Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Той Скорпиона постоянно поства тук в темата неща за играта ей така, щот не се бил сдържал, но правилно му го каза Весо ;) хлабав мускул май ще да има.... то за това му ее и такъв подписа :woot :P

 

Пък и не мога да разбера хора, които не играят играта защо нон-стоп се ровят и пускат разни неща тук. Пробва я тази наша игра (на пиратка разбира се) - не ти хареса. Върна се в онова корейското чудо - цъкай си там и си гринди експириънс 10% на час и си прави кефа, какво се занимаваш с нас - заблудените ;)

 

И аз познавам един хомосексуалист, който играе - не е в Супернейчърълс, но си е от Пловдив момчето - ама какво толкова, супер точен момък е и си имам приказката с него. И те са хора - не го забравяйте, за да не останете шокирани когато синът ви ви докара зет.

 

 

Останете си със здраве и да Спкорпи аз се сдържах поне малко. Надявам се, че не си се засегнал - всичко си е в кръга на майтапа.

Link to comment
Share on other sites

WoW спрях да я играя преди да съм добил и минимална представа що за игра е, просто защото не можах да понеса графиката. И тази картинка беше просто шега, не се опитвам да кажа Lineage е по-по- от WoW или да кажа нещо за хомосексуалистите. От доста хора съм чувал, че PvP в WoW е с класи над L2 и съм склонен да се съглася, най-малкото заради системата за контролиране.

 

Между другото Lineage спрях да я играя. Хомосексуалисти познавам няколко и са доста по-точни, и свестни типове от много хетеросексуални, които познавам.

 

Надявам се наистина да не сте приели толкова навътре шегата ми, защото си беше точно шега, не опит за междуигрово заяждане.

 

П.П. В момента пробвам Aion ;)

 

Ред: :beerchug

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Стига бе Скорпи, то ако за такива глупости почнем да се обиждаме - по-добре да си теглим куршума ;)

 

Аз я пробвай тази Aion, но след 20-ти левъл пак всичко опира до голям гринд. Не казвам, че в WoW го няма това. Там нон-стоп гриндим, кой за епици, кой за баджове... Хората гледат да ни задържат по някакъв начин в играта, времето да си тече и на следващата дата, пак да си платим за още един месец, защото не ни е стигнало времето да вземем всичко, което искаме. Те пък ще пуснат нещо ново - което да желаем силно и така ... кръговрат.

 

За това ще си гледаме само кефа, а ти да не вземеш да спреш да пускаш тук такива снимки, мен си ме забавляват ;)

 

Останете със здраве!

Link to comment
Share on other sites

WoW спрях да я играя преди да съм добил и минимална представа що за игра е, просто защото не можах да понеса графиката. И тази картинка беше просто шега, не се опитвам да кажа Lineage е по-по- от WoW или да кажа нещо за хомосексуалистите. От доста хора съм чувал, че PvP в WoW е с класи над L2 и съм склонен да се съглася, най-малкото заради системата за контролиране.

 

Между другото Lineage спрях да я играя. Хомосексуалисти познавам няколко и са доста по-точни, и свестни типове от много хетеросексуални, които познавам.

 

Надявам се наистина да не сте приели толкова навътре шегата ми, защото си беше точно шега, не опит за междуигрово заяждане.

 

П.П. В момента пробвам Aion ;)

 

Ред: :beerchug

 

Естествено, не сме взели шегата навътре и я приехме като шега, но това не пречи да се побъзикаме с тебе, така и така си ни паднал на сгода :) Като цяло няма перфектна игра. WoW в началото беше велика. Но може би защото беше в началото и не бяха ни омръзнали доста работи в нея. Не може да ти е интересно вече 4-5 години това което е било в началото. Близард променят нещата. Според мен към добро. Има недоклатени работи, но то ги има във всяка игра. Още един път ще стане на въпрос, че Близ са майстори на експанжъните. Всеки нов експанжън докарва маса играчи да играят пак няколко месеца. Мисля Катаклизъм ще е най-добрия излезнал експанжън до момента. Лич Кинг за мене е най-слабия, макар да вкараха интересни неща в него. Но, ще поживеем, ще видим кое как :)

Link to comment
Share on other sites

Хах след най-голямото гриндене около 5-6 часа на TBC на мотес в СМВ разбрах че WOW е голямо гриндене,а другите направо ужас.Е да,да ходиш на PVP и инстанси също е голямо мазало и гриндене,но нито един път не е еднакво,а и може айтъма да не дропне :D Аз винаги съм бил повече PVP ориантиран с Rogue,но сега като не играя ще видим кво са го направили догодина :)

Link to comment
Share on other sites

Този Icecrown Citadel Raid Instance доста голям са го направили. По-голям от Накс ми изглежда и доста красив - поне на мен ми харесват много този вид инстанси, има ли Plague wing с колби и къкрещи котлета - инстанса ме е грабнал ;)

 

Много трашове ще има така като гледам. Мерси за линка - то аз добре, че сега го разгледах инстанса, че после нищо не виждам - гледам само едни квадрати с кръвчица дето ту пада, ту се вдига и така, хийлърска работа.

Link to comment
Share on other sites

kotora аз наистина не мога да те разбера дете - не играеш, нямаш си и идея напоследък какво става в играта - само четеш какво пишеш и коментираш. То хубаво да беше коментар с някакви смислени изречения, ами то твоите на нищо не приличат. Ще те помоля да пишеш нещо конкретно, точно и ясно, а не тези твои недомислени изречения - половината написани с думи нефигуриращи в нашия език. Ти си решавай дали ще ме вземеш на сериозно, но ще е в твой интерес - повярвай ми.

 

 

Остани със здраве.

 

Колкото до траша Весо - да така е, гадно и неприятно е с траш, но пък падат предмети :laughing: (понякога)

Link to comment
Share on other sites

Падат глупости общо взето :) Не е оферта тоя траш. Само загуба на време. Ей го снощи ТоС го направихме две 10-ки за 1 час. Предната вечер няма и два часа за 25-цата. Ониксия за час максимум. Така ти остава време да си правиш други работи, не само да киснеш по инстанси. Тъпо ще е да пуснат пак много траш в новия инстанс, но каквото такова.

 

Котора, Тазманиеца е прав. Навсякъде пишеш само мнения колкото да трупаш бройка. Спри се сам за да не те спира някой от нас, моля.

Link to comment
Share on other sites

Е Много траш, много босове следователно и много итеми :) . В случая близз работат по Цитадела от началото на кспака малко, а откакто направиха тоц 1 стаичка ми стана ясно, че бачкат само по ICC.

Link to comment
Share on other sites

Non Battle.net Accounts offline on November 12th

Apparently, if you didn't merge your WoW account to a Battle.net account you won't be able to play the game after November 12th. The good news is, you get a free penguin!

Quote from Blizzard staff

Q: What happens if I don’t merge my World of Warcraft account with a Battle.net account?

A: After November 12, 2009, you won’t be able to log in to the game unless you merge your account with a Battle.net account. You will need to log in using your Battle.net account username (your email address) and password.

 

Q: How can I obtain the penguin pet?

A: Once you’ve successfully merged a World of Warcraft account with a Battle.net account, the penguin pet will be sent via in-game mail to all existing characters on the merged World of Warcraft account, along with all future characters on that World of Warcraft account. Players who merged previously will also receive the pet this way.

 

Q: Do I need to merge by a certain date in order to receive the penguin?

A: We plan to remove the ability to get the penguin pet at some point in the future, we haven’t determined exactly when just yet.

 

Q: If I create a new World of Warcraft account, will I receive the pet?

A: Only existing World of Warcraft accounts that merge with a Battle.net account are eligible to receive the penguin pet. If you create a new Battle.net account after November 11 and merge an existing World of Warcraft account with it you will still be able to receive the pet. However, please note that we plan to remove the ability to get the penguin pet at some point in the future.

Source : mmo-champion.com

Аз вече мерджнах :)

Edited by AC_Milan
Link to comment
Share on other sites

Аз го направих още през Май. ...

То и аз като теб съм се мерджнал рано-рано ама виж - няма сега пингвини за нас, само оня от репутацията с моржовете ;) Гадни близарджии....

 

Ще си ползвам пак Лърки, то се е видяло.

 

Весо вие всички се сейвнахте за всичко, нали? Сега с рандъми ще трябва да ги правя ТОК, ВоА и Они, гадост.

Link to comment
Share on other sites

Много хора мердж и понеже са имали кей логери на компа и се оплакват от хакване. Въобще в България продават ли се Аутеникатори, или ако го поръчам да го чакам ли въобще тук в Пловдив :sayjin . Има ли някой, който си го е купил. Има ли начин да го поръчам от Пулсар или някаде (съмнява ме 12-13 лева е..). И освен това ако имам кейлогер на пц (дано нямам боже, мерджнах още не са ме хакнали), има ли някакъв шанс с аутеникатора да ме хакнат. Всек път давам различни пароли, ма четох имало 2ма 3ма и с аутеникатор били хакнати (не сега преди).Та не, че разбирам от кей-логери ма си мислих, че ти виждат паса като го пишеш пак с аутеникатора нали пак го пиша. Абе няма значение май глупости изписах просто съм се притеснил да не ме хакнат до края на кспака искам да го изиграя и да си почина малко то Уоуа. За Катаклизъм ще видим по-нататък. Най-вече очаквам отговор от таз или килера, но и на други се надявам.

Между другото сигурно съм исписал само глупости, но съм притеснен да не ме хакнат :unsure:

Link to comment
Share on other sites

AC_Milan няма от какво да се притесняваш. Както те посъветва Намстера - идваш тук, избираш си оператора, марката и модела на телефона и срещу скромна сумичка имаш на телефона си The Battle.net Mobile Authenticator.

Тук проблема е евентуално ако си смениш телефона, че трябва да повториш същото действие + отново да си го платиш, но ако няма такива изгледи - направо си го поръчвай и дерзай.

 

Другото решение е - това. И тук има неприятен момент - Български пощи се нарича. Не се знае колко време ще отнеме доставката, иначе това ти е най-доброто решение.

 

И не на последно място - не се притеснявай толкова, Близз връщат ъкаунтите - само малко време и няколко телефонни разговора ще са ти необходими. Дори и да стане нещо - това няма да е края ;)

 

Ти си този, който трябва да внимава много - гледай какви аддони и от къде ги сваляш, ако ги намалиш до минимум, ще е най-добре за теб от гледна точка на сигурността пак говирим. Внимавай от къде се логваш - това е основното правило според мен. И трето - ако получиш мейл от Близз от този род:

An investigation of your World of Warcraft account has found strong evidence that the account in question is being sold or traded....
и т.н. + линк, за да им потвърдиш, че този ъкаунт е твоя - НЕДЕЙ ДА КЛИКАШ и ЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО!

 

Прощавай за caps-а ;)

 

Та това е от мен като съвет, не се притеснявай - все пак това си е само игра, а и нищо не е загубено. Гледай си кефа и събирай епици :P

 

Остани със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Има някакъв проблем тази вечер. Не мога да се логна. Проверих форумите и доста хора имат проблеми. Явно нещо със сливането на акаунти им е дошло в много или правят нещо.

Link to comment
Share on other sites

Тъпите им логин сървъри - час и половина не искаха да ме пускат, двата хийлъра се дропнахме, а ни чакаха с алтовете да правим ТОК 10-ка ;) След 10:30, като си легнаха децата, всичко се нормализира. Не знам при теб как е Хамстер, но нашият сървър си е много зле, старичък е, нанагоре му идва - просто идея си нямам как ще е на експанжъна с тия графични екстри.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...