Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Пичове,някой да търси high-skilled играч ??? От много години съм в един сървър главно със скандинавци(Maelstrom),но хората си тръгнаха по пътя и сега се оказах съвсем сам и ми е малко тъпо и безсмислено... Ако някой се отзове съм готов веднага да се присъединя и да почна от нулата,претенции към faction нямам(въпреки че имам 8 Horde characters и мразя гноми).Просто искам приятна социална атмосфера и raiding (casual/hardcore),когато му дойде времето :)

Link to comment
Share on other sites

Пичове,някой да търси high-skilled играч ??? От много години съм в един сървър главно със скандинавци(Maelstrom),но хората си тръгнаха по пътя и сега се оказах съвсем сам и ми е малко тъпо и безсмислено... Ако някой се отзове съм готов веднага да се присъединя и да почна от нулата,претенции към faction нямам(въпреки че имам 8 Horde characters и мразя гноми).Просто искам приятна социална атмосфера и raiding (casual/hardcore),когато му дойде времето :)

За райд трябва да си намериш сериозна гилдия. Но е малко трудно. Онзи ден имаше едни дето търсеха хора. Но! Райдване от понеделник до четвъртък от 23.30 до 3 сутринта. Еми успех. Това само хора без работа или бухали да са в тая гилдия. Нормален човек, ходещ на работа не знам как ще влезе в такава гилдия за райдване. Иначе аз и Пешо почнахме да развиваме герои и от страната на ордата. И сме 2-та в наша си гилдия, че ми писна всеки да ме спами да се присъединя към него, само защото нямам гилдия :).

Link to comment
Share on other sites

"Ако търсиш приятелска компания, ако търсиш сериозни и опитни партньори, ако търсиш дружелюбна атмосфера за редовно райд-ване - "I do not want a guild" е гилдията, от която трябва да бягаш!" :D

 

Лично аз не бих казал, че съм социален играч, трудно ми е да приема някой да ми казва какви "задължения" имам към даден клан/гилдия в игра. И да ми казва кога съм длъжен да съм на линия и кога не. И в моментите, в които предпочитам да спя (защото на следващия ден ставам в 6:30) хората да искат да райдват. И когато обявя, че уикенда ще ходя да карам колело, а не да раид-вам, да правя арени и т.н. да ми се сърдят, да ми се карат едва ли не и от това да се правят драми. Не приемам MMO-тата толкова насериозно и за това не съм в реална гилдия нито в алианса, нито в Ордата.

Link to comment
Share on other sites

Както вече споменах - приятно е да си част от нещо, хубаво си го и направиха сега с гилд левълите, но определено си е доста ангажиращо. HBK съжалявам, че скандинавците са спряли да играят - те винаги са били хората, с които е кеф да се играе. Сериозни, мислещи, добри играчи. Колкото до гномите - кой ли не ги мрази тях?!

Link to comment
Share on other sites

Както вече споменах - приятно е да си част от нещо, хубаво си го и направиха сега с гилд левълите, но определено си е доста ангажиращо. HBK съжалявам, че скандинавците са спряли да играят - те винаги са били хората, с които е кеф да се играе. Сериозни, мислещи, добри играчи. Колкото до гномите - кой ли не ги мрази тях?!

АЗ!

Link to comment
Share on other sites

ти и мъжки елфи харесваш, да не споменавам, че даже и имаш 1 - първата ти 85-ца

ето те: http://www.vbox7.com/play:6374d80c

 

То си личи кой ги харесва повече - щом даже си търсил и намерил такива клипчета, явно те влекат повече от мен. Аз такива неща не съм и помислял да търся :laughing: :laughing:

Елфолюб такъв. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Това филмче е много старо мъжкоелфец, просто трябваше да покажа на хората тук - що за герой имаш и какво правиш когато не си глътнал бастуна.

Link to comment
Share on other sites

трябва да познаваш това, което мразиш, за да имаш по-обективно мнение и да знаеш къде са му слабостите, за да можеш - рано или късно да го унищожиш. :laughing:

 

EDIT:

PvP

Arenas

 

* The Ring of Valor has returned! It should now be playable again in the Arena map rotation.

* New starting areas have been added for Ring of Valor. Players will no longer enter the Arena on the elevator. It's been removed. Instead players will start in a room at opposite ends of the Arena.

 

УРА, любимата ми арена се връща ;) сигурен съм, че пак ще има бъгове в нея, но винаги ми е харесвала, а какви 2v2 съм имал там - много приятни моменти.

Link to comment
Share on other sites

трябва да познаваш това, което мразиш, за да имаш по-обективно мнение и да знаеш къде са му слабостите, за да можеш - рано или късно да го унищожиш. :laughing:

Ако ги нямаше мъжките елфи, твоята Пагане нямаше да съществува. Недей така. Най-малкото са необходими, за да има от къде да се взимат новите жрици на Elune.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Хахахахахах - луда работа беше тва!

 

Не вдигам особено, нямам никакво време - чат пат посядам да си връткам серии от куестове.

 

На какво викате шамандура по дяволите tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

Шаман.

 

Като един виден селянин, не можах да не си направя героя крава. Един вид белчо. Та ако един тромав, едър рогат добитък с nick Cowthuzad ти помаха и се разтанцува - не бързай да стреляш, аз съм :D

Link to comment
Share on other sites

Пешо, той да не те вземе за бизон и да те гръмне, че те и без това са на изчезване ;)

Те сега на всичко скачат тези хънтарди - лосове, бизони, крави - нямат срама.

Link to comment
Share on other sites

Между другото това е едно от нещата, които силно ме изнервиха в УОУ. Не ги ли е срам тия простаци да ме карат да избивам косатки, елени, вълци, мечки, слонове и прочее защитени видове?!?! На това ли учат хлапетиите?!?

 

Между другото на Машината джуджето е машина! laughing.giflaughing.giflaughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...