи, сякаш той е прав :lol: Иначе винаги ще продължава да спори laughing.gif

 

Пешо, някой ден ако ти изкривя капла в главата пий едно питие по случай факта, че не съм се пробвал с курбел. laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да бе няма значение. Невинен до доказване на противното и добросъвестен купувач си чувал, сигурен съм. Все едно аз да купя голд или да хакна акаунт, да услужа на Любо и него да го баннат, щото аз съм правил мизерии. Или да те затворят, щото съм ти продал крадена кола - пък, че ти не си знаел, няма значение. (продадена кола = подарено злато, да не кажеш, че става въпрос за продажба в двата случая) Връщат ти на теб нещата, купилия злато си играе, пък Близзард се мъчат да измислят нови начини за предпазване на акаунтите от този вид неща. Като с направили 140 млн за 3 мeсеца, да наемат още 100 човека да мислят нови защити и системи срещу хакване на акаунтите.

Link to comment
Share on other sites

Близз това няма да го направят Миро. Няма да наемат никой, няма да направят нищо - срещу крадците на акаунти. Ще ти пишат, че трябва да си купуваш аутентикатор, защото уж е по-сигурно, а идеята е с още малко да им напълниш джоба и т.н. Нещата ще са си както са в момента. По тази игра нищо няма какво да правят, защото тя и сега им носи МНОГО добри печалби. В момента само се изстисква портокалчето, за да може да пусне още няколко капчици от сладкия и вкусен доларов сок.

 

Да, Близз пазят логове на всичко и ги използват доста при това, но определено не банват, ако си трейднал злато на някой или ако си му го пратил по пощата. Аз съм такъв пример, защото съм раздавал доста голд на хора, връщали са ми доста голд и нищо - дори и тикет не съм получавал.

 

Не разбирам как може от едно хакване на акаунт да правите такава мелодрама, да се заплашвате с насилствено уреждане на сметки чрез извиване на капли и т.н. Дръжте се малко по-добре, не е нужно баш Петък да се дърлите като магарета на плет.

Link to comment
Share on other sites

Ти па да не ги зимаш насериозно тия закачки! laughing.gif

 

Миро не че казва нещо грешно, но изобщо не разбира какво искам аз да му кажа, затова ще го коментираме тоя казус на маса. beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Ти па да не ги зимаш насериозно тия закачки! laughing.gif

 

Миро не че казва нещо грешно, но изобщо не разбира какво искам аз да му кажа, затова ще го коментираме тоя казус на маса. beer.gif

Това, което разбирам, че искаш да кажеш, е че щом са ти хакнали акаунта - всички възползвали се от това да ги баннат, да ги линчуват и повече да не посегнат към комп :laughing: Казваш Близард са допуснали грешка, че са някой е поискал да си смени пощата в регистрацията и те не са го хванали, че е кракер някакъв, и че всеки получил нещо след това автоматично е виновен и трябва да страда. Няма значение виновен, невинен - всичко под ножа.

Link to comment
Share on other sites

Това, което разбирам, че искаш да кажеш, е че щом са ти хакнали акаунта - всички възползвали се от това да ги баннат, да ги линчуват и повече да не посегнат към комп :laughing: Казваш Близард са допуснали грешка, че са някой е поискал да си смени пощата в регистрацията и те не са го хванали, че е кракер някакъв, и че всеки получил нещо след това автоматично е виновен и трябва да страда. Няма значение виновен, невинен - всичко под ножа.

 

Изобщо не ме разбираш и съвсем не това искам да кажа laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

BlizzCon 2011 ще се състои в Anaheim Convention Center на 21 и 22 Октомври 2011 година. Близз са вдигнали цената на билета "малко" и сега ще струва цели $175 USD. Предната година билета струваше 150$, а по-предната - 2009 - 125$. Смело можем да твърдим, че 2012 цената ще е към $200 USD. И въпреки рецесията и цената на билета, всичко беше продадено за 25 минути.

 

Другата простотия е, че Близз смятат да нърфнат босовете с от 10 до 20% като нърфа е както намаляване на melee damage, така и намаляване на живота на самите босове. Разбирам, че Близз искат и пуговете да бутат босове и да видят end game content-а, ама чак пък толкова...... То това стана пълна боза. Никой не са пожалили - и трите райда ще се нърфнат - всички босове от Бастиона, BWD и глупавите джинове от Throne of the Four Winds + Ал Акир. Ще махат малко и траш, за да не си губим времето и по-бързо да се добираме до "аптечките" с лилави хапчета, защото май това е най-важното. Да се нагъчим с епици, за да не обръщаме внимание на простотиите.

 

Как може да окепазят чак до такава степен тази игра. Няма вече player skill - всичко зависи от гиъра.

 

А да... и да не забравя - за цикльорите на репутация - като мен самия - Avengers of Hyjal във Firelands ще са нещо като Ashen Verdict в ICC с тази разлика, че няма да може да се изцикли репутацията до Exalted само от траш фарм, както беше - когато отключиха Цитаделата.

Link to comment
Share on other sites

Blizzcon и 300$ да го направят, пак ще се продават за 30 мин билетите. Събирането е за феновете и хората ходят и си прекарват добре, ако имах възможност бих отишъл. А до намалянето на трудността, аз съм ЗА. Тея босове сме ги били половин година вече писнали са ми нема и къде. При излизането на новия рейд хората ще ходят там, а тези, които не са могли да се справят с предишнити райдове по една или другиа причина това е начина да ги изиграят. Една средна рейдваща гилдия ще прави Firelands, за какво им е да се връщат назад, при положение, че предметите са по-слаби, босовете дават conquest, не valor точки. Седем боса във Firelands са си малко, ама какво да правим, допуснаха грешки Blizzard, не трябваше да го отлагат толкова време. Аз реших да прекратя кариерата си до тук. Стига толкова, сега чакаме Diablo 3, Battlefield 3 и Guild Wars 2 :)

Link to comment
Share on other sites

Добре, съгласен съм, че всеки трябва да види босовете и да ги мине поне веднъж - това си е идеята все пак, но можеха да го направят както бе в ICC - с бъфа и да се покачва до 30% примерно, а те директно режат месо. Както и да е, на мен ми остава още максимум седмица. Няма да видя с гоблинчето си новите куестове, но кой знае - може да се върна към тази игра в някой светъл ден на 2012 - за новия експанжън, а и от време на време ще се пускам на тест сървърите.

 

Миро да му мисли :P :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Blizzcon и 300$ да го направят, пак ще се продават за 30 мин билетите. Събирането е за феновете и хората ходят и си прекарват добре, ако имах възможност бих отишъл. А до намалянето на трудността, аз съм ЗА. Тея босове сме ги били половин година вече писнали са ми нема и къде. При излизането на новия рейд хората ще ходят там, а тези, които не са могли да се справят с предишнити райдове по една или другиа причина това е начина да ги изиграят. Една средна рейдваща гилдия ще прави Firelands, за какво им е да се връщат назад, при положение, че предметите са по-слаби, босовете дават conquest, не valor точки. Седем боса във Firelands са си малко, ама какво да правим, допуснаха грешки Blizzard, не трябваше да го отлагат толкова време. Аз реших да прекратя кариерата си до тук. Стига толкова, сега чакаме Diablo 3, Battlefield 3 и Guild Wars 2 :)

 

Промените в райд инстанциите не важат за heroic, предизвикателството си остава.

Link to comment
Share on other sites

Ба, какво пилеене - 1 седмица и си лвл 85 с 10к голд и закупил всичко що е бързина в таз игра, дори и 310% - разбира се, ако не си Миро и не си пилееш парите по глупави професии ;) :P

Link to comment
Share on other sites

Ба, какво пилеене - 1 седмица и си лвл 85 с 10к голд и закупил всичко що е бързина в таз игра, дори и 310% - разбира се, ако не си Миро и не си пилееш парите по глупави професии ;) :P

Интересно, ти като си спря акаунта преди месец, от къде ги знаеш тия работи? ;) Нали не играеш играта?

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

От 3-4 дена се появиха хора с нови маунтове - нещо като сива котка с светли краища на крилата и т.н Много ефектна. Питах един от къде е докопа - не е от инстанс. Близз ги продават по 20 евра бройката.

Сега като се разгледах, видях и няколко компаньона - пусна ли са 7-8 броя. Сега се сещам, че тия се чудих какви са, те били от магазина.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

The Winged Guardian e в продажба от 31 Май бе Миро. Ти не четеш ли WoW новини? Все пак Близз трябва да си пораздуят финансовия отчет за Q2 на 2011.

Link to comment
Share on other sites

The Winged Guardian e в продажба от 31 Май бе Миро. Ти не четеш ли WoW новини? Все пак Близз трябва да си пораздуят финансовия отчет за Q2 на 2011.

Тц. Не им чета новините.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...